Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Lekarz piętnuje lekarzy, którzy nie chcą leczyć nieszczepionych.

Dzisiaj kilka pozytywnych wiadomości. Na pierwszy rzut informacja z Kanady.

 

W ostatnich tygodniach w Internecie pojawiły się dyskusje na temat lekarzy i szpitali, które odmawiają nieszczepionych Amerykanów leczenia COVID-19.

W sierpniu lekarz w Alabamie oświadczył, że nie będzie leczył pacjentów nieszczepionych. Na początku tego miesiąca lekarz podstawowej opieki zdrowotnej na Florydzie ogłosił, że nie będzie przyjmował pacjentów, którzy nie są zaszczepieni, i skrytykował ich za „brak bezinteresowności”.

Jednak jeden lekarz w Kanadzie jest zbulwersowany pomysłem nie zapewniania leczenia potrzebującym i mówi, że każdy zasługuje na opiekę medyczną, bez względu na status szczepienia danej osoby. Dr Kwadwo Kyeremanteng jest lekarzem intensywnej opieki i opieki paliatywnej w szpitalu w Ottawie.

 

Odnośnie polityki „ograniczania opieki do tych, którzy nie są zaszczepieni”, Kyeremanteng wpadł w złość i powiedział: „Nienawidzę tego”. „Myślę, że to jest złe.

Myślę, że to rodzi nieufność. Myślę, że to dzieli” – stwierdził lekarz. „Myślę, że to tworzy więcej plemienności i jest to dla mnie ostatnia rzecz, jakiej potrzebujemy”. „Musimy jasno wyrażać się w naszym przekazie” – kontynuował i zauważył, że „magia” szczepionek polega na tym, że mogą „zapobiegać wylądowaniu w szpitalu, na OIOMie i śmierci”.

 

Kyeremanteng zaatakował społeczność medyczną za wydawanie „osądów wartościujących ludzi w oparciu o decyzje dotyczące stylu życia”. Lekarz daje do zrozumienia, że ​​chce, aby ludzie zostali zaszczepieni, ale wymienia inne potencjalnie niebezpieczne zachowania, takie jak palenie i zażywanie narkotyków dożylnych, które mogą zagrażać zdrowiu ludzi.

 

Dr Kwadwo Kyeremanteng jest lekarzem intensywnej opieki i opieki paliatywnej w szpitalu w Ottawie. Kyeremanteng stał się znany w tym tygodniu, kiedy sprzeciwił się pomysłowi nieleczenia osoby na podstawie tego, czy otrzymała szczepionkę COVID-19, czy nie.

 

Chwała Bogu za takich lekarzy, ale system wprowadza psychologiczną linię graniczną która stanowi o tym, czy jesteś po stronie zła lub jej przeciw.

Oczywiście zasadne są  w tej sytuacji coraz częściej pojawiające się memy z czasów okupacji hitlerowskiej. Albo jesteś z okupantem albo jego wrogiem. Ta wrogość jest nawet propagowana. W USA nawet nawołują do publicznego ostracyzmu i szydery.

“Dziennikarz” (w lewicy nie ma dziennikarzy) lewicowego CNN

Don Lemon powiedział  milionom widzów, by unikali „głupich” nieszczepionych ludzi i zaczęli ich publicznie „zawstydzać”.

 

Oto magia większości medialnej. Pojawia się dobrze opłacany facet, nakłania przed kamerą do niechrześcijańskiego zachowania a ludzie biernie to przyjmują. Nawet ci z wykształceniem wyższym.

Z drugiej strony w Polsce alternatywne media, kanały, blogi pomimo ciężkiej pracy nie są doceniane, gdyż w Polsce panuje mentalność socjalistyczna. Przykładowo Netflix ważniejszy od chrześcijańskich mediów prawdy. Nigdy w ten sposób nie pisałem.

Ale dziękuję  przeogromnie tym wszystkim, którzy mnie wspierają.

 

Lewica ma olbrzymie pieniądze od korporacji, stowarzyszeń, z podatków i od prywatnych ludzi, a media prawicowe co łaska.

Koło się zamyka.

Zło ma dookoła swoje tuby. Mało tego, biblijne blogi są atakowane przez chrześcijan nominalnych nawróconych intelektualnie. Totalna porażka.

Czasem nie potrzeba lewicy aby zgładzić alternatywne strony biblijne. Wystarczy kilku chrześcijan nominalnych. Ale ci sami nominalni czytują stale strony, których autorów nie lubią. Hipokryzja i brak konsekwencji.

 

Przedstawiciel jednego z najbardziej znanych mediów na świecie powiedział:

 

” „Myślę, że musimy przestać rozpieszczać ludzi, jeśli chodzi o… szczepionki, mówiąc: „Och, nie możesz ich zawstydzić. Nie można ich nazwać głupimi” – powiedział Cuomo w środę wieczorem.

Ludzie, którzy pomagali i podżegali [byłego prezydenta Donalda] Trumpa są głupi, ponieważ wierzyli w jego wielkie kłamstwo”. „Ludzie, którzy nie otrzymują szczepionek, wierzą w kłamstwa w Internecie zamiast w naukę — czas zacząć ich zawstydzać lub zostawić w tyle” – dodał.

Powiedział widzom, że nie muszą słuchać ludzi, którzy sprzeciwiają się szczepieniom. „Ci ludzie szkodzą większemu dobru” – powiedział Lemon. „Nie musisz słuchać mniejszości ludzi, którzy szkodzą większemu dobru i którzy nie działają zgodnie z logiką, rozumem i nauką”

 

Po prostu miecz w kieszeni się otwiera po przeczytaniu takich słów. Miecz Ducha jakim jest Słowo Boże.

 

9 Pojawieniu się jego towarzyszyć będzie działanie szatana, z całą mocą, wśród znaków i fałszywych cudów, 10 z wszelkim zwodzeniem ku nieprawości tych, którzy idą na zagładę, ponieważ nie przyjęli miłości prawdy, aby dostąpić zbawienia. 11 Dlatego Bóg dopuszcza działanie na nich oszustwa, tak iż uwierzą kłamstwu, 12 aby byli osądzeni wszyscy, którzy nie uwierzyli prawdzie, ale upodobali sobie nieprawość.”

 

Ludzie o umysłach lewicowych wierzą w kłamstwo i kochają nieprawość. Przy czym ideowa prawica to często pieniacze, ludzie podtrzymujący zdegenerowany Watykan, który nakłania do dźgania.

Prawica jest w umyśle, a nie w partii.

I znowu miecz w kieszeni się otwiera:

 

 

(1) Alleluja. Z całego serca wysławiam Pana. W gronie prawych i w zgromadzeniu.
(Księga Psalmów 111:1)

 

Czy polska prawica wysławia Boga? Absolutnie nie.

Mawiają: to nie jest zgodne z naukami kościoła, ale tenże kościół propaguje eksperyment.

 

 

Obłuda katolickich działaczy sięga pierwszego nieba.

Gdzie oddzielenie Bosaka, Brauna, Jabłonowskiego od tego zła?

Nie doczekamy się. To Watykan jest ich panem a nie Jezus Chrystus.

 

https://www.theblaze.com/news/doctor-treat-unvaccinated-patients-video

https://www1.cbn.com/cbnnews/politics/2021/september/start-shaming-them-cnns-don-lemon-tells-viewers-to-shun-stupid-unvaccinated-people

 

_______________________

 

Jeśli chcesz mnie wesprzeć w tym co robię, podaję dane do przelewu:

Odbiorca: Piotr

W tytule: “bezinteresowna darowizna dla admina detektywprawdy.pl”

PKO. nr konta: 03102026290000910204005278

Dziękuję serdecznie

 

 

 

Zaktualizowane: 20 września 2021 - 08:06

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish