Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Same serwisy pogodowe pisują już o niepokojących ruchach Ziemi. Simpsonowie i wątek polski. Co może stać się niebawem?

To, co podsyłacie mi od wczoraj jest oczywiście wypełniającym się proroctwem z Mateusza 24:

” (7) Albowiem powstanie naród przeciwko narodowi i królestwo przeciwko królestwu, i będzie głód, i zarazy, a miejscami trzęsienia ziemi. (8) A wszystkie te wydarzenia, to początek bólów porodowych” Mt 24

 

W październiku mówiłem na wykasowanym przez reżim YT kanale, że wg mojej oceny w ciągu 2-3 miesięcy będzie wojna. Pomimo, że była to odważna deklaracja ze względu na bardzo łatwe zweryfikowanie takiej przyszłości (został maksymalnie miesiąc z hakiem) podtrzymuję to wyobrażenie, choć jak to mówiłem wolałbym się mylić. Dodam jeszcze to, co w innym filmie mówiłem, że po nagraniu filmu o wojnie otrzymałem – myślę od Boga – cytat z Przypowieści:

 

“3,5-6, “Zaufaj Panu z całego swojego serca i nie polegaj na własnym rozumie”

 

Co to oznacza? Według mnie to, że wszystko może wyglądać na zbliżającą się wojnę, ale wcale może jej nie być. Tak czy owak rozum mówi mi, że ona będzie.

Ale….

Nie wiem czy wiecie, że w ich PROROCZYCH  bajkach, a konkretnie w Simpsonach przedstawili być może swój plan.

W filmie chyba na skasowanym kanale omawiałem wojnę i jej potencjalną…. datę:

 

 

 

Pokazali oni także 4 jeźdźców Apokalipsy:

 

 

To, czego Wam wtedy nie pokazałem, to umieszczona na plecaku wojskowym flaga Polski…

 

 

Obok, poniżej jakby odniesienie do Rosji, którą symbolizuje kolor czerwony…

Nie wiem czy dobrze zobaczyłem ale ludzik na breloku pokazuje chyba gest rogów. Co będzie oznaczało, że będzie to satanistyczna prowokacja a o tym pisałem przy okazji omawiania żądania stenogramu z rozmów Kaczyńskich przed lądowaniem w Smoleńsku, na co strona polskojęzyczna odpowiedziała, że chce pociągnięcia do odpowiedzialności rosyjskich kontrolerów lotu.

 

Zwiedzeni katolicy oczekują na tzw iskrę z Polski. No i ta Maryja a właściwie istota duchowa kryjąca się za Maryją może tę iskrę  ale do wojny dać….

 

To na tyle spisków.

 

Teraz same fakty.

Jak w tytule serwis twojapogoda.pl, a więc nie spiskowy, a tematyczny zajmujący się li tylko i wyłącznie pogodą oraz anomaliami stwirdził, że:

 

Dzieje się coś niepokojącego. Wybucha wulkan za wulkanem, a ziemia mocno się trzęsie.

Od kilku dni w różnych regionach świata budzą się kolejne wulkany, z powodu których ewakuowano już tysiące ludzi. Jakby tego było mało to jeszcze sejsmografy notują całe serie bardzo silnych trzęsień ziemi. Co się dzieje?

 

Something Going On…

 

 

 

Tak, ziemia reaguje na zło, które ją dotyka. Jezus stwórca uczył nas spoglądania na przyrodę:

 

 A od drzewa figowego uczcie się przez podobieństwo! Kiedy już jego gałąź nabiera soków i wypuszcza liście, poznajecie, że blisko jest lato. 29 Tak i wy, gdy ujrzycie, że to się dzieje, wiedzcie, że blisko jest, we drzwiach. 30 Zaprawdę, powiadam wam: Nie przeminie to pokolenie, aż się to wszystko stanie”

 

No więc my wiemy co się dzieje w przeciwieństwie do serwisu twojapogoda.pl, ponieważ my czuwamy.

To są czasy ostateczne.

 

 (7) Albowiem powstanie naród przeciwko narodowi i królestwo przeciwko królestwu, i będzie głód, i zarazy, a miejscami trzęsienia ziemi. (8) A wszystkie te wydarzenia, to początek bólów porodowych

 

Wojna, zaraza (c19 a może już niebawem c-21) i trzęsienia ziemi, które były od zawsze ale nawet pomijając to co spostrzegli na twojapogoda.pl przez ostatnie dekady nastąpił wzrost natężenia trzęsień ziemi.

Dodajmy do tego ostentacyjny satanizm, a zobaczymy, że ziemia stworzona przez Boga reaguje na zło, które nadchodzi. Spoglądajmy na ptaki, one mogą nam wiele powiedzieć w nadchodzącym miesiącu.

 

Mieszkańcy kraju mafii (Watykanu i Camorry), czyli Włosi, a konkretnie  Sycylii “z zaniepokojeniem spoglądają na górujący nad miastem Katania wulkan Etna, który właśnie przebudził się ze snu”

 

 

 

 

 

Jest w tym wielka symbolika. Popatrzcie na ciekawe ujęcie tego wulkanu. Czy coś Wam przypomina:

 

 

 

“W tym samym czasie doszło do gwałtownej erupcji wulkanu Sakurajima w Japonii. Na wysokość kilku kilometrów wystrzelił pióropusz popiołów, które zaczęły z czasem opadać na okoliczne zabudowania. Eksperci spodziewają się w najbliższym czasie silniejszych wybuchów.”

 

 

 

źródło:

 

https://www.twojapogoda.pl/wiadomosc/2020-12-05/dzieje-sie-cos-niepokojacego-wybucha-wulkan-za-wulkanem-a-ziemia-mocno-sie-trzesie/?fbclid=IwAR1VbSec6HQ4eO7-U_Lo7yQbYgLHsPtSyAjyY2almG7hCb4lYB5rJxxGCIY

 

 

Trzeba być uśpionym przez telewizje człowiekiem, aby nie zauważać nadchodzącego zła i czasów, w których żyjemy.

Nikt inny jak własna pycha powoduje odporność na proroctwa biblijne.

Dodajmy do tego realizację 13 rozdziału Apokalipsy i obrót bezgotówkowy, gdzie nikt bez znaku bestii na ręce lub czole nie będzie mógł kupować ani sprzedawać.

Niestety nawet sami przeciwnicy szczepionek mający alergię na Dobrą Nowinę, mają zaciemnione oczy i oni już mają dni ciemności, gdyż nie chcą przyjść do Jedynego Zbawiciela Jezusa Chrystusa.

Wiedza tylko wtedy zbawia jeśli przyprowadza do Zbawiciela. W innym przypadku jedynie buduję pychę.

 

Życzę przebudzenia jakim jest nadzieja w Jezusie Chrystusie.

 

 

“A Jezus mu odpowiedział: Zaprawdę, zaprawdę powiadam ci: Kto nie narodzi się na nowo, nie może ujrzeć królestwa Bożego.  (4) Nikodem powiedział do Niego: Jak może człowiek zostać zrodzonym, będąc starcem? Nie może on powtórnie wejść do łona swojej matki i zostać zrodzonym. (5) Jezus odpowiedział: Zaprawdę, zaprawdę mówię ci: Jeśli ktoś nie zostanie zrodzony z wody i z Ducha, nie może wejść do Królestwa Bożego” Jana 3.

 

Niech Dobry Bóg przebudzi nieprzebudzonych. Niech zobaczą czym jest ten świat bez Boga.

 

_____________

 

Jeśli chcesz mnie wesprzeć w tym co robię, podaję dane do przelewu:

Odbiorca: Piotr

W tytule: “bezinteresowna darowizna dla admina detektywprawdy.pl”

 

PKO. nr konta: 03102026290000910204005278

 

Dziękuję serdecznie

 

Zaktualizowane: 6 grudnia 2020 - 13:17

1 Komentarz

Dodaj komentarz
  1. Detektywie, gdzie jest informacja (w którym odcinku i minucie) w bajce Simpsonowie o Polsce? Chodzi o ten fragment z plecakiem

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish