Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Pentagon nakazał 1,3 milionom żołnierzy i 800tys rezerwistom natychmiast wziąć dźganie.

Coraz bardziej jestem pewny wojny. Oczywiście Bóg jeden wie i w dalszej kolejności masoni i jezuici, czy taka wojna będzie.

 

“W środę w mediach prasowych rzecznik Pentagonu John Kirby powiedział, że od dowódców oczekuje się wykonania nakazu szczepień.

Zapytany o konkretne kary za niezgodność, Kirby powiedział, że dowódcy mają „szeroki zakres narzędzi” do użycia. „To zgodny z prawem rozkaz i w pełni przewidujemy, że nasi żołnierze będą wykonywać zgodne z prawem rozkazy” – dodał.”

 

Tylko kto te rozkazy wydaje?

System bestii biblijnej, a Prawo Boże jest nadrzędne nad prawem świeckim:

 

Biada prawodawcom ustaw bezbożnych i tym, co ustanowili przepisy krzywdzące’ Iz 10

 

 

Według Pentagonu jest ponad 1,3 miliona żołnierzy w czynnej służbie i blisko 800 tysięcy w gwardii i rezerwie. A do dnia 18 sierpnia ponad milion czynnych członków służby, straży i rezerwy zostało w pełni zaszczepionych, a prawie 245 000 innych otrzymało przynajmniej jeden zastrzyk. Wyżsi przywódcy wojskowi konsekwentnie naciskali na swoje siły, aby zaszczepiły się za pomocą szerokiej gamy próśb publicznych, a także za pośrednictwem mediów społecznościowych i innych kampanii. Ale — co jest prawdą wśród ludności Stanów Zjednoczonych — wielu członków służby było niechętnych.

 

Członkowie armii amerykańskiej są już zobowiązani do otrzymania aż 17 różnych szczepionek, w zależności od miejsca ich rozmieszczenia. Wymogi – które obejmują szczepienia przeciw ospie, zapaleniu wątroby, polio i grypie – przewidują również szereg tymczasowych i stałych zwolnień z powodów medycznych lub administracyjnych.

 

Natychmiastowe dźganie akurat przed wrześniem, kiedy zaczynają się ćwiczenia ZAPAD, kiedy kończy się spis powszechny oczywiście mogą być tylko zbieżnością. Ale jeśli w potencjalny konflikt zaangażują się Chiny, to Ameryka padnie jak kawka przy osłabionych żołnierzach.

Przypominam jak to było za czasów tzw grypy niesłusznie nazywanej Hiszpanką. Otóż najpierw żołnierze zostali zadźgani a następnie roznosili wirusa.

 

 

Brakowało łózek polowych.

Oni nie dbają o swoich. Ba, żołnierze nie są dla Lucyferian swoi. To ofiary złożone ich panu.

 

A teraz największa ciekawostka z armii USA:

 

ISTNIEJĄ RÓWNIEŻ ZWOLNIENIA ADMINISTRACYJNE, W TYM JEDEN Z POWODÓW RELIGIJNYCH. ZWOLNIENIE RELIGIJNE JEST PRZYZNAWANE PRZEZ SŁUŻBY WOJSKOWE NA PODSTAWIE ICH POLITYKI I WYDAJE SIĘ, ŻE JEST STOSUNKOWO RZADKIE. DECYZJĘ PODEJMUJĄ DOWÓDCY NA PODSTAWIE KONSULTACJI Z PERSONELEM MEDYCZNYM I KAPELANAMI.

https://apnews.com/article/business-health-coronavirus-pandemic-coronavirus-vaccine-4cf7451267919302de4a7b591508e80c

 

 

 

Jeszcze raz widać, że ten kto jest blisko Boga nie spotka go trwoga.

Nie wiem na ile tj regułą a na ile wyjątkiem, ale wierzący biblijnie mają podstawy do odmówienia dźgania. My wiemy jakie są to podstawy opierając się na Słowie Bożym.

 

Czy miałem rację okaże się w ciągu kilku miesięcy. Najwcześniej za miesiąc dwa, a najpóźniej na wiosnę.

Fakt faktem przyroda szaleje i warto ją obserwować, gdyż zwierzęta będą być może jako pierwsze dawały znak.

 

 

Zaktualizowane: 26 sierpnia 2021 - 07:58

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish