Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Naukowcy chwalili się zhakowaniem KROLESTWA ŻYCIA, aby wprowadzić Nowy Ład.

NWO rok temu przestało być teorią spiskową. Nowy Porządek Świata ujawnił się wraz z plandemią, podczas której niemal wszystkie kraje na świecie miały te same rozporządzenia. Wszelkie wytyczne wychodziły z WHO – agendy ONZ. To ONZ jest rządem NWO. II wojna światowa miała na celu stworzenie rządu światowego pod wodzą Aszkenazyjczyków.

 

20 marca, czyli w dniu Marszu o Wolność, premier Morawiecki przedstawi plan Nowego Ładu. Oczywiście jest to politycznie ustawiona data. Nowy Ład – Nowy Porządek.

Czym się on będzie charakteryzował? Odejściem od gotówki, przerzuceniem Polaków do świata cyfrowego:

 

“. (16) I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło (17) i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia. (18) Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba ta bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć.”

 

Jednym z punktów Nowego Ładu jest CyberPoland 2025.

Mamy pięć lat gotówki w obiegu.

Już sama anglojęzyczna nazwa mówi o podporządkowaniu się światowemu (nie) porządkowi. Żyjemy póki co jeszcze w Polsce. Być może niebawem nie będzie już państw, ale na dzień dzisiejszy jesteśmy w Polsce. Kraju, a raczej państwie nie rządzonym przez potomków Słowian.

Swoją drogą wszelkie ruchy niepodległościowe są skazane na porażkę, gdyż oni to budowali ponad 100 lat.

Dzisiaj widziałem Mariana Kowalskiego w TVP Info. Wiedza historyczna jest na sprzedaż. Jak widzimy, duża  znajomość historii Polski nie daje charakteru Polaka.

Ja nie jestem nacjonalistą, gdyż moje królestwo jest w niebie, ale diagnozuję sytuację.

 

Hakowanie Królestwa życia to kompleks Boga i tacy ludzie jak Bill Gates i jemu podobni mają ten kompleks.

 

Kompleks Boga – stan umysłu, w którym dana osoba uważa, że posiada nadnaturalne uprawnienia lub nieograniczone możliwości. Osoba zazwyczaj uważa się za stojącą powyżej zasad społeczeństwa oraz, że należy jej się z tego tytułu szczególna uwaga. Pojęcie stworzył psychoanalityk Ernest Jones

https://pl.wikipedia.org/wiki/Kompleks_Boga

 

 

Moderna jest jedną z takich firm i otrzymawszy niezliczone miliony od Fundacji Billa i Melindy Gatesów, aktywnie fantazjuje o wykorzystaniu nowej technologii szczepionek mRNA do „zhakowania królestwa życia”.

 

 

Lekarz o nazwisku Hoge porzucił stanowisko analityka opieki zdrowotnej ABY W ROKU 2012 STAĆ SIĘ Prezesem korporacji Moderny.

 

Jeśli potrafisz złamać zasady mRNA, „w zasadzie całe królestwo życia jest dostępne do zabawy”, mówi Stephen Hoge.

 

Rządy są tylko marionetkami. To słabi moralnie ludzie na usługach korporacji. Sprzedadzą przyjaciela za pozycję i kase. Naród to pikuś.

 

Prezes Hoge powiedział, że  “Dostosowywanie translacji mRNA do walki z chorobą “nie jest właściwie biologią super wysokiego ryzyka”,

To jest to, co twoje geny zrobiłyby, gdyby były racjonalnymi aktorami“.

 

Aktorami są sami biznesmeni z farmacji krainy czarów. Teraz Astra Zeneca jest zła, a Pfizer i Moderna to te dobre…Zabawa w dobrego i złego glinę.

W Rosji wierzą, że Sputnik jest w porządku bo swój. Nacjonalizm szczepionkowy nie wyjdzie post Słowianom na dobre.

Sputnik V dotarł już także na Węgry, a ma trafić też do Czech oraz Chorwacji….

 

Czy jest zagrożenie w tej zabawie możnych tego świata, których Bóg nazywa niesprawiedliwymi?

 

W roku 2018 w Chinach, niejaki He Jiankui przeprowadził eksperyment  umieszczając nagranie video w jednym z serwisów społecznościowych. Dokonał on  modyfikacji DNA dwóch dziewczynek. Metody inżynierii genetycznej zastosowano na etapie zapłodnienia in vitro. Dzięki temu dzieci miały stać się odporne na wirus HIV.

Jeśli udało mu się zmienić geny, aby uodpornić dziewczynki na AIDS, to naukowcy mogą robić co tylko chcą grzebiąc w naszych genach. Mogą także spowodować osłabienie tej odporności i jej  obejście jak w przypadku Boreliozy.

 

Po ujawnieniu informacji o eksperymencie zamknięto ośrodek, w którym pracował He, a on sam został objęty aresztem domowym. Modyfikacja DNA u bliźniąt miała na celu uodpornienie ich na wirus HIV. Ojciec dziewczynek był bowiem chory na AIDS.

 

W dniach Noego miało również miejsce uszkodzenie DNA.

 

37 A jak było za dni Noego, tak będzie z przyjściem Syna Człowieczego.

38 Jak bowiem za tych dni przed potopem jedli i pili, żenili się i za mąż wydawali aż do tego dnia, w którym Noe wszedł do arki;

39 I nie spostrzegli się, aż przyszedł potop i zabrał wszystkich – tak będzie i z przyjściem Syna Człowieczego.

40 Wtedy dwóch będzie w polu, jeden będzie wzięty, a drugi zostawiony.

41 Dwie będą mleć na żarnach, jedna będzie wzięta, a druga zostawiona.

42 Czuwajcie więc, ponieważ nie wiecie, o której godzinie wasz Pan przyjdzie. Mt 24

 

 

Jeśli w późniejszym czasie okaże się, że szczepionka faktycznie zmienia nasze DNA, to może ona w końcu zostać połączona z technologią inteligentnych łat i stać się znamieniem bestii, niwecząc w ten sposób nasze “zbawienie”.

Ludzie zaszczepieni nie będą już w stanie wierzyć (ufać) Bogu.

 

Jezus powiedział, że nawet wybrani mogą zostać oszukani tak się dzieje. Adwentystyczni pastorzy nakłaniają do szczepień, nie mówiąc o tych ekumenicznych z Wrocławia i innych.

 

Wielu hitlerowskich lekarzy po wojnie znalazło się w USA.

 

 

Założona w Niemczech w 1863 roku firma Bayer jest nadal najbardziej znana z produkcji aspiryny. Co gorsza, na początku XX wieku sprzedawał na krótko heroinę, którą sprzedawał jako lek na kaszel i substytut morfiny.

Podczas II wojny światowej firma Bayer była częścią konsorcjum o nazwie IG Farben, które produkowało pestycyd Cyklon B stosowany w komorach gazowych Adolfa Hitlera.

 

Niektórzy uważają dlatego, że  to  Ameryka jest Tajemniczym Babilonem i  zwodzi świat poprzez Pharmakeia/farmaceutyki.

Poprzez leki wpływające na psychikę. Tyle, że my tutaj mówimy już o zmianie DNA.

Co do szczepionki – NIE JESTEM skłonny zaryzykować włożenia jej do mojej świątyni i nikomu z braci i sióstr nie polecam.

 

Lekarze opublikowali materiał mówiący o tym, że
szczepionki COVID-19 mogą potencjalnie wywoływać chorobę prionową.
Autorzy znaleźli sekwencje związane z prionami w białku kolca COVID-19, których nie znaleziono w pokrewnych koronawirusach.
które nie zostały znalezione w pokrewnych koronawirusach. Inni
zgłosili przypadek choroby prionowej, choroby Creutzfeldta-Jakoba,występującej początkowo u mężczyzny z COVID-19.

źródło:

 

https://scivisionpub.com/pdfs/covid19-rna-based-vaccines-and-the-risk-of-prion-disease-1503.pdf

 

Poszperałem trochę w necie.

“Choroby prionowe to bardzo rzadkie choroby neurodegeneracyjne. Wiążą się one z akumulacją niepoprawnie sfałdowanych białek. Do chorób pionowych należą m.in. choroba Creutzfeldta-Jacoba, śmiertelna bezsenność rodzinna i choroba Kuru.

Czynnikiem chorobotwórczym w chorobach wywoływanych przez priony są niepoprawnie sfałdowane białka prionowe (PrP), występujące głównie w komórkach tkanki nerwowej. Słowo „prion” pochodzi od angielskiego proteinaceous infectious particle, co można przetłumaczyć jako białkowe cząsteczki zakaźne. Błędnie sfałdowane białko prionowe powoduje nieprawidłowe fałdowanie kolejnego białka prionowego. Białka o niepoprawnej budowie są odporne na działanie enzymów rozkładających, zwanych proteinazami, co skutkuje akumulacją białek w mózgu. Wykładnicze tempo powstawania błędnych białek tłumaczy bardzo szybki postęp chorób prionowych. Występują one z częstotliwością jednej osoby na milion. Jeśli chodzi o leczenie chorób prionowych, są one nieuleczalne.

Do odkrytych do tej pory chorób prionowych należą:

  • choroba Creutzfeldta-Jacoba (CJD),
  • śmiertelna bezsenność rodzinna (IFF),
  • choroba Kuru,
  • zespół Gerstmanna-Sträusslera-Scheinkera (GSS),
  • prionopatia o różnym stopniu wrażliwości na proteinazy (VPSPr).

źródło: https://www.aptekagemini.pl/poradnik/zdrowie/czym-sa-choroby-prionowe/

 

Jeśli faktycznie szczepionki mogą wywołać choroby neurodegeneracyjne, to firmy farmaceutyczne będą miały dodatkowy biznes z ich leczenia i przy okazji pomogą światowym depopulatorom.

 

 

 


Jeśli chcesz mnie wesprzeć w tym co robię, podaję dane do przelewu:
Odbiorca: Piotr

W tytule: “bezinteresowna darowizna dla admina detektywprawdy.pl”

PKO. nr konta: 03102026290000910204005278

Dziękuję serdecznie

_________________________
Jestem christiańskim, biblijnym publicystą, blogerem, vlogerem i miłośnikiem Prawa Bożego.

Od ok 10 lat kieruje się Prawem Bożym i w oparciu o to Prawo relacjonuje rzeczywistość. Żyjemy w czasach tuz przed nadejściem Jezusa. Ale najpierw będzie miał miejsce Wielki Ucisk biblijny, którego już ludzkość doświadcza plandemią, będącą czasem łaski: czasem na nawrócenie się, czyli porzucenie grzechów i odejściem od tego zepsutego świata.
________________

Mój profil na Facebooku: https://www.facebook.com/detektywprawdy

 

 

 

 

Updated: 15 marca 2021 — 11:30

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme