Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Lekarz z USA umiera po otrzymaniu szczepionki na covid firmy PFIZER.

Jeśli tu jesteś, na moim blogu, to oznacza, że szukasz prawdy i przestałeś wierzyć w tę rzeczywistość, która była do niedawna prawdziwa. Rzeczywistość, która jest wyreżyserowanym filmem.

Chwała Bogu za Ciebie kimkolwiek jesteś.

 

 

 

Niestety, ale lekarze sami wpadają w sidła systemu zdrowotnego. Ślepe zaufanie systemowi, który stworzyli “słuszni” masoni skutkuje w najgorszym przypadku śmiercią. Dzisiejsze akademie medyczne to kuźnie indoktrynacji korporacji farmaceutycznych…

 

 

56 letni ginekolog Dr Gregory Michael zmarł w poniedziałek po przebytym udarze krwotocznym jak  donosi Palm Beach Post. Uważa się, że epizod medyczny był spowodowany brakiem płytek krwi.

Ale dr Michael otrzymał szczepionkę Pfizer 18 grudnia, a następnie doświadczył „silnej reakcji”, co stwierdziła sama  jego żona Heidi Neckelmann.

 

Dr Sherri Tenpenny stwierdziła na Twiterze, że nastąpiła małopłytkowość 3 dni po szczepieniu # COVID19 i śmierć kilka tygodni później…
https://twitter.com/BusyDrT/status/1347023805290569729?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1347023805290569729%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.nowtheendbegins.com%2Fflorida-doctor-gregory-michael-dies-of-stroke-after-receiving-pfizer-covid-vaccine%2F
Żona Neckelman powiedziała, że  ​​lekarze stwierdzili, że ma niską liczbę płytek krwi, którą próbowali podnieść bezskutecznie.

 

„W JEGO OPIEKĘ ZAANGAŻOWANI BYLI EKSPERCI Z CAŁEGO KRAJU. BEZ WZGLĘDU NA TO, CO ZROBILI, LICZBA PŁYTEK KRWI NIE CHCIAŁA WZROSNĄĆ ”- NAPISAŁA.

 

Żona powiedziała także, że był „świadomy i energiczny przez cały proces”, dopóki stan nie spowodował u niego udaru, który zabił go.

 

Departament Zdrowia Florydy powiedział, że lekarze sądowi z Miami prowadzą dochodzenie – i przekażą swoje ustalenia Centers for Disease Control and Prevention, podał Palm Beach Post. Pfizer, który opracował szczepionkę, powiedział, że uruchomi własną sondę w sprawie jego śmierci….

Nie wypada mi się śmiać przy takiej informacji, ale gdyby nie prawo powiedziałbym wprost co to za firma…

Pfizer powiedział:

 

„Aktywnie badamy tę sprawę, ale w tej chwili nie wierzymy, że istnieje bezpośredni związek ze szczepionką” 

 

Ludzie martwią się, czy będą mogli oprzeć się  znakowi bestii, tym  czy będą mogli kupować lub sprzedawać bez szczepionki, ale tak na prawdę mogą nie zdążyć  w ogóle zdecydować czy przyjmą znak bestii, gdyż już ich na tym świecie nie będzie. Czy w przypadku wierzących jest to takie “szybciej do nieba”?

Niekoniecznie, ponieważ, jeśli delikwent szczepiący się a uznający się za wierzącego bardziej ufa człowiekowi, np religii a nie Bogu, to oznacza, że nigdy wierzący nie był.

 

Mamy już na koncie zgonów po szczepieniach  pielęgniarkę z USA:

 

Mamy pielęgniarkę z Portugalii:

 

 

A teraz lekarza z USA…

 

Wychodzi na to, że lekarze to ślepi przewodnicy ślepych i chcąc troszczyć się o rodzinę, bliskich i innych (nie żyjemy dla siebie), należy samodzielnie weryfikować informacje.

 

Ostatnio co raz częściej słyszę jak to ci, którzy mieli się nie zaszczepić jednak się zaszczepią, ponieważ nie będą mogli na przykład jeździć na wakacje. Szanowani rodacy, możecie nie zdążyć wyjechać na te wakacje….

….i dziękujcie wszystkim ludziom, którzy eksponują prawdę ratującą życie doczesne.

Jednakże stawka jest o wiele większa. Każdy umrze, ale nie każdy będzie zbawiony.

Szanowny Czytelniku.

Czy przyszedłeś do Jezusa przepraszając za wszystkie swoje grzechy, czy nawróciłeś się od tego złego świata i stylu życia?

Jeśli umrzesz i nie będziesz zbawiony, a Twoi bliscy będą, to niestety już się z nimi nigdy nie zobaczysz a co najważniejsze mógłbyś żyć wiecznie bez chorób, złych ludzi razem z naszym Zbawicielem Jezusem Chrystusem. Przemyśl to sobie…

__________

Od ok 10 lat kieruje się Prawem Bożym i w oparciu o to Prawo relacjonuje rzeczywistość. Żyjemy w czasach tuz przed nadejściem Jezusa. Ale najpierw będzie miał miejsce Wielki Ucisk biblijny, którego już ludzkość doświadcza plandemią, będącą czasem łaski: czasem na nawrócenie się, czyli porzucenie grzechów i odejściem od tego zepsutego świata.

 

Updated: 8 stycznia 2021 — 18:27

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: