Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

W USA tworzona jest ustawa przeciw ekstremistom religijnym i politycznym. Szczególnie przeciw białej supremacji.

W zasadzie można się było tego spodziewać. W systemie terroru medycznego, ekologicznego oraz sodomickiego nie można liczyć na poluzowanie sznurów, a raczej na pałowanie i kajdany.

Tym jest ustawa jaką w pośpiechu tworzą w USA.

Ustawa ma nazwę “Ustawa o zapobieganiu terroryzmowi wewnętrznemu z 2021 roku”.

https://upton.house.gov/news/documentsingle.aspx?DocumentID=401703#:~:text=The%20Domestic%20Terrorism%20Prevention%20Act%20of%202021%20would%20strengthen%20the,threat%3B%20and%20providing%20training%20and

 

DTPA upoważniłaby trzy biura, po jednym w Departamencie Bezpieczeństwa Wewnętrznego (DHS), Departamencie Sprawiedliwości (DOJ) i Federalnym Biurze Śledczym (FBI), do monitorowania, badania i ścigania przypadków terroryzmu krajowego.

 

 

Terroryzm krajowy?

 

 

 Ustawa wymaga również, aby urzędy te dostarczały Kongresowi co pół roku wspólne sprawozdania oceniające stan krajowych zagrożeń terrorystycznych, ze szczególnym uwzględnieniem białych suprematystów. Na podstawie zebranych danych DTPA wymaga od tych biur skupienia zasobów na najważniejszych zagrożeniach.

 

Fakt, oni walczą z białą rasą. Aszkenazyjczycy rasa czerwona walczą z rasą białą. Sami przeczytaliście przed chwilą. Oni są rasistami.

 

zagrożeń terrorystycznych, ze szczególnym uwzględnieniem białych suprematystów”

 

 

 

 Ustawodawstwo wymaga od Departamentu Sprawiedliwości, FBI i DHS zapewnienia szkoleń i zasobów, aby pomóc stanowym, lokalnym i plemiennym organom ścigania w zrozumieniu, wykrywaniu, powstrzymywaniu i prowadzeniu dochodzeń w sprawie aktów krajowego terroryzmu i białej supremacji. Wreszcie, DTPA kieruje DHS, DOJ, FBI i Departament Obrony w celu ustanowienia między agencyjnej grupy zadaniowej w celu zwalczania infiltracji białej supremacji przez służby mundurowe i federalne organy ścigania.

 

 

Nie do wiary. Ciężko mi jest uwierzyć co czytam na rządowej stronie kraju, gdzie hasło freedom było hasłem narodowym.

Aszkenazyjczycy nienawidzą rasy białej i dlatego musieli podczas 2 wojny światowej wybić ok 20% Polaków. Oni nas nienawidzą.

Teraz za próby uzyskania wolności będą nazywali ludzi białymi supremistami lub ekstremistami.

 

 

 

Nadchodzi czas, kiedy chrześcijanin będzie wydawał chrześcijanina i będzie myślał, że dobrze czyni. Szczególnie potraktują nas ci, którzy bronią obecnie ekumenii i szczepień. Dla nich już jesteśmy radykałami i ekstremistami.

To kim w takim razie był Jezus Chrystus, który walczył z religią judaistyczną, mentalnością rzymską (agresja) i banksterami?

 

Była przedstawicielka Demokratów z Hawajów Tulsi Gabbard  powiedziała, że:

Ustawa o terroryzmie krajowym jest “ celem prawie połowy kraju

 

Kontynuowała:

 

Kiedy masz ludzi takich jak były dyrektor CIA John Brennan, który  otwarcie mówi o tym, jak rozmawiał z lub słyszał od mianowanych i nominowanych w administracji Bidena, którzy już zaczynają szukać w całym naszym kraju tego typu ruchów podobnych do powstańców, które widzieli za granicą, które według jego słów tworzą ten nieświęty sojusz religijnych ekstremistów, rasistów, bigotów, wymienia kilku innych, a na końcu nawet libertarian.

 

Czy bigotami  są ludzie uznający za grzech sodomię? Według nich na pewno tak. Ale gwarantuje wam, że będą na takich jak my szukali haków jak na Jezusa.

 

 

Tulsi Gabbard   powiedziała, że ​​niepokoi ją to, w jaki sposób urzędnicy określą cechy, których szukają w potencjalnych zagrożeniach.

„Jakich cech szukamy, budując profil potencjalnego ekstremisty, o czym mówimy? Ekstremiści religijni, czy mówimy o chrześcijanach, ewangelicznych chrześcijanach, kim jest religijny ekstremista? Czy to ktoś, kto jest pro-life? Gdzie to bierzesz? ” Powiedział Gabbard.

Powiedziała, że ​​proponowane ustawodawstwo może spowodować „bardzo niebezpieczne podważenie naszych wolności obywatelskich, naszych wolności w naszej Konstytucji i atakowanie prawie połowy kraju”.

 

https://www.nationalreview.com/news/tulsi-gabbard-domestic-terrorism-bill-is-a-targeting-of-almost-half-of-the-country/

 

Już ręce zacierają sprzedajni pastorzy, oddani Franciszkowi i ekumenii.

 

 

Będzie ucisk bis z czasów apostolskich:

 

Miejcie się na baczności przed ludźmi! Będą was wydawać sądom i w swych synagogach będą was biczować. 18 Nawet przed namiestników i królów będą was wodzić z mego powodu, na świadectwo im i poganom. 19 Kiedy was wydadzą, nie martwcie się o to, jak ani co macie mówić. W owej bowiem godzinie będzie wam poddane, co macie mówić, 20 gdyż nie wy będziecie mówili, lecz Duch Ojca waszego będzie mówił przez was. 21 Brat wyda brata na śmierć i ojciec syna; dzieci powstaną przeciw rodzicom i o śmierć ich przyprawią. 22 Będziecie w nienawiści u wszystkich z powodu mego imienia. Lecz kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony.

 

Będą jak faryzeusze posługiwać się Pismem, żeby nas prześladować. To jest ten czas. To jest czas sług szatana.

 

Módlmy się o polski rząd, o polityków PIS, o prawicowe telewizje internetowe jak wRealu24 itp. W naszym rozumieniu nie są wierzącymi, ale to oni mają siłę przekazu, a nie my.

 

Tak jak zapowiadałem ok 2 lat temu, już nie będzie podziałów na religie, ale na tych, którzy stoją po stronie systemu antychrysta i na tych, którzy będą prześladowani.

Księża będą tak samo prześladowani jak ewangelicy.

 

Trump był trąbą ostrzegawczą. To koniec wolności. Mówiłem że wraz z wyborem Bidena nadejdzie ciemnośc nadchodzi. Raczej nie będę miał dla Was dobrych wiadomości.

 

Ale..

 

Chociażbym chodził ciemną doliną,
zła się nie ulęknę,
bo Ty jesteś ze mną.
Twój kij i Twoja laska3
są tym, co mnie pociesza. Ps 23

 

Pan naszym pastorem.

Chwała Jezusowi.

 

 

Updated: 25 stycznia 2021 — 20:19

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: