Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

W San Francisco podczas Parady Równości członkowie LGBT spacerowali nago przed dziećmi, a w „Strefie Fetyszu” mężczyźni oddawali na siebie nawzajem mocz w basenie dla dzieci

Zacznijmy od tego czym jest „Parada  równości”. Jej  głównym celem jest „demonstracja przeciwko dyskryminacji prawnej i społecznej, zwrócenie uwagi na prawa grup mniejszościowych, promowanie akceptacji społecznej”.

 

Jeśli więc zobaczysz nie daj Boże kiedyś mężczyzn sikających na siebie i spacerujących nago i uznasz to za nienormalność, będzie to oznaczać, że jesteś nietolerancyjnym człowiekiem.

Swoją normalność w ten sposób zaznaczyli ludzie utożsamiający się z LGBT:

 

Podczas niedawnej Parady Równości  w San Francisco wzięli udział nadzy dorośli spacerujących przed dziećmi, a w „Strefie Fetyszu” mężczyźni oddawali na siebie nawzajem mocz w basenie dla dzieci i wykonywali inne akty seksualne.

Wielu reporterów na miejscu w weekend zamieściło drastyczne materiały filmowe na X z corocznego wydarzenia, na które korporacje i organizacje obywatelskie w  San Francisco zbierają miliony dolarów darowizn . Według materiału filmowego uzyskanego przez TENET Media, w paradzie uczestniczyły również ATF i FBI.

Reporterka terenowa TENET Media, Taylor Hansen, przeprowadziła wywiady z wieloma nagimi mężczyznami na ulicy, którzy próbowali usprawiedliwiać swoją publiczną nagość przed dziećmi, twierdząc, że jest to naturalne, a czasem nawet dobre dla nich.

„Żaden z płaczliwych i rodziców, którzy się na to skarżą, nie potrafi dokładnie wyjaśnić, jak dziecku szkodzi widok ludzkiego ciała, a każde badanie przeprowadzone na ten temat pokazuje, że nie jest to szkodliwe. Dzieci, które dorastają z tym widokiem, są bardziej przystosowane” – powiedział pewien nagi mężczyzna, który opisał siebie jako „nudystę i artystę”.

„Myślę, że dzieci rodzą się nago i dopóki nie ma w tym żadnej seksualności, to jest to po prostu nagość. To wszystko” – powiedział inny mężczyzna, który zdjął ręcznik, aby odsłonić się w połowie wywiadu.

9-letnia dziewczynka, z którą rozmawiała Hansen, opowiedziała, jak zobaczyła mężczyznę ubranego w hełm i pelerynę Dartha Vadera „bez niczego więcej”, co, jak powiedziała, wywołało u niej „obrzydzenie”.

Dwóch nagich mężczyzn, którzy określili siebie jako „niebinarnych” i „pan[seksualnych]”, również zbagatelizowało nagość.

W innych stoiskach w Strefie Fetyszu można było zobaczyć, jak mężczyźni są chłostani i bici, a także inne symulowane akty seksualne.

https://www.christianpost.com/news/san-francisco-pride-parade-features-public-nudity-around-kids.html

 

Te wszelkie parady próbujące zrównać grzech Sodomi z Bożymi standardami mają na celu wprowadzenie pedofilii. Dlatego nadzy faceci paradowali przed dziećmi i dlatego wprowadza się do szkół Drag Queen.

 

 

 

Co za wymowna symbolika: mężczyźni są chłostani i bici. Tak, myślę, że system bestii wychłostał mężczyzn przez ostatnie 50 lat skoro nikt już nie protestuje wobec chazarskiej grabieży i zniewolenia.

 

Z perspektywy biblijnej takie zachowania jakie zaprezentowali uczestniczy Parad Równości to jawny przykład działania duchów nieczystych. To Sodoma i Gomora. System chazarskiej bestii jest systemem Sodomy i Gomory.

 

I zamienili chwałę nieśmiertelnego Boga na obrazy przedstawiające śmiertelnego człowieka, a nawet ptaki, czworonożne zwierzęta i płazy; (24) dlatego też wydał ich Bóg na łup pożądliwości ich serc ku nieczystości, aby bezcześcili ciała swoje między sobą, (25) ponieważ zamienili Boga prawdziwego na fałszywego i oddawali cześć, i służyli stworzeniu zamiast Stwórcy, który jest błogosławiony na wieki. Amen. (26) Dlatego wydał ich Bóg na łup sromotnych namiętności; kobiety ich bowiem zamieniły przyrodzone obcowanie na obcowanie przeciwne naturze, (27) podobnie też mężczyźni zaniechali przyrodzonego obcowania z kobietą, zapałali jedni ku drugim żądzą, mężczyźni z mężczyznami popełniając sromotę i ponosząc na sobie samych należną za ich zboczenie karę. Rz. 1

 

Potraktujmy na poważnie te słowa. Będąc przy Bogu otrzymujemy błogosławieństwo jakim jest zdrowy duch i dusza. Sikamy do toalety, a nie na innych, mężczyźni ufający Bogu nie  ubierają się w lateks i nie pozwalają się bić.

Jednak i takich ludzi jacy uczestniczyli w paradzie grzechu Jezus chce uratować od jeziora ognia. My wierzący Jezusowi spoglądamy tylko krytycznie na tych ludzi, ale sam Bóg spogląda na nich krytycznie jak i ze współczuciem. Bóg jest święty i nienawidzi zła, bo Wie dokąd to zło zmierza i kto nim kieruje.

Jeśli macie więc w swych rodzinach ludzi zniewolonych duchami Sodomy, to módlcie się o nich. Stale i wytrwale. Wiele może modlitwa usprawiedliwionego krwią Jezusa.

 

 

 

 

Zaktualizowane: 4 lipca 2024 - 08:08

2 komentarze

Dodaj komentarz
  1. Ciężko jest byc wierzącym . Z jedej storny współczuję tym ludzią a z drugiej budzą we mnie obrzydzenie .Ja wiem pewnie jest tam mały procent pogubionych w życiu przez rózne czynniki ludzie i gdybym widział chęć zmiany u takiego człowiek to bym sie ulitował . Jednak gdy widzę pełną perwersję i czyny pełne zdziczenia to powstaje bariera między takimi ludzim a mną nie do przebicia . Wielki ucisk ich zweryfikuje . To co my możemy zrobić to tylko modlitwa aby zboczenie nie wypełzało na świat i aby biedne dzieci nie były krzywdzone .

    1. Na zło trzeba mieć zdrowe spojrzenie Bracie. Ludzie z Sodomi mają w sobie wiele zła i to jest fakt. Nie można zła nazywać dobrem jak to robią protestanci mówiąc jedynie, iż Bóg kocha sodomitów. Protestanci w ten sposób oszukują ludzi. Bóg kocha każdego człowieka, ale nienawidzi zła i Jego miłość polega na pomocy w nawróceniu. Oczekuje odejścia d zła jak ojciec syna marnotrawnego.
      Sodomici ideologiczni to źli ludzie. Ale w dalszym ciągu mają szansę na przyjście do Boga. Bandyta jest złym człowiekiem, ale kiedy trafi do więzienia, może się zrehabilitować i wyjść za dobre zachowanie wcześniej i po wyjściu zacząć nowe życie. Jeśli tego nie zmieni nadal jest złym człowiekiem.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish