Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Lekarze ratujący innych od szczepień poddani postępowaniu Wielkopolskiej Izby Lekarskiej.

Biblia jasno określa takie postępowanie:

 

“Biada tym, którzy zło nazywają dobrem, a dobro złem, którzy zamieniają ciemności na światło, a światło na ciemności, którzy przemieniają gorycz na słodycz, a słodycz na gorycz!” Iz 5.

 

 

 

Wszczęto postępowania wobec trojga lekarzy krytykujących szczepienia przeciw COVID-19 – przekazała Wielkopolska Izba Lekarska. – Promowanie postaw zniechęcających do stosowania szczepień ochronnych przez lekarza jest w naszej ocenie przewinieniem zawodowym – powiedział prezes Okręgowej Rady Lekarskiej Artur de Rosier.

https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/polska/news-wielkopolska-postepowania-wobec-lekarzy-krytykujacych-szczep,nId,5476067?fbclid=IwAR26MuSRCyesW9F2-2ZMNhneiZpdQ9mlqte4MEoV30LJETttfxuE5Es10LY#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome”

 

W systemie bestii bezapelacyjnie zło nazywane jest dobrem, a dobro złem.

Polacy powinni wiedzieć kto jest po ich stronie a kto jest po stronie korporacji medycznych, kto wykonuje posłusznie polecenia systemu, a kto z troską podchodzi do pacjentów.

 

“Prezes Okręgowej Rady Lekarskiej WIL Artur de Rosier powiedział, że obowiązkiem lekarza, niezależnie od jego światopoglądu, jest “przekazanie pacjentowi obiektywnej informacji opartej o dowody naukowe”. Jak jednocześnie zauważył, środowisko lekarskie “jest lustrzanym odbiciem społeczeństwa i również wśród lekarzy zdarzają się marginalnie poglądy, które nie są zgodne z aktualną wiedzą medyczną”.

 

Za czasów Hitlera trzeźwo myślących również była mniejszość.

 

 

Poza tym lekarzy przeciwnych masintremowej retoryce jest wielu.

 

 

Mamy wojnę informacyjną. Niebawem będzie jedynie słuszna linia, a każdy, kto będzie myślał inaczej będzie terrorystą.

 

 

 

 

 

Zaktualizowane: 12 września 2021 - 18:01

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish