Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kościół Baptystów w Indianie wyświęca pierwszego w swojej denominacji pastora ”transpłciowego”.

Od wielu lat pisuję o degrengolandi w głównych denominacjach protestanckich.

Część oburzonych (czytaj mających bożków w kościele) chrześcijan zarzuca mi atakowanie tychże kościołów, ale one same siebie atakują, one same siebie piszą.

 

Niedługo po tym, jak Kościół Ewangelicko-Luterański w Ameryce wybrał swojego pierwszego transpłciowego biskupa, transpłciowa kobieta została wyświęcona w kościele baptystycznymPodczas ceremonii 23 maja Laura Bethany Buchleiter została wyświęcona w University Baptist Church w Bloomington w stanie Indiana.

 

fot/facebook

 

 

Kongregacja, która opuściła Konwencję Południowych Baptystów w 1999 roku po przyjęciu pastora płci żeńskiej, jest częścią Spółdzielczego Bractwa Baptystów (CBF) z siedzibą w Georgii.

 Buchleiter wyjaśnia na Facebooku: „Nie jestem pierwszą osobą transpłciową, która została wyświęcona w kościele baptystycznym, mogę być dopiero drugą – i pierwszą w kościele CBF.

 

Jestem bardzo wdzięczny tym, którzy byli przede mną, a także mam świadomość, że wszyscy nadal jesteśmy pionierami w tej przestrzeni”. Uniwersytecka pastorka baptystyczna Annette Briggs mówi: „Nie wyświęcamy Laury Beth, ponieważ jest transpłciowa. Nasz kościół identyfikuje się jako kościół, który słucha wezwania ludzi bez względu na płeć czy orientację seksualną”.

 

Oni są pionierami w grzechu pseudo Jezusowego kościoła.

 

 

 

Laura Bethany Buchleiter, lat 49, ukończyła Chrześcijańskie Seminarium Teologiczne w Indianapolis w przeddzień święceń. Podczas studiów Buchleiter służył jako tymczasowy pastor w University Baptist, a następnie jest tymczasowym pastorem w zgromadzeniu Zjednoczonego Kościoła Chrystusowego w Wyoming.

 

Trudno się dziwić temu pionierstwu, skoro logo Uniwersytetu Baptystów to 666:

 

 

Grupa oddanych Jezusowi (Jego Prawu) się zacieśnia.

Powoli a czasem szybko kościelnym chrześcijanom wtrącane są z ręki wszelkie argumenty przemawiające za pozostaniem w kościołach.

 

 

 

Updated: 7 czerwca 2021 — 14:50

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: