Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Szpital w Nowym Yorku wstrzymuje obsługę porodów. Przyczyną odejście personelu, który dostał nakaz dźgania.

Jeszcze przed plandemią system medyczny był w szponach biblijnej bestii, ale teraz jest jeszcze bardziej widoczna dysfunkcyjność tego systemu.

 

 

W poniższym przypadku doprowadzają przymusem do nieszczęść:

 

Szpital w północnej części stanu Nowy Jork powiedział, że wstrzyma poród w ciągu dwóch tygodni z powodu fali rezygnacji pracowników oddziałów położniczych, którzy sprzeciwiają się obowiązkowi szczepień przeciwko COVID-19.

Według 11News , Lewis County General Hospital w Lowville tymczasowo zaprzestanie porodów po 24 września, poinformował WWNY. Podczas konferencji prasowej w piątek po południu, dyrektor generalny Lewis County Health System, Gerald Cayer, powiedział, że siedmiu z 30 pracowników szpitala, którzy zrezygnowali, pochodziło z oddziału położniczego szpitala.

 

Dodał, że kolejnych siedmiu pracowników oddziału położniczego było niezdecydowanych, czy otrzymać szczepionkę

WWNY stwierdził : „Jeżeli uda nam się wstrzymać usługę i skupić się teraz na rekrutacji zaszczepionych pielęgniarek, będziemy mogli ponownie zaangażować się w dostarczanie dzieci tutaj, w hrabstwie Lewis”, powiedział Cayer.

 

Cayer powiedział, że 165 pracowników szpitala nie zostało jeszcze zaszczepionych przeciwko COVID-19; to 27 procent siły roboczej. Powiedział, że pozostałe 464 pracowników, czyli 73 procent pracowników, dostało swoje strzały.

W sierpniu stan ogłosił, że wszyscy pracownicy służby zdrowia w szpitalach i placówkach opieki długoterminowej w całym Nowym Jorku będą musieli otrzymać przynajmniej pierwszą dawkę szczepionki COVID-19 do 27 września. Cayer powiedział, że ogłoszenie skłoniło 30 pracowników do zaszczepienia  się, a kolejne 30 zrezygnowało.

 

https://www.wpxi.com/news/trending/ny-hospital-pause-baby-deliveries-after-staffers-quit-over-vaccine-mandate/NNMBMQ6VTFFT5DDAMXV46DQ5TQ/

 

Według mojej oceny, część bardzo dobrych pracowników będzie się zwalniać ze względu na PRZYMUS  szczepień.

Ludzie zastanawiający się nad globalnym kłamstwem są ludźmi myślącymi, a więc użytecznymi. Dlatego uważam, że odejdą dobrzy pracownicy.

 

Jeśli odejdą nonkonformiści ze szpitali, wojska, policji, to pozostaną same lizusy systemu bestii. Nie dobrze to się odbije w jakości aparatu państwowego.

 

To ludzie budowali ten system i teraz nadchodzą konsekwencje.

Jednakże wg mojej oceny najbardziej winni są kaznodzieje, którzy nie czuwali, nie wskazywali wilków, bestii. Stad wiele osób odchodzi od kościołów. Jeśli do Biblii i do Boga to tylko zysk, ale gorzej jeśli w “próżnię”, a my wiemy, Że takiej nie ma:

 

Kto nie jest ze Mną, jest przeciwko Mnie, a kto nie zbiera ze Mną, rozprasza – (Łk 11,23)

 

 

 

Updated: 12 września 2021 — 15:18

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: