Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

W ciągu kilku miesięcy Dania wyda obywatelom paszport szczepionkowy.

 

System biblijnej bestii przyspiesza.

Dania jest właśnie w trakcie opracowywania cyfrowego „paszportu szczepionkowego” dla osób, które otrzymały szczepionkę przeciwko COVID-19.

 

 

Dzięki temu będą mogli podróżować do krajów, w których taka dokumentacja jest wymagana podczas pandemii, czyli na początku do większości a następnie do wszystkich…

Ministerstwo Zdrowia opublikowało w piątek e-mailem oświadczenie, w którym stwierdza: „Oczekuje się, że inne kraje mogą wymagać przedstawienia dokumentacji szczepionki przy wejściu.

 

Raport wskazywał, że paszport prawdopodobnie zostanie wydany w pierwszych miesiącach tego roku, aby uzyskać do niego dostęp za pośrednictwem duńskiej strony internetowej poświęconej zdrowiu publicznemu, ale nie było jasne, czy paszport będzie dostępny za pośrednictwem aplikacji. Dzieje się tak, ponieważ Światowa Organizacja Zdrowia oświadczyła w zeszłym roku, że pracuje nad certyfikatem e-szczepień, który jest „inteligentną żółtą kartą” lub cyfrową wersją żółtych broszur ze szczepionkami, które są używane w wielu krajach.

 

Jest to potężny wabik dla kochających podróże lub po prostu odwiedzających rodziny, ale stawką własne bezpieczeństwo, zdrowie.

Jak ludzie wybiorą okaże się niebawem.

Póki co będzie topiona klasa średnia….

To ludzie sami sobie zgotowali ten los odchodząc od Boga i oddając rządy bezbożnym.

 

 

 

 

 

 

 

2 komentarze

Add a Comment
  1. Widać gołym okiem do czego dążą już tu nie ma żadnych wątpliwości jak ktoś czytał lub słyszał apokalipse.A dostałem shadowbana na YouTube, ręce opadają, pozdrawiam Pana.

  2. Z tym shadowbanem to jakaś kpina już ile osób dostaje go cenzura,najgorzej, że dostaje się go na ip,a ja wogle nic nie pisałem na żadnych lewych I LNG,bo mnie nie interesują, inni co dostali piszą że nic takiego nie pisali ale byli na owakich kanałach I pisali normalne komentarze, ale podobno tłumaczą to tak że jak ktoś mówi coś źle według “ich” (A to śmieszne) a ktoś napisze komentarz, tak tak dobrze swietnie jest ok, zgadzam się I zargumentuje to banicja.To tak zaczęło na YT działać tak na widoczną skale trzy miesiące temu. Tego bana nie mogą dać na wszytskie kanały (ale I tak mogą).Ciekawie się robi, ciekawie.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: