Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Ważniejsze jest szukanie Jezusa na co dzień a nie spisków.

 

Poczuwam się do obowiązku aby uświadomić niektórych, że to nie znalezienie 666 w numerze telefonu, czy banku jest najważniejsze i nie zauważenie gestu rogów czy  V lub prawdy o grafenie w produktach mRNA, ale najważniejszym jest znaleźć Jezusa, gdyż to on jest WSZYSTKIM: DROGĄ, PRAWDĄ, ŻYCIEM.

Spiski są tylko częścią prawdy, ale Jezus daje całą prawdę. Jak nie wpaść w new age, jak cieszyć się tym co Bóg stworzył i przede wszystkim jak w tych ciężkich czasach znaleźć miłość do ludzi.

Nie z wiedzy o grafenie, maskach, mRNA, gestach masonerii będziemy rozliczani ale z miłości i miłosierdzia oraz ze sprawiedliwości.

 

Szukajcie Jezusa a znajdziecie.

 

Szanowny Czytelniku, Bracie, Siostro, czy masz relacje z Jezusem, czy rozmawiasz z nim, czy zwierzasz się swemu największemu przyjacielowi? Czy objawia Ci się w Słowie, sytuacjach, cudach, osobach?

 

 

 

Updated: 3 sierpnia 2021 — 16:55

2 komentarze

Add a Comment
  1. Drogi Detektywie dawno tu nie pisałam, gdyż zgubiłam hasło do wordpressa ale jednak teraz piszę, bo udało się odzyskać ale piszę dlatego, gdyż potrzebuję pomocy w modlitwie. Proszę o modlitwę za zdrowie mojego męża, prawdopodobnie ma te koronowirusy. Od tygodnia jest chory i wcale nie jest lepiej. Modlimy się co dzień i proszę Jezusa Chrystusa o łaskę ale też o to co mamy robić. Trochę się zaczynam denerwować bo nie wiem czy mamy dzwonić po lekarza? Nie wiem bo związku z tym też są całe trudne procedury, a on potrzebuje uzdrowienia/leków a nie tych procedur. Proszę o modlitwę by nasz Dobry Pan Bóg Wszechmogący rozwiązał tą sytuację, bo czuje sie już trochę zagubiona. Wierzę, że tylko Jezus ma moc dać mu zdrowie i siłę. Pozdrawiam w imieniu Jezusa Chrystusa Wybawiciela z każdej opresji.

    1. Oczywiście nie musisz pokazywać tego komentarza jeśli nie chcesz 🙂 Joannka

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: