Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Rząd sporządza listę niezaszczepionych by dzwonić do nich oferując szczepionki niczym akwizytor garczki.

Nie jest to moje porównanie a systemowego portalu money.pl:

 

Jaki to musi być tandetny produkt skoro dochodzi do akwizytorstwa?

Z drugiej strony ten system  nakłaniając ludzi do dźgania  łamie perfidnie 6 przykazanie.

 

 

Dane niezaszczepionych przeciw COVID-19 Polaków będą krążyły po urzędach i prywatnych firmach – czytamy w rządowym rozporządzeniu. Pojawiają się przy tym pytania o bezpieczeństwo danych – bo do gry włączane są coraz to nowe instytucje i podmioty.”

https://www.money.pl/gospodarka/szczepionka-jak-sprzedaz-garnkow-rzad-bedzie-dzwonil-do-osob-niezaszczepionych-6647996002122400a.html?fbclid=IwAR1OFon56iRZwykIdyW7VuKngEpLSX4hXvFM0BbUL62-Tk0NvZosDdCfJeE

 

Jakie są z tego wnioski?

 

RODO JEST FARSĄ. JAK NIGDY DO DANYCH WRAŻLIWYCH MAJĄ DOSTĘP NIEZLICZONE GRUPY.

 

Nie przeszkadza to ani fanom PISu ani PO czy sld.

 

Żyjemy w światowym kłamstwie.

Jeśli chodzi jeszcze o dane osobowe i tę niby wolność, to przypominam, że izraelska firma stworzyła program do inwigilacji komórek.

 

 

Pegasus jest oprogramowaniem typu spyware Początkowo, program został zaprojektowany do szpiegowania poprzez smartfony korzystające z systemów iOS, ale później firma stworzyła także wersję do szpiegowania urządzeń Android.

Program został stworzony do szpiegowania praktycznie wszystkiego, co związane jest ze smartfonem. Począwszy od mikrofonu, przez SMS-y, e-maile, aplikacje (media społecznościowe), do nawet kamery urządzenia.

Software izraelskiej firmy może także dowolnie modyfikować ustawienia telefonu ofiary.”

 

https://tech.wp.pl/izraelskie-oprogramowanie-szpiegowskie-w-polsce-ma-je-co-najmniej-kilka-urzadzen-6296975803848833a?nil=

 

 

Jeśli dane z NFZ dostaną się do prywatnych korporacji, to będzie oznacza handel danymi…..

Z życia wzięte komentarze:

 

“Zaszczepiłam się 1 dawka na drugą nie dałam rady. Bardzo źle zareagowałam, tydzień przeleżałam w łóżku z gorączką( ja nawet przy przeziębieniu mam 38, a w gorszych przypadkach i 41 idzie). Niestety skutków ubocznych zgłosić nie ma komu, lekarz twierdzi że to wspaniale. Covida przeszłam rok temu dużo lżej (3 dni gorączki i po sprawie). Niech dzwonią ile chcą, szczepić się nie zamierzam już, a za rok i tak będą dawki powtarzać.”

 

“Zaszczepiłam się,dałam zmanipulować i bardzo żałuję. Ledwie przeżyłam, wstrząs anafilaktyczny, ledwie mnie odratowali. A też się smialam z tych co mówili,że tego nie zrobią.”

 

Ale….. Tomasz Lis komunista niestety ma rację:

 

 

 

 

Updated: 7 czerwca 2021 — 17:28

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: