Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Sataniści epatowali w Waszyngtonie. Lucyferianizm stanie się oficjalną religią.

Przez dwa tysiące lat chrześcijaństwo poszerzało swoje królestwo. Pomimo, że po przejęciu je przez cesarstwo rzymskie co rozpoczął cesarz Konstantyn, nastąpiło odstępstwo od Słowa Bożego, to reformacja zapoczątkowana przez Husa i Tyndala dała nowe życie światu. Ludzkość ponownie mogła poznać Słowo Boże.

 

Tymczasem nadchodzi czas całkowitych rządów szatana na ziemi i poniższa wiadomość jest tego dowodem.

 

Będzie to tylko ich 5 minut dla wszystkich, którzy uwierzyli kłamstwu, czyli nie tylko tym ludziom, których za chwilę zobaczycie, ale wszelkiej maści przywódców religijnych 5 minut, księży, pastorów i innych kapłanów, którzy kolaborowali ze Złym.

 

Co to za wiadomość? W  Waszyngtonie czciciele se Świątyni Szatana odprawiali demoniczną ceremonię rytualną.
Przed rządowym budynkiem manifestowali otwarcie swoją wiarę.

 

 

Teraz tzw antysystemowcy uważają, że to NWO, sztuczny twór, ale to jest lucyferianizm co dokumentuje Wam własnie teraz.

 

Nie wiem dlaczego tego nie widzi p.  Zagórski z NTV,  który już zdążył nagrać film o nwo, nie widzi eterTV satanizmu, i nie widzi wielu spiskowcow. Jeśli jest szatan to jest i Bóg. Po której stronie wy chcecie stanąć w tym konflikcie, który się klaruje?

 

Pobudka!!!

 

To już nie jest wybór prawica lewica ani system i antystemowcy ale christianizm i satanizm. Nie macie innego wyboru kochani Polacy!

 

 

Popatrzcie, lucyferianie odprawiają swoje modły. Oczywiście na cześć szatana i zapewne rzucają przekleństwa, ale czy chrześcijanie modlą się o swoje rodziny, bliskich znajomych oraz wrogów? Zostawiam Was z tym pytaniem.

 

 

To grupa gorliwych katolików (większość jest tylko w teorii wierząca) zaprotestowała wobec przechodzącego marszu satanistów odśpiewując song M. Smitha:

 

 

 

Popatrzcie, katolicy protestowali a nie protestanci uśpieni nie widzą zachodzących zmian w świecie. ….
Protestantyzm jest teoretyczny. Gdzieś są pojedyncze dobre kościoły. Ale kto grzmi w tychże kościołach o ekumenii? oni są tak ugrzecznieni jak pudelek samotnej pani…..

 

 

Sataniści ze Świątyni Szatana, tacy jak Justin Harvey-John Ashby, powiedzieli, że ich wydarzenie dotyczyło promowania wielości religijnej. Powiedział, że wierzy, że satanistyczne wierzenia zostały źle zrozumiane i postrzegane jako „rażąco przewrotne”, a ich podstawowymi wartościami są empatia, rozum, autonomia cielesna i sprawiedliwość.
Zło nigdy nie nazwie się złem…
Tak są empatyczni, że będą chcieli zakazu cytowania biblii. Czy widzicie jak biblia ma wielkie znaczenie? nie ufo, nie kosmici, nie new age ale Biblia jest prześladowana. Nie czakry p. Lalaka, ale biblia.

Wśród pobożnych protestujących sataniści ze świątyni satanistycznej prowadzą rytuał na schodach Kapitolu Sesja.
Jak widzicie trzymają pentagram. Ten sam który jest jako gwiazdka na hotelach, jako gwiazda imprez typu taniec z gwiazdami, w lotto itd itd .

 

 

 

 

Katolicy modlili się w imieniu Jezusa.

Niektórzy młodsi katolicy trzymali znak „Szatan nie ma żadnych praw”.

 

 

Rządowy „Departament Usług dla Przedsiębiorstw zezwolił Szatańskiej Świątyni Waszyngtonu na wykonanie inwokacji podczas obecnej sesji legislacyjnej, od południa do 13.00 liczba szatana,  dnia 6 marca. Wołali  HAIL SATAN!

 

Ostentacyjnie sataniści przemaszerowali pod budynek rządowy dokonując inwokacji na koniec, ale oni razem z tymi politykami, ekumenicznymi pastorami i księżmi i tym którzy nie przyszli do Jezusa wylądują w jeziorze ognia:

 

 

A diabeł, który ich zwodził, został wrzucony do jeziora ognia i siarki, gdzie jest bestia i fałszywy prorok. I będą męczeni we dnie i w nocy na wieki wieków.

 

 

Szkoda mi ludzi na prawdę szkoda mi ludzi. Mówcie innym o tym co się dzieje bo złe czasy nadchodzą.

 

 

Popatrzcie na moje archiwalne na blogu teksty. Waszyngtonie nie był jednorazowy wybryk:

 

Sataniści z Australii chcą nauczać w szkołach oraz ewangelizować na ulicach o swym Mrocznym Panu!

 

Powstanie satanistycznej świątyni w Kanadzie i rozwój satanizmu na świecie.

 

 

Módlmy się o swoich bliskich i o wszystkich świętych …

 

 

” Wszystko to czyńcie modląc się i prosząc Boga o pomoc. Módlcie się zresztą nieustannie, poddając się działaniu Ducha [Świętego]. Bądźcie bardzo czujni i módlcie się za wszystkich wiernych.” Efezjan 6

 

 

 

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: