Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Pentagon stworzył tajne siły w liczbie 60 tysięcy tajnych agentów pracujących anonimowo POD INNYMI NAZWISKAMI.

Jak podaje Newseek:

Największą tajną siłą, jaką kiedykolwiek znał świat, jest ta stworzona przez Pentagon w ciągu ostatniej dekady. Obecnie do tej tajnej armii należy około 60 000 ludzi, z których wielu pracuje pod zamaskowanymi nazwiskami i po cichu, co jest częścią szerokiego programu zwanego „redukcją sygnatur”. Siła, ponad dziesięciokrotnie większa niż tajne jednostki CIA , wykonuje zadania krajowe i zagraniczne, zarówno w mundurach wojskowych, jak i pod cywilną osłoną, w życiu codziennym i online, czasami ukrywając się w prywatnych firmach i firmach konsultingowych, niektóre z nich to znane firmy.

Najnowszą i najszybciej rosnącą grupą jest tajna armia, która nigdy nie opuszcza swoich klawiatur. Są to najnowocześniejsi cyberprzestępcy i zbieracze danych wywiadowczych, którzy zakładają fałszywe profile w Internecie, wykorzystując techniki „nie atrybucji” i „błędnego przypisania”, aby ukryć, kto i gdzie jest obecny w Internecie, podczas gdy szukają wartościowych celów i zbierają to, co się nazywa „Publicznie dostępną informacją” – lub nawet angażować się w kampanie mające na celu wpływanie na media społecznościowe i manipulowanie nimi. Setki osób pracuje w NSA i na jej rzecz  , ale w ciągu ostatnich pięciu lat każda jednostka wywiadu wojskowego i jednostka operacji specjalnych rozwinęła swego rodzaju komórkę operacyjną „sieciową”, która zarówno gromadzi dane wywiadowcze, jak i dba o bezpieczeństwo operacyjne samej swojej działalności.

https://www.newsweek.com/exclusive-inside-militarys-secret-undercover-army-1591881

 

 

Czy w nawiązaniu do kolorowych koszul z poprzedniego mojego wpisu nie wyłania się obraz państwa faszystowskiego?

 

Obama, 2 lipca 2008 roku powiedział:

„Nie możemy nadal polegać na naszej armii, aby osiągnąć wyznaczone przez nas cele w zakresie bezpieczeństwa narodowego. Musimy mieć cywilne siły bezpieczeństwa narodowego, które są równie potężne, równie silne, równie dobrze finansowane

 

Cywilne siły w szerzeniu bezprawia. Ten układ na świecie jest na prawdę wywrócony, a wszelka suwerenność narodowa to fikcja.

 

Widać to dobrze na przykładzie prezydenta Polski. Kłaniał się zarówno Trumpowi jak i Bidenowi.

 

Ludzie utrzymują system przeciwny im samym.

To jest grupowa choroba auto immunologiczna.

 

 

Jesteśmy u progu czasów porównywalnych do tych, kiedy Hitler dochodził do władzy.

 

Rozmawiałem z kilkoma żołnierzami cywilnymi, między innymi z WOT. Oni naprawdę uważają, że dobrze czynią i są przekonani o słuszności swej misji.  Jeśli system rozkaże im na siłę szczepić innych to jak bezmyślne roboty będą to czynić.

Jeśli bojówki tęczowych rozkażą im wyłapywać chrześcijan to będą to robić.

Ludzie nie znają Słowa Bożego a to jest nic innego jak grzech bałwochwalstwa. W tym przypadku stawiania wyżej prawa bezbożnego ponad Prawo Boże.

 

_______________

Jeśli chcesz mnie wesprzeć w tym co robię, podaję dane do przelewu:
Odbiorca: Piotr

W tytule: “bezinteresowna darowizna dla admina detektywprawdy.pl”

PKO. nr konta: 03102026290000910204005278

Dziękuję serdecznie

 

 

 

Updated: 18 maja 2021 — 07:13

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: