Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Łukaszenka nazywa białostockie i wileńskie ziemie białoruskimi.

Robi się gorąco w polityce międzynarodowej a tym bardziej w polityce wokół polskiej.

 

 

Łukaszenka kilka dni temu powiedział:

 

“„W stosunkach ze wszystkimi dążymy do pokoju i przyjaźni, nigdy nie zakopaliśmy się na cudzym bochenku ani kawałku ziemi, mamy dość własnych. Nawet im nie przypominamy, że Białystok i Białostochina to ziemie białoruskie, że Wilno ( Wilno ) – to też jest białoruskie miasto i ziemia wokół. Nie mówimy o tym “- powiedział. Wypowiedź  byłą transmitowane przez kanał telewizyjny Białoruś 1 .”

 

 

Łukaszenka powiedział to podczas nowego święta Dnia Jedności Narodowej. W czerwcu głowa państwa podpisała dekret, zgodnie z którym obchodzony jest 17 wrześniaData ta wiąże się z wkroczeniem wojsk sowieckich w 1939 r. na terytorium Białorusi Zachodniej (wówczas była ona częścią Polski po wynikach traktatu pokojowego w Rydze z 1921 r.) i późniejszym zjednoczeniem terytorium białoruskiego.

 

Słynna zasada “dziel i rządź” nadal aktualna i jeszcze nie raz zostanie wykorzystana.

Białoruś można generalnie nazwać województwem Rosji i takie święto oraz taka wypowiedź to nic innego jak prowokacja.

Staram się szanować każdego człowieka bez względu na kraj zamieszkania i oceniam indywidualnie oczywiście mając na uwadze pewne predyspozycje niektórych nacji. W roku 1939 nie Rosja zaatakowała ziemie polskie (obecną Białoruś) ale komuniści chazarskiego pochodzenia. Ci sami, którzy przejęli Polskę w roku 1945….

Większość zbrodniarzy komunistycznych to Chazarowie i ludzie tego pochodzenia są zarówno obecnie po stronie polskiej jaki białoruskiej czy amerykańskiej. To nam się daje złudzenie poczucia narodowości tak samo jak Rosjanom czy Czechom itd.

Chazarowie i Edomici są biblijną bestią, która dostała władzę od katolickich – również chazarskich – jezuitów.

Nie wiadomo czy słowa prezydenta Białorusi to programowanie swych obywateli pod wojnę z Litwą i Polską czy też temat zastępczy. Sprawa jest pewnie rozwojowa, gdyż zażegnania konfliktu na razie na horyzoncie nie widać. Mało tego jest podgrzewany przez rzekomych imigrantów znalezionych martwych przy granicy z zasiekami.

 

źródło:

https://ria.ru/20210917/lukashenko-1750623718.html

 

Zaktualizowane: 20 września 2021 - 11:25

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish