Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

“Nowy Porządek Świata” – prof. Walter J. Veith

Zauważyłem, ze usunięto filmik, który umieszczałem ok 2 lat temu, a który warto obejrzeć. Znalazłem na innym kanale:

 

 

Zaktualizowane: 15 września 2017 - 10:45

6 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Dziękuję za ponowne zamieszczenie tu linku do filmu 🙂

  1. On mówi, że słońce wokół ziemi.

   Fajnie by było gdyby powiedział, że ciemnota wierzy w to, że Ziemia obraca się wokół Słońca. Możliwe iż o to mu chodziło, lecz się walnął 😉

 2. lubię prof. Veitha swego czasu bardzo często słuchałem jego prezentacji, to samo miałem z filmikami od Hovind’a o kreacjonizmie z naukowego punktu widzenia. Właśnie Hovind zakładał, że zgodnie z Biblią życie na ziemi trwa nie więcej jak 7000 lat, a badania wieku skamieniałości węglem jest bardzo zawodne i ma wiele wad. Można to też odnieść do 23 września, bo tego dnia jak już pisano będzie miał miejsce nietypowy układ gwiazd i planet “Brzemienna kobieta obleczona w słońce, pod nią księżyc a nad nią wieniec z gwiazd dwunastu” – Jowisz w znaku panny przez 9 i pół miesiąca, pod panną księżyc, za nią słońce nad nią 12 gwiazd (chociaż w tym 3 planety, które odbijają światło słoneczne i wyglądają jak gwiazdy) – według naukowców taki układ zdarza się raz na 7000 lat! czyli wg. kreacjonizmu pierwszy raz w historii ludzkiej cywilizacji.

  23 września to może być początek bitwy w Niebie o której pisał Jan w skutek czego syn Jutrzenki (jak pisał prorok Izajasz) zostanie strącony z Nieba i myślę, że w niedługim czasie po tym rozpocznie się okres 3.5 roku (czas czasy i połowa czasu – wielki ucisk). W tym czasie będzie pochwycenie oraz ujawnienie się antychrysta, pieczęcie, dwóch świadków Bożych, głoszenie ewangelii przez Anioła oraz czipizacja ludzi (znamię bestii, w sumie to nie wiadomo czy czipizacja bo w oryginalnej grece znamię bestii jest piętnem czymś w rodzaju “wyryte, odciśnięte” bardziej tu pasuje tatuaż). Datę 23 września podkreśla również to, że zostanie poprzedzone dwudniowym świętem trąbek (Yom Teruah).

  Sytuacja na świecie zdaje się być napięta manewry wojskowe we wrześniu prowadził Izrael (Światłość Ziarna), teraz Rosja (Zapad) niedługo NATO (Dragon) a nawet neutralna od 200 lat Szwecja (Aurora 17).

  “Ale wy, bracia, nie jesteście w ciemnościach, aby ów dzień miał was zaskoczyć jak złodziej. Wszyscy wy bowiem jesteście synami światłości i synami dnia. Nie jesteśmy synami nocy ani ciemności.” 1 Tes 5, 4:5

  1. Otóż to, 23 wrzesnia może miec ponownie wymiar duchowy. Ludzie może spodziewają się jakiegoś meteoru itp, a tak na prawdę może spaść, ale coś w wymiarze duchowym.
   Wg mojej oceny na 99% pochwycenia wtedy nie będzie. Natomiast jeśli nawet w sferze niewidzialnej coś się wydarzy, to wydaję mi się, że odczujemy to w sferze widzialnej.

   Miesiące poprzedzające 23 września były pełne kataklizmów.
   Nie wierzę, aby ten rok zakończył się tak jak każdy inny.
   Może się mylę, ale za dużo jest niepokojących informacji.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish