Truth in the end times. Biblical Christians.

Biblical Christians. THE TRUTH FOR THE FOLLOWERS OF JESUS CHRIST "Ye shall know the truth, and the truth shall make you free."

Łukaszenka nazywa białostockie i wileńskie ziemie białoruskimi.

Robi się gorąco w polityce międzynarodowej a tym bardziej w polityce wokół polskiej.

 

 

Łukaszenka kilka dni temu powiedział:

 

“„W stosunkach ze wszystkimi dążymy do pokoju i przyjaźni, nigdy nie zakopaliśmy się na cudzym bochenku ani kawałku ziemi, mamy dość własnych. Nawet im nie przypominamy, że Białystok i Białostochina to ziemie białoruskie, że Wilno ( Wilno ) – to też jest białoruskie miasto i ziemia wokół. Nie mówimy o tym “- powiedział. Wypowiedź  byłą transmitowane przez kanał telewizyjny Białoruś 1 .”

 

 

Łukaszenka powiedział to podczas nowego święta Dnia Jedności Narodowej. W czerwcu głowa państwa podpisała dekret, zgodnie z którym obchodzony jest 17 wrześniaData ta wiąże się z wkroczeniem wojsk sowieckich w 1939 r. na terytorium Białorusi Zachodniej (wówczas była ona częścią Polski po wynikach traktatu pokojowego w Rydze z 1921 r.) i późniejszym zjednoczeniem terytorium białoruskiego.

 

Słynna zasada “dziel i rządź” nadal aktualna i jeszcze nie raz zostanie wykorzystana.

Białoruś można generalnie nazwać województwem Rosji i takie święto oraz taka wypowiedź to nic innego jak prowokacja.

Staram się szanować każdego człowieka bez względu na kraj zamieszkania i oceniam indywidualnie oczywiście mając na uwadze pewne predyspozycje niektórych nacji. W roku 1939 nie Rosja zaatakowała ziemie polskie (obecną Białoruś) ale komuniści chazarskiego pochodzenia. Ci sami, którzy przejęli Polskę w roku 1945….

Większość zbrodniarzy komunistycznych to Chazarowie i ludzie tego pochodzenia są zarówno obecnie po stronie polskiej jaki białoruskiej czy amerykańskiej. To nam się daje złudzenie poczucia narodowości tak samo jak Rosjanom czy Czechom itd.

Chazarowie i Edomici są biblijną bestią, która dostała władzę od katolickich – również chazarskich – jezuitów.

Nie wiadomo czy słowa prezydenta Białorusi to programowanie swych obywateli pod wojnę z Litwą i Polską czy też temat zastępczy. Sprawa jest pewnie rozwojowa, gdyż zażegnania konfliktu na razie na horyzoncie nie widać. Mało tego jest podgrzewany przez rzekomych imigrantów znalezionych martwych przy granicy z zasiekami.

 

Source:

https://ria.ru/20210917/lukashenko-1750623718.html

 

Updated: 20 September 2021 — 11:25

Leave a Reply

Truth Detective, Good News and Revelation © 2015 Frontier Theme
en_USEnglish