Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Sieć sklepów Żabka reklamuje znak bestii.

Na palcach są dwa trójkąty.

Poza tym już tak na marginesie kawa, którą reklamują ma wizerunek postaci mitologicznej Syreny.

 

Kiedyś tatuaże nosili głównie przestępcy lub garstka marynarzy mających znak kotwicy. Satanokultura spowodowała, że tatuaże stały się katolickie, czyli powszechne (katholiké-powszechny).

To wszystko jest częścią inżynierii społecznej mającej na celu przyzwyczajenie ludzi do biblijnego znaku bestii, bez którego nie będzie można kupować i sprzedawać.

 

“. (16) I sprawia, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy, dostali znamię na swoją prawą rękę lub na swe czoła, (17) I aby nie mógł kupować ani sprzedawać, ktoś nie mający znamienia lub imienia dzikiego zwierzęcia, lub liczby jego imienia. (18) Tu jest potrzebna mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę dzikiego zwierzęcia; bo jest to liczba człowieka. A liczba jego jest sześćset sześćdziesiąt sześć.”

 

Nikt się nie zastanawia nad promowaniem tatuaży przez ogólnopolską sieć sklepów…

 

Czytelnik mojego bloga podesłał mi to foto zwracając uwagę na dwa trójkąty, które reklamowało już Dove:

 

źródło:

 

Dove jako korporacja niczym nie zaskakuje. Wszak w ich reklamie wziął udział transeksualista.

 

https://jejperfekcyjnosc.pl/2017/05/reklama-dove-trans-kobieta-mama-lgbt/

 

Te trójkąty są rozszczepionym heksagramem, czyli Gwiazdą Remfana niesłusznie nazywaną od ok XV wieku Gwiazdą Dawida.

 

 

 

Od około 8 lat uważam, że wizualnym znakiem bestii będą właśnie dwa trójkąty:

 

Znak bestii z apokalipsy to piramida

 

Teraz jak nabrali impetu w swoich działaniach, ponieważ ludzkość nie potrafiła rozpoznać zła i oddała im świat i ich korporacjom i ich politykom takich reklam będzie więcej…

Ale… z drugiej strony nie ma tego złego..

To też znak, że Jezus powraca, a więc radujmy się.

Chwała Bogu w imię Jezusa.

 

 

2 komentarze

Add a Comment
 1. Już miałem napisać o reklamie dove… ale widzę inni czuwają 🙂
  Ogólnie bardzo dużo osób ma tatuaże z różnymi wersjami trójkątów, rozumiem, że symbolika jakaś tak jest powszechnie uznawana, ale mimo wszystko trójkąt jak to trójkąt – sumie nic szczególnego, a mimo to tak dużo osób tatuuje sobie taki zwykły trójkąt – musi za tym stać potężna siła.
  Generalnie w reklamach jest masa trójkątów… niby takie wzory, gdzieś w tle… nawet w tvp sport jest przerywnik gdzie jest wizualka z trójkątami

 2. https://www.pb.pl/gdy-zlamiesz-zakaz-stracisz-pomoc-z-tarczy-1102219

  Generalnie zacieśniają coraz bardziej… w myśl bezpieczeństwa i ekologii (po epidemii czy ew. wojnie będzie duży nacisk na ekopoprawność)
  Przykładowo teraz na Cyprze dopłacają do wymiany samochodów typu Pick-up o 3-litrowych dieslach na hybrydy bądź samochody elektryczne. Z czasem za jazdę starymi nie-eko autami trzeba będzie płacić przy oc lub tankowaniu. Albo nie wjedzie się do miast czy na autostrady, tak by z czasem całkowicie je wykluczyć.

  Mobilność gorszych/nieposłusznych ma być ograniczona.
  Podobnie z OC i przeglądami. Nie będziesz miał jak opłacić to po twoim samochodzie. Gdu nie zrobisz przeglądu na czas to nie wystarczy już, że zrobisz go po czasie. Teraz z automatu jest grzywna, a bodajże dla recydywistów – za drugim razem badanie będzie podbite tylko w drogich, wybranych stacjach kontroli w województwie.
  Może chociaż skuter? Nie, już nie. Od niedawna też wprowadzili badania techniczne motorowerów.

  Zostaną nam chyba tylko rowery 🙂 Chociaż i na nie mają chrapkę… Nie zdziwmy się jak będą obowiązkowe kaski dla naszego bezpieczeństwa i mandaty za ich brak. O rejestracjach i przeglądach nie wspominając 😀

  Podobnie z wodą. W USA od 2015 roku nie możesz już wykonać własnej studni. Samodzielnego źródła dostępu do wody – oczywiście ze względu na marnowanie ograniczonych zasobów – czyt. ekofaszyzm

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: