Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Petersen z The Potomac Foundation: „Manewry Zapad to symulacja inwazji na Polskę!”

Dr Phillip Petersen z The Potomac Foundation bardzo poważnie tratuje ćwiczenia Rosjan Zapad 2017:

 

„To, co Rosjanie będą robić w trakcie Zapad-17, to przygotowanie do inwazji na kraje bałtyckie i Polskę. To, że to ćwiczą, nie oznacza, że to zrobią, ale to coś, co powinniśmy traktować bardzo poważnie, ponieważ to mogłoby się zdarzyć” – powiedział PAP Petersen, strateg i analityk, były oficer US Army, który przybył do Warszawy w związku z grą strategiczną organizowaną przez Fundację Pułaskiego.

Analityk porównał ZAPAD-17 do ćwiczeń Kaukaz przed inwazją na Gruzję, kiedy „przećwiczyli wszystko i wrócili do domu”. „To nie znaczy, że nacisną na spust i odpalą, ale oznacza, że się do tego przygotowują (…) Jedną z rzeczy, które niepokoją mnie najbardziej, jest to, że zarezerwowali 4200 wagonów kolejowych. (…) Nigdy nie było w użyciu tylu wagonów, a fakt, że 1500 z tych 4200 zarezerwowali na wypadek kryzysu związanego z ćwiczeniem, budzi moje zaniepokojenie. Jestem zaniepokojony, że to łatwo mogłoby się przekształcić w przygotowania do uruchomienia konfliktu. Wiemy, że rosyjska gospodarka jest w ogromnych kłopotach, nowe sankcje nałożone, mimo obiekcji Donalda Trumpa, na Rosję przez K”

 

 

Czym zajmuje się fundacja autora tych słów?

Przez dwie dekady pomagała narodom Europy Wschodniej i byłego Związku Radzieckiego zintegrować się z Zachodem poprzez przygotowanie i wejście do NATO, zorganizowała ponad tysiąc szkoleń dla liderów z tych krajów.

W swojej pracy Fundacja Potomac angażuje kluczowych decydentów z Kongresu Stanów Zjednoczonych, urzędników Departamentu Obrony i innych agencji oddziałów wykonawczych oraz przedstawicieli sojuszników obcych rządów.

 

Czy można więc ufać człowiekowi związanemu z rządem USA?

Oczywiście, że nie. Natomiast to nie ćwiczenia Zapad należy potraktować poważnie, a wypowiedź tego Dr Phillipa Petersen z The Potomac Foundation.

Według mojej oceny te skumulowane siły NATO wokół ZAPAD 2017 są o wiele bardziej interesujące. Według mojej oceny może dojść do akcji fałszywej flagi. Dajmy na to jakaś rakieta, którą nazwą rosyjską spadnie na jakąś wieś litewską lub polską. Być może dojdzie do prowokacji na Ukrainie.

Prawda jest taka, że obie strony potencjalnego konfliktu mogą w tym ze sobą współpracować jak współpracują masoni na całym świecie i ta mniejszość narodowa, o której nie wolno nawet napisać, gdyż człowiek staje się anty…..ą. Oni mieszkają zarówno w PL, jak i w USA i Rosji i na pewno nie są to ludzie Boga a synagoga szatana.

 

 

 

Updated: 15 września 2017 — 10:09

8 komentarzy

Add a Comment
 1. Wiem, że chrześcijanie nie powinni się takimi rzeczami interesować, ale swojego czasu oglądałem Pana Jackowskie (lubię czasami posłuchać jego ciekawych spostrzeżeń) i mówił o tym że we wrześniu 2017 r. będzie jakaś żłoba narodowa, ogłoszona przez sejm, mówił, żeby pamiętać o tym co powiedział i dodał: co takiego musi się stać, żeby sejm ogłosił żałobę narodową?.

  1. Zginą może jacyś ważni politycy? Tego nie wiem… :/
   A tekst jest dobry 🙂

 2. Ameryce również nie można ufać, bodajże 2-3 dni temu pisałem tutaj, że Ameryka ostrzega przed zamachami w Europie, no i dzisiaj mamy następny zamach. Ciekawostką jest, że za każdym razem kiedy oni ostrzegają, cos się dzieje. Przypadek ?

  Również dzisiaj prezydent Donald Trump, na swoim Twitterze nawołuje to zamknięcia internetu, gdyż jak to nazwał jest najlepszym miejsce, gdzie rekrutuje się terrorystów. Także powoli to wszystko zaczyna mieć sens.

  I jesli ktos mysli, że politycy się różnią, to jest w błędzie oni WSZYSCY grają do jednej bramki, i cała ta szopka to dobrze wyreżyserowane przedstawienie, muzułmanie, zamachy, unia, brexit, wszystko to jedna wielka sciema, już dawno napisana na ich scenariuszu.
  Z jednej strony przykro, że w takich a nie innych czasach przyszło nam żyć, z drugiej strony może i dobrze, może Bóg wyciągnie swoją dłoń do nas i będziemy swiadkami czegos pięknego!

  Mateusza rozdział 24 , czytanie ze zrozumieniem, brakuje tylko jednego ochydy spustoszenia, i masowej nagonki na wyznawców Jezusa wsród WSZYSTKICH narodów.

 3. Czy ja wiem, to byłoby szaleństwo ze strony Rosji. Do tej pory koncentrowali się na swojej sferze wpływów czyli dawnych demoludach, Polska i inne kraje naszego regionu w tym Bałtowie wyszli z tej strefy w czasie gdy Rosja była bardzo osłabiona i dało nam to możliwość wstąpienia do NATO.

  NATO samo w sobie bez Stanów Zjednoczonych jest bezużyteczne, ale w chwili obecnej tylko szaleniec byłby gotów zaatakować któryś kraj sojuszu, póki co Putin bada cierpliwość Zachodu, notuje jak daleko może się posunąć .. myślę że krajem na pierwszej linii jest Łotwa, a to ze względu na duże zaplecze „swoich” o ile się nie mylę ok. 20% ludności Łotwy to Rosjanie.

  Jest jeszcze taka ewentualność, że dojdzie do jakieś światowej tragedii w której USA straci na sile, może to być katastrofa naturalna która zachwieje światowymi ładem, wtedy Rosja i Chiny na pewno to wykorzystają w swoich regionach (Niemcy zapewne również). Co do katastrofy w USA wystarczy ze Korea Północna spełni groźby i jakimś cudem zaskoczy USA i dostarczy im bombę termonuklearną w Uskok San Andreas, przywiduje się że taki scenariusz zniszczyłby pół USA trzęsieniem ziemi i falą powodziową, a jeszcze gdyby uaktywnił wulkan Yellowstone to mamy ogólnoświatową katastrofę w której popiół z tego mega-wulkanu w kilka dnia zaćmiłby słońce na północnej półkuli.

  Scenariuszy jest tak wiele, mam nadzieję że to będą jedynie ćwiczenia wojskowe mające na celu pogrożeniem palcem Zachodowi.

  „Gdy zaś usłyszycie o wojnach i rozruchach, nie lękajcie się; to bowiem musi stać się najpierw, lecz nie zaraz potem będzie koniec. Wtedy rzekł do nich: Powstanie naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu, i będą wielkie trzęsienia ziemi i miejscami zarazy, i głód, i straszne widoki, i znaki ogromne z nieba (Ew. Łukasza 21, 9:11)

 4. Taka myśl mnie naszła dzisiaj. Tak jak bracia sprzedali Józefa do Egiptu, tak samo wszystkie narody świata sprzedały Polskę. Naszła mnie jeszcze inna myśl. Tak jak Józefowi mieli służyć i kłaniać się wszyscy bracia, tak samo Anglosasom, kłaniają się dzisiaj wszystkie narody świata. Czy przypadkiem Polska i Anglia nie jest rozbitym plemieniem Jóżefa? Czy w przyszłości Polakom nie będą się kłaniać wszystkie narody świata?

 5. Zwróccie uwagę. Dlaczego Polacy przed wojną tak wierzyli w Anglię? Dlaczego dzisiaj nasz naród jest najbardziej przesiąknięty amerykazizmem spośród wszystkich, pomimo perfidnej zdrady anglosasów?

 6. Polacy mają największą obsesję na punkcie Ameryki. Dlaczego tak do tego garną? Czy to wynik propagandy? Po części tak. A co jeśli jest jeszcze podłoże biblijne?

  1. Anglo – sasi to germanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: