Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

LGBT zakazuje policji w Nowym Yorku uczestnictwa w ich imprezie. Co mi to przypomina?

Karty są odkrywane, a ja przez cenzurę na Facebooku nie mogę tego nazwać wprost, ale wy możecie w komentarzach.

 

Organizatorzy Parady Równości Nowego Jorku ogłosili niedawno, że funkcjonariusze policji i inni funkcjonariusze organów ścigania zostaną oficjalnie zablokowani na ich imprezach, w tym corocznym marszu LGTBQ, do roku 2025.

 

Według raportu Fox News , Heritage of Pride, który jest odpowiedzialny za organizację corocznego marszu, pracuje również nad zmniejszeniem obecności funkcjonariuszy na służbie nowojorskiego Departamentu Policji (NYPD) i ratowników, starając się oddzielić organy ścigania. z dowolnego wydarzenia NYC Pride według „jednej przecznicy”.

 

Grupa oświadczyła niedawno, że zwiększyła swój budżet na ochronę w marszu czerwcowym i „pozwoli NYC Pride na samodzielne zbudowanie planu awaryjnego pierwszej reakcji z wykorzystaniem prywatnej ochrony i zapewnienie wolontariuszom z zakresu bezpieczeństwa szkolenia deeskalacyjnego”. Zgodnie z niedawnym oświadczeniem, które zostało wydane w sobotę, grupa stwierdziła, że ​​„rzuca wyzwanie organom ścigania, aby przyznały się do wyrządzenia krzywdy i skorygowały postępowania”.

„Poczucie bezpieczeństwa, które ma zapewnić egzekwowanie prawa, może być groźne, a czasami niebezpieczne, dla tych w naszej społeczności, którzy są najczęściej celem ataków z użyciem nadmiernej siły i / lub bez powodu” – dodała grupa. NYC Pride poszedł dalej, mówiąc, że tradycyjne jednostki policji będą używane „tylko wtedy, gdy będzie to absolutnie konieczne, zgodnie z poleceniem władz miejskich”.

https://www.foxnews.com/politics/nyc-pride-bans-police-from-events-through-2025

 

Czy przypominam nam to coś?

Mnie osobiście przypomina tzw Brunatne Koszule.

Utworzone w Republice Weimarskiej w 1920 bojówki do ochrony zgromadzeń partyjnych, a następnie oddziały masowej organizacji wojskowej Narodowosocjalistycznej Niemieckiej Partii Robotników (NSDAP).

 

Historia zatacza koło. W niewiarygodnie bulwersujących czasach żyjemy.

 

 

 

 

Updated: 18 maja 2021 — 06:58

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: