Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Budowany jest jeszcze większy pomnik Jezusa niż w Rio. Brazylia przodownikiem w bałwochwalstwie.

Nie uczynisz sobie obrazu rytego ani żadnej podobizny tego, co jest na niebie w górze i co na ziemi nisko, ani z tych rzeczy, które są w wodach pod ziemią5Nie będziesz się im kłaniał ani służył. Ja jestem Pan, Bóg twój, mocny, zawistny, karzący nieprawość ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia tych, którzy mnie nienawidzą; 6a czyniący miłosierdzie tysiącom tych, którzy mię miłują i strzegą przykazań moich.” Wyj 20.

 

 

https://www.gulftoday.ae/lifestyle/2021/04/11/brazil-building-new-giant-christ-statue-taller-than-rios

 

 

W południowej Brazylii w w mieście Encantado w stanie Rio Grande do Sul budowana jest gigantyczna statua Chrystusa, która urośnie nawet wyżej niż kultowy posąg Chrystusa Odkupiciela, który obecnie wznosi się nad Rio de Janeiro.

Ukończenie rzeźby planowane jest na koniec tego roku – wynika z raportu Stowarzyszenia Przyjaciół Chrystusa. „To dzień świętowania, poświęcenia” – powiedział Gilson Conzatti, lokalny radny i syn Adroaldo Conzatti, polityka, który wpadł na pomysł.

Posąg będzie również nosił nazwę „Chrystus Obrońca” i będzie miał podobno 43 metry (140 stóp) wysokości, łącznie z cokołem, co czyni go jednym z najwyższych na świecie posągów Chrystusa z rozpostartymi ramionami i mierzącego 36 metrów z ręki do ręki. Będzie miał również wewnętrzną windę i taras widokowy na szczycie. Mówi się, że projekt ma zarówno inspirować wiarę, jak i zachęcać do turystyki w tym regionie, mówią jego promotorzy.

 

Wiara Jezusa nie ma nic wspólnego z bałwochwalstwem. Jezus powiedział, że

“Nadchodzi jednak godzina, owszem już jest, kiedy to prawdziwi czciciele będą oddawać cześć Ojcu w Duchu i prawdzie4, a takich to czcicieli chce mieć Ojciec. 24 Bóg jest duchem: potrzeba więc, by czciciele Jego oddawali Mu cześć w Duchu i prawdzie».” Jana 4

 

 

Brazylia ze swoim istniejącym pomnikiem bałwochwalstwa w Rio nie ma błogosławieństwa od Jezusa:

 

Dotychczas do brazylijskich stanów trafiło łącznie ponad 30 mln dawek szczepionek przeciwko koronawirusowi. Wśród 15 mln zaszczepionych już obywateli ponad 11 mln stanowią osoby, które przyjęły pierwszą dawkę.

Brazylia jest jednym z najbardziej doświadczonych przez pandemię państw świata. Pod względem śmiertelności jest ona po USA drugim krajem globu. Dotychczas potwierdzono ponad 12,3 mln przypadków zakażenia, zmarło 303 tys. Brazylijczyków. Czwartek był rekordowy pod względem infekcji, których zanotowano ponad 100,1 tys.

https://www.medonet.pl/porozmawiajmyoszczepionce/szczepionka-na-covid-19,brazylia-produkuje-nowa-szczepionke-na-koronawirusa,artykul,43739403.html#szczepienia-w-brazylii-15-mln-zaszczepionych

 

Kraj katolicki, duża liczba zaszczepionych i kłamstwo planowanej demoni na masową skalę.

Ludzie omamieni szatańskimi naukami kościoła katolickiego i jego cór nie znają Jezusa i Jego oczekiwań. Nie w liczbie i wielkości pomników objawia się Chwała Boża, ale w Duchu Uświęcającym i Prawdzie.

Tymczasem cały katolicki świat podtrzymuje kłamstwa who, Gatesa i innych.

 

Choćby zrobili sobie do samego nieba pomnik Jezusa to i tak nie będzie on miał nic wspólnego z Jezusem.

Katolicy nie znają Słowa Bożego. Znają je tylko tyle, na ile przedstawia im kościół katolicki.

Każdy, kto wyszedł z kościoła imperium Rzymu wie, jak był oszukiwany.

 

Proponuję zatem modlitwę, aby Bóg nie dopuścił do budowy tego demonicznego pomnika improwizacji wiary w Jezusa.

 

 

 

 

 

Updated: 11 kwietnia 2021 — 11:16

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme