Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Scenariusz wojny.

Czytelnik i słuchacz przysłał mi komentarz skopiowany  z innego portalu, sugerując aby umieścić na blogu.

Jestem zdystansowany do tego typu wizji, wiedzy, ale być może warto umieścić, a czas skoryguje.

 

Czas mnie nagli i was również, tyle że wy o tym jeszcze nie wiecie, dlatego postanowiłem, że zamiast robić 2 część (w której szczegółowo opiszę cele jakie mają być realizowane i powód dla którego świrusem dalej straszy się europejskie społeczeństwa) to powiem wam co stanie się niebawem, a skąd to wiem? A no stąd, że tak jak już tutaj pisałem kilka razy, pewna osoba z mojej rodziny jest wysoko postawionym człowiekiem w Rand Corporation, ja również brałem w pewnych rzeczach udział, ale nie o tym teraz, jeśli nie wiecie co to za korporacja i czym ona się zajmuje, to radzę się doinformować. (Śmieszkom z góry dziękuje, nie chcecie wierzyć, to ja was nie zmuszam, idźcie się pośmiać do cyrku) To, co tutaj napiszę jest skierowane dla ludzi samodzielnie myślących, jako przestroga. Naprawdę błagam was ludzie, gdybyście wiedzieli, co oni dla was szykują to już dziś byście się telepali ze strachu. A o to, co wiem:

Zacznie się od Iranu, zresztą każdy, kto trochę się zna na geopolityce, domyśla się, co może sie stać. Izrael sam, lub we współpracy z USA zaatakują swoje własne tankowce, zrzucając winę o ten czyn na Iran. Akcja zostanie prawdopodobnie przeprowadzona za pomocą małych dronów, które uzbrojone w ładunki wybuchowe uderzą w tankowce. Akcja zostanie przeprowadzona przez MOSAD lub MOSAD i uśpionych agentów USA na terenie Iraku. Ogólnie są 3 scenariusze, ten wyżej napisany jest najbardziej prawdopodobny. Drugim scenariuszem jest zabicie któregoś z ważnych polityków izraelskich lub amerykańskich, przez służby wewnętrzne. Wina zostanie oczywiście zrzucona na Iran, jako wypowiedzenie wojny. Tymi ważnymi osobami mają być: Biden, Główny Rabin lub sam Nataniachu. Trzecią opcją jest zamach bombowy na któryś z istotnych budunków. Hipotetycznymi celami są: nowe WTC, Milad Tower w Teheranie, lub Azrieli Center Circular Tower w Tel Awiwie. W przypadku Milad Tower, zamach będzie miał sprowokować Iran do ataku na Izrael. W badanie skutków realizacji owych 3 planów jest zaangażowana między innymi wspomniana przeze mnie Rand Corporation we Współpracy z agencją DARPA. Zadaniem tych dwóch korporacji jest dopracowanie jednego z tych 3 planów pod względem technicznym, logistyka należy do służb wewnętrznych. Czas, w jakim się to zacznie był do tej pory przekładany w nieskończoność, jednak wszyscy i ci u góry i ci niżej wiedzą, że to musi nastąpić. Wedle mojej wiedzy, klamka zapadła na termin maksymalnie do lipca obecnego roku, jednakże może się to wydarzyć nawet jutro. A, zapomniałem wspomnieć ,że prowokacja odbędzie się w nocy, obudzimy się już w innej rzeczywistości.

Co to oznacza dla was? Bardzo dużo złego, ponieważ w momencie wybuchu konfliktu lub krótko przed nim nastanie kryzys ekonomiczny, giełdy zaczną upadać najpierw w Stanach potem w Europie. Ropa pójdzie bardzo w górę, koncerny muszą przecież zarobić. Będą przerwy w łańcuchach dostaw żywności, prądu i wody w całej Europie. W krajach jak Niemcy czy Francja zaczną się zamieszki wywołane przez Muzułmanów, którzy będą się solidaryzować ze swoimi kolegami w Iranie. Wszystko podrożeje, inflacja wystrzeli w górę. Radzę wam już teraz zacząć robić REALNE zapasy wody, żywności, lekarstw, świec woskowych i maseczek… Wypłaćcie całą gotówkę jaką macie z kont w bankach, bo systemy mogą przestać działać. Wyprowadźcie swoje pieniądze z giełd i funduszy, inaczej stracicie wszystko, rząd będzie chciał zbankrutować was i wasze firmy, by banki mogły przetrwać. Napisałem, że między innymi warto będzie mieć PRAWDZIWE maseczki, dlaczego? I tutaj okazuje się sprzedajność polskojęzycznych polityków, jest umowa, w razie “W” Polska udostępnia część swojego terytorium armii USA, jako punkt przerzutowy, oraz desantowy, np. wystrzeliwanie rakiet dalekiego zasięgu. Iran dysponuje bardzo dużą ilością broni chemicznej, napalm, tzw. agent orange, gaz musztardowy itd. Będzie odwet z ich strony, właśnie tu, bo tu będą punkty przerzutowe Amerykanów. Oczywiście Irańczycy tyko wyślą rakiety ale to wystarczy by Polska została zatruta. Dlatego prawdziwe maski są konieczne, najlepiej przeciwgazowe (nie żartuję). Jest też jeszcze jedna sprawa, otóż polskojęzyczni politycy, zobowiązali się również pomóc Ukrainie w razie gdyby Putin postanowił wesprzeć Iran. Wówczas Ukraina zaatakuje Rosję od tyłu, oczywiście Polska będzie musiała im pomóc. A to może się dla nas bardzo źle skończyć. Już trwa koncentracja wojsk rosyjskich i ukraińskich na południowym wschodzie, donoszą o tym tureckie agencje. Ale mam nadzieję, że to tylko ostateczny wariant, ten z Ukrainą. Nie możemy już temu wszystkiemu zapobiec, to są potężne siły, które chcą świat przygotować na pewne rzeczy.. Jedyne co mogę zrobić, to napisać to tu i liczyć, że ktoś sobie to weźmie do serca. Naprawdę szkoda mi was, szkoda mi biednych Irańczyków i reszty ludzi, którzy będą tylko niewinnymi ofiarami. Nie zasłużyliśmy na to. Bezpiecznie będzie tylko na północy Europy oraz północy USA, Kanady (mówię tu o tzw. zachodzie), reszta zachodu będzie płonąć.

To już niebawem, to nadchodzi i tego nie powstrzymamy, jedyne co możemy zrobić to się przygotować. Zauważcie że ścierwomedia nie podają żadnych informacji o bliskim wschodzie, a dzieje się tam dużo. Przygotujcie się, niech ta ściana tekstu nie idzie na marne, mam wobec społeczeństwa osobisty dług, który w taki sposób międzyi nnymi spłacam, robiłem rzeczy których nie chcielibyście robić, widziałem sceny których nie chcielibyście widzieć, i wiem o rzeczach, przez które nie sypiam po nocach.

Kończąc, jeszcze raz nawołuję, krzyczę do was ludzie w tym wpisie, przygotujcie się do cholery, przestańcie mówić to, co jest oczywiste i skupcie się na tym, byście wy i wasze rodziny nie zostali zmieceni z planszy przez to, co nadchodzi.

Żegnam”

 

 

 

Updated: 11 kwietnia 2021 — 11:27

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: