Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Uczennicy w USA kazano zdjąć maskę z napisem “Jezus mnie kocha”, ale innym zezwolono na noszenie masek z napisem BLM.

Im więcej napływa informacji, tym bardziej wszyscy, którzy nie przyszli do Boga i Jego Słowa powinni zostać pozbawieni wszelakich złudzeń dotyczących tego, z czym ten system walczy.

Ten system nie walczy z new age, religią ONZ, ale z Jezusem Chrystusem, naszym Zbawicielem.

 

 

Trzecioklasistce uczęszczającej do szkoły publicznej powiedziano, aby zdjęła maskę z napisem „Jesus Loves Me”, ponieważ może to zostać uznane za obraźliwe, podczas gdy inni uczniowie mogą nosić maski z nazwą komunistycznej i agresywnej organizacji jaka jest BLM.

 

​​Alliance Defending Freedom (ADF) obecnie reprezentuje i walczy o prawo dziewczynki do noszenia maski w swojej szkole. Raport ujawnia, że ​​Tyson Langhofer, starszy doradca ADF, powiedział w czwartek w programie Todd Starnes Radio Show, że okręg szkolny zaangażował się w „dyskryminację punktów widzenia”, wyróżniając Lydię Booth w październiku, jednocześnie pozwalając innym uczniom nosić maski „Black Lives Matter ”

 

 

Rodzice Lydii podobno powiedzieli ADF : „Jesteśmy dumni z naszej córki. Chciała wyrazić swoją wiarę. Czuliśmy, że musimy stanąć w jej obronie, kiedy powiedziano jej, że nie może wyrazić swojej wiary, jakby była obywatelką drugiej kategorii, po prostu dlatego, że chciała wyrazić przesłanie religijne, a innym przesłanie świeckie ”.

Raport podaje, że młoda dziewczyna była zasmucona 13 października, po tym, jak jej dyrektor w Simpson Central School podobno odciągnął ją na bok i powiedział, że nie może już nosić maski „Jesus Loves Me”, którą nosiła kilka razy.

Matka dziewczynki, Jennifer Booth, została poinformowana przez szkołę, że maska ​​najwyraźniej naruszała szkolną politykę,  że maska ​​naruszyła ich politykę zakazującą masek z symbolami politycznymi, religijnymi lub niewłaściwymi.

Third-Grader Told to Remove “Jesus Loves Me” Face Mask

 

 

System szatana jest system nacechowanym hipokryzją. W Zrównoważonym Rozwoju, Nowym Ładzie itd, tez będą równi i równiejsi.

Pomyśleć, że to dopiero początek prześladowań….

 

Chwała Bogu za tę odważną dziewczynkę i za jej rodziców.

Módlmy się o nich.

 

Tak na prawdę Jezus kocha nawet tych prześladowców i chce aby się nawrócili i nie zginęli…

 

 Nie zwleka Pan ze spełnieniem obietnicy, jak niektórzy uważają, że zwleka, ale okazuje względem nas cierpliwość, nie chcąc, aby ktokolwiek zginął, lecz aby wszyscy doszli do pokuty.” 2 Piotra 3.9

 

Dziewczynka w ten sposób ewangelizowała nauczycieli. Wielkie Brawa.

 

 

Updated: 9 kwietnia 2021 — 22:49

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: