Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Pomnik szatana w Szczecinie. Postępujący satanizm duchem transformacji ludzkości.

Jak podaje portal wszczecinie.pl kilka tygodni temu anonimowi mieszkańcy zgłosili pomysł budowy w al. Jana Pawła II lub na placu Adamowicza pomnika/instalacji „rogatego bóstwa”. Ale ten nietypowy i kontrowersyjny projekt został odrzucony z powodów formalnych. Jak się okazuje, to nie koniec sprawy. Do mediów trafiła informacja o tym, że autorzy projektu zamierzają się odwołać od decyzji miasta.

 

https://wszczecinie.pl/aktualnosci,pomnik_szatana_powstanie_w_szczecinie_pomyslodawcy_przygotowuja_odwolanie_od_decyzji_zespolu_sbo,id-35458.html?fbclid=IwAR3yAOYxYkQEXyRbG0_JvK6ervBs4zlaiktjRDwHK-9msmKo5agP6xfkpT8

 

Wszystko wygląda na głupi żart. Ale tylko wygląda.

Autorzy pomysłu wyznali, że “Ciągle zbieraliśmy materiały, zdjęcia wnętrz kościołów, z Polski i Europy, z Watykanu pokazujące wizerunki Szatana”.

 

Pytanie, czy w ten sposób chcieli pokazać rzeczywiste rzezby szatana w kościołach, czy na prawdę są tak religijnymi osobami.
Okaże się w przyszłości.
Problem jednak w tym, że od kilku lat satanizm wkracza otwarcie w nasza przestrzeń społeczną. Oto kilka przykładów.

 

Marzec 2020 tuz przed lockodwonem, co ma znaczenie. Sataniści dokonali inwokacji Waszyngtonie.

 

Sataniści epatowali w Waszyngtonie. Lucyferianizm stanie się oficjalną religią.

 

5 lat wcześniej, rok 2015.

Szok! Świątynia Szatana odsłania posąg z głową kozła w Detroit”

 

 

Kilkaset osób zebrało się sobotniej nocy w Detroit aby zobaczyć najnowszego mieszkańca Detroit a byl nim mierzący blisko 2,75m i ważący ponad 900kg posąg okultystycznego bożka z głową kozła o imieniu Bafometa.

 

 

Religia zła eksponowana publicznie.

Ktos powie “to grupka nieszkodliwych świrow”. Błąd i ignorancja.
Rok 2019 poprzedzający planowana demonię.

 

Amerykański urząd podatkowy oficjalnie uznał satanistyczną organizację „Satanic Temple” za „kościół”. Tym samym organizacja zostanie zwolniona z podatku od datków, a także będzie uprawniona do otrzymywania wpłat na działalność charytatywną.

Read more: https://www.pch24.pl/usa–satanistyczna-organizacja-zostala-oficjalnie-uznana-za-kosciol,67840,i.html#ixzz6Xc7nJyMO

Notabene wielu lucyferiańskich pastorów działa na tej samej zasadzie. Nie da się założyć kościoła w Polsce –  nie wiem jak w USA – będąc poza większymi organizacjami religijnymi.

 

Jest taki świetny film, który pokazuje co się dzieje, kiedy eliminuje sie z życia chrześcijan imię Jezus. Pewien naukowiec chrześcijanin został przeniesiony w czasie. Jakieś 50 lat chyba. Zobaczył upadającą Amerykę i zbuntowane dzieci. Nie wierzył własnym oczom.

 

To prawda, mamy do czynienia z progresem zła, ze znieczulicą, egoizmem, konsumpcjonizmem, gdzie słowo Boże stało się czymś bardzo nie tylko niewygodnym, ale uwierającym. Kiedy prowadziłem bloga, niektórzy mi pisali mniej więcej tak, ok prawda tak, ale ten Jezus…chłopie przestań.

 

Z drugiej strony mamy pastorów szastających imieniem Jezus. a gardzący Prawem Bożym…

“O Jezu dziękujemy ci, o Jezu jesteś wielki. Jesteś bogiem Jezu ale ja nie chce Twojego prawa, bo mnie o wymioty napawa….”

 

9 przykazań tak, ale nie czwarte. Jezus przecie przybił dekalog do krzyża, a wiec można grzeszyć, oprawiać sodomię. Prawo? to judaizm?

Ale przecież  zakaz uprawiania homoseksualizmu wywodzi się z Tory.

 

 

Nie bez powodu pomysł umieszczenia transseksualisty baphoometa urodził się w Szczecinie. To miasto jest pozbawione morale czyli kompasu Bożego szczególnie, a widać to po ostatnich wynikach wyborów.

Trzaskowski w Szczecinie zmiótł Dudę.

https://gs24.pl/wybory-szczecin-2020-wyniki-w-woj-zachodniopomorskim-frekwencja-relacje-ze-sztabow-na-zywo-13072020/ga/c1-15073924/zd/44277845

 

Zaznaczam dla ludzi nierozumiejących mojego wywodu. Nie popieram dudy ani pis. Dla mnie socjologa z wykształcenia,  Duda czy Biedroń to nie osoby a ideologie, wartości. Za Trzaskowskim idzie stara nowoczesność rodem z Sodomy. Za Dudą konserwatyzm chrześcijański. Katolicki, ale quasi chrześcijański. Obaj są uzależnieni od tego fałszywego Izraela, ale ten ma swoje frakcje. Tylko, że to doły naciskają na partie. Zresztą wszystkie partie oprócz konfederacji akceptują planowaną demonie.

Według mojej oceny takich akcji będzie więcej, ale pamiętajcie że tacy ludzie jak ci wnioskodawcy pomnika szatana transwestyty to tylko pionki. Prawdziwi sataniści są u szczytów władzy i religii. To nie tylko politycy, ale guru religii, liderzy new age, masoni, prezesi wielkich korporacji itd.

Powoli wszystko układa się w całość, ale szkoda ze społeczeństwo nadal śpi. Podkreślam, ci, którzy odkrywają prawdę o kowidzie potrzebują wolności ale nie od grzechu. Chcą nadal bez ograniczeń wychodzić na miasto, do restauracji, kina, ale nie chcą być wolni od grzechu a nie jest celem człowieka żyć w wolności od Prawa Bożego.

Może dlatego faktycznie będzie pochwycenie przed uciskiem, aby ludzie przedefiniowali swoje wartości i zobaczyli w czym pokładają swoje  nadzieje.

 

__________

 

Jeśli chcesz mnie wesprzeć:

 

Odbiorca: Piotr

 

w tytule: “bezinteresowna darowizna dla admina detektywprawdy.pl”

 

 

PKO

 

nr konta: 03102026290000910204005278

 

 

 

Updated: 10 września 2020 — 08:31

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: