Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Niemiecki prawnik Stefan Lorenzmeie: Węgrzy nie chcą uchodźców? Ziemia czy nieruchomości należące do Węgier przejmowane i licytowane

Kiedy Korwin Mikke mówił, że UE to komuniści, patrzono na niego z co najmniej dystansem. W tym roku dowiedzieliśmy się, że najbardziej wpływowi politycy UE faktycznie wychowywali się w duchu ideologicznego komunizmu, a przed wejściem do gmachu UE widnieje nazwisko słynnego włoskiego komunisty.

Polacy byli dotychczas oporni na prawdę, ale mimo lekkiego przebudzenia, nie wiedzą, że owe elity UE są elitami satanistycznymi.

To nie są żarty, tak powiedział niemiecki polityk:

 

Jeśli Węgry będą ignorować wyroki Trybunału Sprawiedliwości Unia Europejska może skonfiskować węgierski majątek – ocenia prawnik Stefan Lorenzmeier dla „Zeit Online”.

 

To nie wszystko:

 

“Niemiecki znawca prawa międzynarodowego i europejskiego Stefan Lorenzmeier z Uniwersytetu w Augsburgu ocenił, że w przypadku gdy Budapeszt nie przestanie ignorować wyroków wydanych przez Trybunał Sprawiedliwości UE, Bruksela mogłaby w ostateczności konfiskować węgierski majątek. „Ziemia czy nieruchomości należące do Węgier, a znajdujące się na terytorium Unii mogłyby być przejmowane i licytowane” – powiedział w rozmowie z portalem „Zeit online”.”

 

UE jest projektem komunistyczno-syjonistyczno-katolickim. Pragnę przy tej okazji dodać, że Pani Anielica Merkel nalezy do parti   …….chrześcijańskie (CDU). Niestety ale tak ogłupiono Niemców iż zwolennikami CDU są zarówno  katolicy i protestanci, członkowie wszystkich klas ekonomicznych.

W podobny matrix, absurd wierzą katolicy rzymscy ufając kościołowi Rzymu z siedzibą w Watykanie.

My chrześcijanie jesteśmy przygotowani na to co ma nadejść, ale nie wiem jak sobie poradzą ci oszukiwani przez polityków ludzie.

Jak bardzo niedoinformowani są ludzie widać po obecnym poparciu pana Makarona. Otóż na tę chwilę stracil on kilkadziesiąt procent poparcia. Jak można tak szybko zmienić decyzję? Tylko poprzez brak wiedzy i pychę, gdyż gdyby ludzie choć trochę wysylili się i poszukali informacji o poglądach Macrona czy ideologii UE, to tego poparcia by nie miał.

Podobnie z Polską, ale tutaj myślenie zajęlo Polakom około roku. Jeszcze w 2015 roku PO miało ok 38% poparcia. Teraz już ma 18%. Jeszcze rok temu Polacy uważali, że dzięki Tuskowi Polska coś znaczy. Dzisiaj już wiedzą, że dzięki Tuskowi Polska jak to określił Ziemkiewicz nie jest nawet żyrandolem UE, a Jukcer publicznie ośmieszył Tuska:

 

 

Dobrze już było.

Jednak dla nas chrześcijan ewangelicznych te nadciągające złe czasy to nadzieja.

 

25 Będą znaki na słońcu, księżycu i gwiazdach, a na ziemi trwoga narodów bezradnych wobec szumu morza i jego nawałnicy. 26 Ludzie mdleć będą ze strachu, w oczekiwaniu wydarzeń zagrażających ziemi. Albowiem moce niebios zostaną wstrząśnięte7. 27 Wtedy ujrzą Syna Człowieczego, nadchodzącego w obłoku8 z wielką mocą i chwałą. 28 A gdy się to dziać zacznie, nabierzcie ducha i podnieście głowy, ponieważ zbliża się wasze odkupienie».” Łukasza 21.

 

Znaki na niebie właśnie będą mieć miejsce 23 września. Zaćmienie słońca w USA i szum fal huraganów był.

 

Nie wiem jaka będzie kolejność wydarzeń, ale coraz więcej ludzi oddanych Bogu czuje to samo.

 

 

 

 

 

Updated: 15 września 2017 — 10:38

7 komentarzy

Add a Comment
  1. Tak jest mamy się nie trwożyć, a podnieść głowy i ufać Panu! Amen

  2. Walka dopiero się zaczyna, a my jesteśmy żołnierzami Chrystusa! Nie walczymy w ciele, ale w duchu, dla jego Chwały! To jest czas głębokiej modlitwy uniżenia się i głoszenia Ewangelii bliskim i dalekim! Jak uwierzyć kiedy nie słyszeli, jak usłyszą kiedy nikt im nie powiedział, jak im miał ktoś powiedzieć, kiedy nikt do nich nie przyszedł! Załóżmy zbroję Boża z Efezjan 6.13-17: „Dlatego weźcie całą zbroję Bożą, abyście mogli stawić opór w dniu złym i, dokonawszy wszystkiego, ostać się. Stójcie tedy, opasawszy biodra swoje prawdą, przywdziawszy pancerz sprawiedliwości i obuwszy nogi, by być gotowymi do zwiastowania ewangelii pokoju. A przede wszystkim, weźcie tarczę wiary, którą będziecie mogli zgasić wszystkie ogniste pociski złego. Weźcie też przyłbicę zbawienia i miecz Ducha, którym jest Słowo Boże.”

  3. Polecam wyklady pana Krzysztofa Karonia sa na youtubie mowi nie tylko o samej UE ale takze o tym jakie zadanie mialo LGBT w dazeniu do ideii komunistycznegi super panstwa 😉

  4. Artur S. (detmold)

    Unia ( IV Rzesza Niemiecka ) coraz czesciej pokazuje swe krwioze…. ekhm pelne wolnosci, rownosci i braterstwa oblicze. Szkoda tylko, iz ta konstrukcja zamiast wzmacniac Europe, tak jak oslabia…

  5. Ja myślę, że te fale morza będą zalewać całe kraje. W filmach pokazują tsunami tak wielkie, że miasta niszczy. Np San Fransisco. Takie tsunami będzie miało miejsce.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: