Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

1400 osób zwolnionych za odmowę szczepienia w największym zakładzie opieki zdrowotnej w NY.

Northwell Health, największy dostawca opieki zdrowotnej w stanie Nowy Jork, ogłosił, że 1400 pracowników zostało zwolnionych za odmowę zaszczepienia się przeciwko COVID-19.

 

„Northwell uważa, że ​​posiadanie w pełni zaszczepionej siły roboczej jest ważnym środkiem w naszym obowiązku ochrony zdrowia i bezpieczeństwa naszych pracowników, naszych pacjentów i społeczności, którym służymy” – powiedzieli przedstawiciele firmy w poniedziałkowym oświadczeniu.

 

Urzędnicy powiedzieli, że żałują utraty jakichkolwiek pracowników, dodając, że ich celem było „przestrzeganie mandatu stanu Nowy Jork i zaszczepienie ludzi, a nie zwolnienie z pracy”.

Według Forbesa rzecznik Northwell powiedział, że chociaż żałuje utraty pracowników z powodu nakazu, posiadanie w pełni zaszczepionej siły roboczej jest „ważnym środkiem w naszym obowiązku ochrony zdrowia i bezpieczeństwa naszych pracowników, naszych pacjentów i społeczności, którym służymy”.

Polityka szczepionkowa Northwell wymaga, aby zarówno personel kliniczny, jak i niekliniczny był immunizowany, co wykracza poza nakaz stanu. W zeszłym tygodniu sieć szpitalna zwolniła około dwóch tuzinów „nieszczepionych liderów” za odmowę wszczepienia.

 

Ameryka wybrała skrajną formę komunizmu i teraz płaci rachunek. Podejrzewam, że pośród zwolnionych znalazły się osoby głosujące bezmyślnie za Bidenem.

Prawda jest taka, że lekcje historii nic nie nauczyły ludzi poza datami.

Większość szkolnych kujonów nie łączy rządów korporacji z faszyzmem Musoliniego.

 

Jeśli 1400 osób odeszło z branży medycznej, to jaką oni muszą mieć wiedzę o dźganiach, że woleli rozstać się z pracą niż poddać dźganiu?

 

Teraz będzie to, co pisałem kilka razy: pogorszy się jakość personelu medycznego ponieważ pozostaną wytresowani pracownicy służby zdrowia. Podejrzewam, że wielu chrześcijan odeszło z pracy co jeszcze bardziej obniży jakość opieki zdrowotnej…

 

 

źródło:

https://www.forbes.com/sites/tommybeer/2021/10/04/new-yorks-largest-healthcare-provider-fires-1400-employees-who-refused-to-get-vaccinated/?sh=3980f3425dc4

 

Zaktualizowane: 5 października 2021 - 21:56

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish