Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Lekarz przeprasza ze łzami w oczach, że szczepił dzieci.

Otrzymałem od brata w wierze bardzo mocny film nawróconego lekarza. Ale nie pod kątem wiary a w kwestii medycyny.

Systemowcy (ludzie żyjący z systemu: pastorzy ekumeniczni,  lekarze, itd) potrzebują w dyskusjach badań czy wypowiedzi autorytetów. Oto ten przypadek.

Dr Daniel Neides ze łzami w oczach opowiada o swojej historuu nawrócenia

 

A za napisanie artykułu kwestionującego szczepienia noworodków – został zwolniony.

Przyznał, że na uczelni medycznej nie skupiano uwagi na dochodzeniu do prawdziwej przyczyny choroby, tylko maskowania objawów lekami.

 Żałuje on, że nie zgłębił tego tematu samodzielnie i że podawał pacjentom szczepionki bez pełnej informacji na temat ryzyka. Przyznaje również fakt, iż lekarze alopaci wyszydzają i poniżają pacjentów, kiedy oni sugerują, iż mieli jakieś reakcje poszczepienne, a gdy opowiadają o wizycie u konsultantów medycyny integracyjnej, to alopaci przewracają tylko oczami, zbywając ich i nie wierząc w żadne słowo.

 

Nie ukrywam, że i ja oglądałem ten film ze łzami w oczach. Nie dlatego, że ten lekarz się wzruszył, ale dlatego, że miał odwagę. Tak rzadkie zjawisko w dzisiejszych czasach. Zaryzykował wszystkim..

 

 

To wyznanie pokazuje, jak lekarze są indoktrynowani przez bankiersko-masoński system. Podobnie jak wierzący z kościołów “protestanckich”.

Film został opublikowany w roku 2018 a więc dwa lata przed plandemią.

Obecnie w internecie skutecznie usuwani są kolejni lekarze mówiący prawdę o wirusie.

 

Bardzo Was proszę abyśmy pomodlili się dzisiaj lub jutro jak ktoś to będzie czytał, o polskich lekarzy, aby przebudzili się z tego snu matrixu szatana. Żeby poznali prawdę, która wyzwoli ich ze skostniałego i bezwzględnego oraz zakłamanego systemu służby nie zdrowia. Żeby mieli odwagę jak ten lekarz spojrzeć prawdzie w oczy.

 

Przyznam szczerze, że czasem nie mam ochoty na modlitwę, kiedy jestem zmęczony, a wiem, że powinienem. Wtedy takie intencje o kogoś bardzo mnie motywują do klęknięcia. Dla siebie mi się nie chce, ale dla innych wtedy tak.

 

 

 

 

 

Updated: 25 stycznia 2021 — 18:45

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: