Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kardynał: będą kary dla niezaszczepionych księży.

Sami kapłani Rzymu przekonują się czym jest ich religia.

 

“amerykańska administracja ma wydać dezycję w sprawie zatwierdzenia szczepionki Pfizera. Arcybiskup Chicago już grozi tym, którzy nie zechcą przyjąć szczepionki.

Uprzedzając tę decyzję, metropolita Chicago, kard. Blase Cupich, wystosował instrukcję do podległego mu duchowieństwa oraz wszystkich pracowników diecezjalnych.

Wedle woli hierarchy każdy duchowny i świecki pełniący posługę na rzecz diecezji będzie miał obowiązek przyjęcia zastrzyku w ciągu najdalej pięciu tygodni od pozytywnej decyzji FDA. Osobom, które nie zechcą wziąć udziału w diecezjalnej akcji „wyszczepiania”, kardynał już teraz grozi możliwością „wszczęcia postępowania dyscyplinarnego”.”

W kościele katolickim nie ma Ducha Prawdy, nie ma Ducha świętego i dlatego znaczna część tzw duchowieństwa, a właściwie duszewieństwa nakazuje się dźgać, część biernie te polecenia przyjmuje a garstka się temu przeciwstawia i to zapewne nie ze względu na własne poszukiwania ale z powodu nacisku wiernych.

Duch Święty i kościół Rzymski to dwie różne skrajności. Oczywiście Duch Święty może działać wszędzie nawet w gangach, więzieniu, ale co się tyczy organizacji, to w katolicyzmie się go nie znajdzie. Sam fakt, że uprawia się bałwochwalczy kult królowej niebios mówi sam przez się.

 

W Polsce w parafiach są punkty dźgania. Gdybym był katolikiem, to ja z takiej parafi bym się wypisał.

Chcecie brać udział w nieszczęściu?

Zobaczycie co będzie na jesień i wiosnę….

 

Amerykański kardynał wyraził w tym napomnieniu swoją troskę:

 

“- Musi być jasne, że nie jest nigdy moralnie usprawiedliwione opracowywanie szczepionki z wykorzystaniem linii komórkowych z abortowanych płodów. Myśl o wprowadzeniu takiej szczepionki do organizmu jest słusznie odrażająca – powiedział kard. Burke.”

 

Jak widać dźganie jest słuszne tylko wtedy, jeśli nie narusza sztandarowych aspektów polityki religijnej kościoła.

Popatrzcie jakie to szatańskie. Przeciętny katolik będzie myślał w ten sposób: wezmę szczepionkę, ale tylko atką, która nie będzie zawierała abortowanych płodów”.

 

Co można powiedzieć?

Chyba tylko to “a wąż był bardziej przebiegły od innych zwierząt”

Oto sala audiencyjna Rzymu:

 

 

https://dorzeczy.pl/religia/195937/kardynal-beda-kary-dla-niezaszczepionych-ksiezy.html?fbclid=IwAR2XqHTFRZAHZ5leYQsvhX_LCeTIogXUqPBafhIBuTF_KYIrP6ZlmLj8eGA

 

 

Updated: 26 sierpnia 2021 — 07:34

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme