Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Człowiek, który chce się stać koniem.

Tego się już nie da zatrzymać. Możemy tylko walczyć o tych, których znamy, ale większość wyląduje w jeziorze ognia.

To, że ludzie zbaczają wynika z grzechu. Tęczowanie to konsekwencja grzechu a nie tylko grzech.

 

Podesłano mi link,  w którym dowiedziałem się, że pewna  54-letnia kobieta   Karen Chessman czuje się koniem i chce poddać się zabiegowi chirurgicznego przyszycia kopyt.

 

Grzywa, ogon, brązowy makijaż, zatkane buty, punkowy stan umysłu, tak wygląda temat dokumentu Jérôme’a Clémenta-Wilza Być koniem . Zanim porzuciła wszystko, aby zostać koniem, Karen była nauczycielką i od czasu do czasu przebierała się. Następnie na Florydzie poznała trenera, który utrzymywał się z polowania na aligatory. Spotkanie, które pozwoliło mu posunąć się dalej w praktyce gry na kucyku , tej grze erotycznej dominacji między trenerem a wytrenowanym.

 

 

Historię Karen możemy poznać w filmie dokumentalnym zrealizowanym przez reżysera Jerome Clementa-Wilza. Reżyser przez cztery lata obserwował i nagrywał życie Karen i w filmie przedstawił jego psychologiczną i behawioralną ewolucję. a następnie prezentował swój film na różnych festiwalach (The Strange Festival, Porn Film Festival czy na festiwalu filmowym LGBTQ+ w Paryżu „Chéries-Chéris”).

Jeśli masońskie towarzystwo psychiatryczne w latach bodajże 60ych uznało homoseksualizm za normę, a obecnie Darg Queen , to toruje drogę do zmiany nie tylko płci, ale ……rasy.

Czy świat zwariował? Myślę, że jest to złe, cienkie, pozbawione emocji i wiedzy pytanie.

Może lepiej zadać pytanie: czy świat tonie w bagnie grzechu wynikającego z oddalenia od Boga.

Z takimi newsami jest pewien problem. Ano dlatego, iż przeciętny czytelnik wie, że nie zostanie koniem ani Drag Queen , ale to usprawiedliwia jego niecne czyny i powoduje brak nawrócenia.

 

Więcej i bardzo ważny temat w filmie moim na YT:

 

 

 

Zaktualizowane: 5 października 2021 - 20:40

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish