Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kościół Zielonoświątkowy w Warszawie nakłania do szczepień. Czy możemy nazwać ich już kościołem diabła?

Moje ostatnie 3 lata to walka z kościołokracją i udowadnianie tego, iż pasterze protestanccy (nie protestujący) są agenturą wielkiej Nierządnicy i teraz to wszystko jak nigdy ma swoje potwierdzenie.

 

Oto oświadczenie tego zboru z darami Ducha , a raczej ducha:

 

Oświadczenie w sprawie szczepień na COVID-19

 

 

Służby medyczne w naszym kraju rozpoczęły szczepienia przeciwko covid-19. Szanując wolność każdej osoby, chcemy – w duchu wzajemnej miłości bliźniego i tym samym odpowiedzialności za dobro wspólne – zachęcić wszystkich do zaufania lekarzom, zwłaszcza autorytetom w dziedzinie wirusologii i epidemiologii, którzy zgodnie wskazują, że solidarne zaszczepienie się większości z nas jest dostępną i realną drogą do zakończenia trwającej pandemii koronawirusa.

Codziennie dostrzegamy jak wiele osób cierpi bezpośrednio lub pośrednio z powodu tej choroby. Wiemy, że zakończenie pandemii przyczyni się do uratowania życia i zdrowia wielu osób, zwłaszcza w podeszłym wieku. Pozwoli też na powrót do normalności gospodarczej i społecznej, a wreszcie doprowadzi do wznowienia w pełni wszystkich naszych aktywności kościelnych i zborowych. Dlatego od szeregu miesięcy modlimy się do dobrego Boga o postawienie tamy trwającemu zagrożeniu. Ufamy, że może się to stać także przy wykorzystaniu dobrodziejstw płynących z nauk medycznych. Każdy z nas bowiem wielokrotnie doświadczył w swoim życiu Bożej interwencji, dokonującej się poprzez mądrość i umiejętności lekarzy. Jesteśmy Bogu za to wdzięczni.

Pastor Zboru Stołecznego Arkadiusz Kuczyński, Pastor – senior Edward Czajko, Pastor – senior Dawid Kulinicz, pastor pomocniczy Jacek Helman; Starsi Zboru: Bogna Kuczyńska, Anna Bajak, Paweł Biedziak, Krzysztof Szewczyk, Józef Skafiriak, Wiktoria Maciejewicz, Maciej Maciejewicz.  

 

źródło:

 

sienna.waw.pl/2021/01/11/oswiadczenie-w-sprawie-szczepien-na-covid-19/?fbclid=IwAR1o7fHOWca92khhlM80ncgZifEzBgexTEvh4VuSguWbH_Age6OeYebcKFQ

 

 

To jest już ten czas, gdzie oddziela się ziarno od plew przy czym mam na oku kilka kościołów, którym nie ufam. Do jednego z nich należy KCHWE w Kielcach, który co prawda daje wybór, ale jest w ekumenii z Rzymem a pastor Jeziernicki naucza nawet w KULu.

Dopiero od tamtego roku pokazują te wszystkie agendy szatańskie. Nagle się przebudzili…

 

 

Przyjdzie czas, że i ci fałszywy antystemowcy religijni przeciwstawią nam się.

 

To co zrobił ten kościół Zielonych (ciekawa nazwa) to nie jest już tylko kwestią przekonań religijnych. To jest sprawa żyć albo nie żyć. Chorować albi nie chorować. Ale kościoły zielonoświątkowe słyną z modlitw o uzdrowienie, a więc będą mogły masowo się modlić o te zaszczepione osoby. Później będą  się modliły o wiarę dla rodzin zmarłych.

Podejście biblijne do zdrowia jest inne: najpierw profilaktyka, wiedza, mądrość, uświęcanie, oddzielania od zła. Ale tego te kościoły nie uczą.

 

Dzisiejsze kościoły protestanckie to część nierządnicy a niebawem bestii.

 

 

“To mówi Pan Bóg: Przeklęty mążktóry pokłada nadzieję w człowieku i który w ciele upatruje swą siłę, a od Pana odwraca swe serce.” Jer

 

 

 

 

Updated: 25 stycznia 2021 — 11:55

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: