Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Pastor z USA zmarł pomimo przestrzegania zasad covidowych.

Pastor z Alabamy, który nalegał do swoich wiernych w marcu, “aby byli częścią rozwiązania, a nie częścią problemu”, gdy pandemia koronawirusa rozwinęła się w marcu.

Teraz jest opłakiwany przez swoją rodzinę i kościół z powodu  śmierci spowodowanej oficjalnie wirusem.

 

Pastor Michael „Mike” Stancil z kościoła baptystów Fulton Bridge w Hamilton miał 49 lat, kiedy zmarł po sześciotygodniowej walce z nowym koronawirusem, podała TAB Media.

 

Starszy zboru powiedział:

 

„Wiesz, kościół stracił pastora, ale rodzina straciła męża, ojca, syna, wszyscy cierpimy. Jako kościół i grono wierzących potrzebujemy, aby podnieść tę rodzinę. Nie tylko Michelle, dzieci i rodzina, ale także kościół ”-

 

„Ten kościół ma prawie 110 lat. Nigdy w jego historii nie straciliśmy pastora, będąc jeszcze na ambonie. Nigdy ten kościół nie stanął w obliczu pandemii, jak teraz. Jedynym sposobem, w jaki możemy przez to przejść, jest Boża pomoc. My, jako wierzący, musimy padać na kolana w modlitwie i podnosić rodzinę ”

 

Hamilton pastor Mike Stancil dies Dec. 26

 

 

Mój komentarz:

 

 

Szkoda człowieka….

Zapewne wiele Bożych osób modliło się o tego młodego jakby nie było pastora. Modlitwy jednak nie pomogły. Dlatego uważam, że Bóg oczekuje od nas działania, a nie tylko pływania w chmurach.

Osobiście wolę uświadamiać, a nie modlić się żeby zaraza odeszła jak to czynią niektórzy. Obecnie pójście do szpitala wiąże się z ryzykiem utraty życia: respiratory, zła obsługa itd.

 

 

 

 

Lud mój ginie, gdyż brak mu poznania” Ozeasza 4.

 

 

Oczywiście słowa te tyczyły się głównie poznania Prawa Boga, ale w tym poznaniu jest także umiejętność wykrywania kłamstw.

Będą chrześcijanie umierać w szpitalach. Niektórzy naturalnie a niektórzy z powodu dysfunkcyjnego systemu, z powodu lekarzy ignorantów, a także z powodu braku nauczania o zdrowi, o tym co jest dla wierzącego zdrowe a co nie. Niestety ale obecnie nawet świnia jest uświęcana.

Swoją drogą chrześcijanie denominacyjni zanadto ufają autorytetom ludzkim, a nie Słowu Bożemu i to jest problem…

 

__________________

Od ok 10 lat kieruje się Prawem Bożym i w oparciu o to Prawo relacjonuje rzeczywistość.
Żyjemy w czasach tuz przed nadejściem Jezusa. Ale najpierw będzie miał miejsce Wielki Ucisk biblijny, którego już ludzkość doświadcza plandemią, będącą czasem łaski: czasem na nawrócenie się, czyli porzucenie grzechów i odejściem od tego zepsutego świata.
________________

Mój profil na Facebooku: https://www.facebook.com/detektywprawdy

 

 

_______________________

Jeśli chcesz mnie wesprzeć w tym co robię, podaję dane do przelewu:

Odbiorca: Piotr

W tytule: “bezinteresowna darowizna dla admina detektywprawdy.pl”

PKO. nr konta: 03102026290000910204005278

Dziękuję serdecznie

 

Updated: 8 stycznia 2021 — 21:08

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: