Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Namiestnik szatana na ziemi, Bergolio papież powiedział “Prawo do własności prywatnej nie jest absolutne i nietykalne”.

Poniższe zdjęcie nie jest montażem w Photoshopie.

 

To jest prezent od prezydenta Boliwii Evo Moralesa, który jezuita Bergolio przyjął z radością.

 

Tymczasem z miesiąca na miesiąc ten namiestnik szatana na ziemi zaskakuje swoich wiernych. Jego ostatnia wypowiedź jeszcze raz pokazuje nam, że bardzo mu jest blisko do Stalina, Lenina, Marksa razem wziętych.

 

Tym bardziej wstydliwe staje się katolicyzm dla samych wierzących. Rzymscy katolicy mają za swego przywódcę posła samego diabła.

Na pewno słyszeliście o likwidacji długów za pozbawienie ludzi ich majątków. Ludzie obudźcie się!!!

Czy wiecie jaka będzie Wasza najbliższa przyszłość? Słowa te kieruje do nieświadomych.

Pozbawienie Was majątku i dania w dzierżawę Waszych albo niekoniecznie Waszych (na razie) domów i mieszkań klasie próżniaczej, uchodźcom itp.

To przez bierność katolików dochodzi do takiego momentu w historii, w którym ludzkość zostanie ograbiona z majątków. Często na kredyt.

 

Oto słowa papieża;

 

 

Papież Franciszek powiedział, że prawo do własności prywatnej nie jest „absolutne i nietykalne”. Uczynił to w przesłaniu do sędziów, którzy zajmują się prawami socjalnymi w Ameryce i Afryce.

 

Prawo własności jest drugorzędnym prawem naturalnym, pochodzącym od prawa, jakie mają wszyscy, zrodzonego z uniwersalnego przeznaczenia dóbr stworzonych – wyjaśnił Franciszek. – Nie ma mowy o sprawiedliwości społecznej, jeśli jest oparta na nierównościach i oznacza koncentrację bogactwa – oznajmił.

https://www.tvp.info/51108525/papiez-franciszek-o-prawie-do-wlasnosci-prywatnej

 

Społeczeństwo jest tak durne w swym hedonizmie, że takie słowa przejdą im obok ich zatkanych uszu miodem kłamstwa telewizyjnego.

 

Kościół Rzymski NIGDY nie był kościołem Jezusa Chrystusa!!

To kościół mamony, pedofili, bałwochwalstwa, Astarte, fałszywych dogmatów, wypraw krzyżowych, inkwizycji i walki z Biblią (W. Tyndale i Jan Hus spaleni na stosie).

 

Kościół katolicki jest kościołem diabła. Eklezja Jezusa jest tylko w Duchu i w Prawdzie a Prawdą jest Słowo Boże.

 

(1) Na początku było Słowo, a Słowo było u Boga, a Bogiem było Słowo. (2) Ono było na początku u Boga. (3) Wszystko przez Nie się stało, a bez Niego nic się nie stało. (4) Co się stało, w Nim było życiem, a życie było światłością ludzi. (5) A światłość świeci w ciemności, a ciemność jej nie ogarnęła.”

Jana 1

 

To poganin Cesarz Konstantyn z imperium, które prześladowało pierwszą eklezję Jezusa, założył kościół poprzez synkretyzm: łącząc pogaństwo z chrześcijaństwem…

 

Teraz ten gad w skórze człowieka chce ludzi pracy pozbawić ciężko zapracowanych pieniędzy i rzeczy.

Oczywiście będzie to robił z odpowiednimi ludźmi…..

 

 

 

 

Usta, które dał mu sam wąż powiedziały ostatnio slogan wyborczy Bidena:

 

 

 

“Buduj lepiej z powrotem”

 

 

 

Joe Biden  na swojej oficjalnej stronie internetowej wyjaśnia przesłanie kryjące się za „buduj lepiej” , podkreślając, że „to nie jest czas, aby po prostu wracać do poprzedniego stanu, z wciąż istniejącymi strukturalnymi słabościami i nierównościami starej gospodarki. To jest moment, aby wyobrazić sobie i zbudować nową amerykańską gospodarkę dla naszych rodzin i następnego pokolenia ”.

 

 

Tak, tylko będą równi i równiejsi.

 

Wiecie co? Wstyd jest bycie katolikiem, ale też jest wstyd i grzech być w protestanckiej denominacji podlegającej ekumenicznemu aliansowi ewangelicznemu, gdyż w ten sposób podpisujecie się pod najbardziej okrutnym systemem totalitarnym jaki był na zimie – komunizmem.

Jak wam będą już zabierać wszystko, to przypomnijcie sobie do jakich kościołów chodziliście…

 

 

Przewodniczący Baptystów:

Wstydźcie się baptyści!

 

To jest nowy Babilon. Musicie z niego wyjść, albo będziecie współwinni grzechów:

 

“I usłyszałem inny głos z nieba mówiący: Wychodź z niej, mój ludu, byście nie uczestniczyli w jej grzechach, aby was nie dotknęły jej plagi, (5) bo grzechy jej dosięgły nieba, i wspominał Bóg o jej zbrodniach.” Ap 18.

 

Wyjdźcie ze wszystkich ekumenicznych kościołów. To jest nakaz od Boga.

 

Ci sataniści nie oddadzą wam swoich mieszkań. Ale będą chcieli was pozbawić majątku. Pisałem o tym kilka lat temu i mówił o tym prof Veith:

 

“Nowy Porządek Świata” – prof. Walter J. Veith

 

Teraz to będzie miało miejsce: likwidacja długów za pozbawienie własności prywatnej.

Bierzecie udział w tej całej szopce rzymskiej sol invictus 24 grudnia, w niebiblijnych sakramentach, nie chcecie przyjść do Słowa Bożego i dlatego świat spotka nie kara, ale konsekwencja swych wyborów.

Niestety rzeczywistość jaka nas czeka będzie straszna.

Ja pokazywałem pół roku temu w filmie o Hiszpanii jak to panuje tam “prawo zasiedzenia”. Hiszpania to kraj katolicki i zarazem lewicowy. Dlatego teraz napadają na USA, resztki kapitalizmu.

 

Przeczytajcie co się dzieje w Hiszpanii:

Własność prywatna nie jest prawem podstawowym, taka sytuacja ma miejsce, ponieważ prawo do własności prywatnej znajduje odzwierciedlenie w art. 33 Konstytucji, to znaczy w drugiej części drugiego rozdziału „praw i wolności”, jednak nienaruszalność miejsca zamieszkania jest prawem podstawowym, dlatego to drugie prawo ma pierwszeństwo przed pierwszym.

Po upływie 48 godzin i jeśli policja nie może wejść do domu bez przeszukania miejsca zamieszkania, konieczne jest wydanie nakazu eksmisji, dlatego należy złożyć wniosek o eksmisję cywilną, który w zależności od przypadku może trwać od 1 do 3 lat.

To opóźnienie występuje pomimo zmiany ustawy o postępowaniu karnym, opublikowanej w BOE w październiku 2015 r., Umożliwiającej bezpośrednie ściganie drobnych przestępstw przez sędziego śledczego, co ogranicza proces do maksymalnie sześć miesięcy – w zależności od złożoności sprawy – Problemem jest nasycenie sądów, które, jak wskazała Generalna Rada, wpływa na 45% wszystkich spraw, więc ostatecznie skrócenie czasu postępowania sądowego pozostaje w dobrych intencjach w przypadku zagarnięcia cudzej własności.

Aby uzyskać więcej informacji, reforma kodeksu karnego z lipca 2015 r. Skróciła termin przedawnienia przestępstwa z pięciu lat do tylko jednego, a jednocześnie tego rodzaju drobne przestępstwa nie liczą się do recydywy,   squattersi nie mają rejestrów karnych, dlatego raz eksmitowani z nieruchomości szukają innej.

Krótko mówiąc, prawo w Hiszpanii rażąco chroni squatterów (bezdomnych przejmowaczy mieszkań) przed legalnymi właścicielami domów.

http://torrevieja.info.pl/index.php/pl/component/k2/87-wazne/432-w-hiszpanii-zostajesz-na-ulicy

 

Ludzie obudźcie się!

Wy nie wiecie w jakim świecie żyjecie.

Czas na pokutę i przyjście do Boga, gdyż przez cały czas Waszego życia Jezus Chrystus nie był Wam potrzebny, a w święto rzekome Jezusa, czyli Jego rzekome urodziny jest wstyd mówić o Jezusie przy stole wigilijnym. Sprubujjcie Szanowni katolicy powiedzieć o ofierze Jezusa na krzyżu za grzechy ludzi. Zobaczycie jak na Was spojrzy reszta. Kogo są to więc urodziny?

No pewnie że nie Jezusa, ale własnego ego….

 

 

Brzydzę się takimi ludźmi i tą religią pozorów.

 

 

 

Nadchodzą bardzo ciężkie czasy i ten głupi hasztag #jeszczebedzienormalnie nic wam nie pomoże. Już nie będzie normalnie.

_________________

 

 

 

Jeśli chcesz mnie wesprzeć w tym co robię, podaję dane do przelewu:

Odbiorca: Piotr

W tytule: “bezinteresowna darowizna dla admina detektywprawdy.pl”

 

PKO. nr konta: 03102026290000910204005278

 

Dziękuję serdecznie

 

 

Zaktualizowane: 6 grudnia 2020 - 17:45

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish