Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Szok! Świątynia Szatana odsłania posąg z głową kozła w Detroit”

Jak to tłumaczący ten tekst Jacek napisał “oni śmieją się nam w żywe oczy”. To już nie są żarty. To nie tylko jakaś homotyrania.

To jest jawny satanizm!

 

Liczący kilkaset osób tłum zebrał się ostatniej sobotniej nocy aby zobaczyć najnowszego mieszkańca Detroit. Jest nim mierzący blisko 2,75m i ważący ponad 900kg posąg okultystycznego bożka z głową kozła o imieniu Bafomet.

ChrisSwitzer_w.jpg

Świątynia Szatana odsłoniła w nieujawnionym miejscu postać z brązu w obecności około 700 osób. Początkowo planowana lokalizacja została zmieniona po protestach lokalnych grup religijnych. Jex Blackmore, dyrektor i rzecznik Świątyni Szatana w Detroit stwierdził w rozmowie z Fox News, że dyskrecja ich grupy sprawiła, że spotkali się oni z niewielkim sprzeciwem. „Protestujący przybyli na krótką chwilę do naszego pierwszego punktu, w którym sprzedawaliśmy bilety, ale wycofali się już po około 30 minutach.” – stwierdził.

MattAnderson4.jpg

Goście stali w tym miejscu, zatopieni w czerwonym świetle padającym z krokwi, podczas gdy na scenie zlokalizowanej pod podświetlonym, odwróconym do góry nogami krzyżem występowały zespoły grające muzykę „dark punk” oraz didżeje. Przedstawiciele Świątyni Szatana wygłosili przemówienia, a para półnagich mężczyzn trzymała świece po obu stronach posągu przed jego odsłonięciem.

Bezpośredni odnośnik do obrazka

Pomimo mrocznej atmosfery panującej na tej wielkiej gali, przedstawiciele Świątyni utrzymują, że wedle ich koncepcji Lucyfer jest postacią literacką. „Misją Świątyni Szatana jest promowanie życzliwości i empatii u wszystkich ludzi”- głosi strona internetowa grupy.

Bezpośredni odnośnik do obrazka

Posąg nie będzie wystawiony na widok publiczny dopóki, dopóki Świątynia nie znajdzie dla niego stałej lokalizacji. Grupa zamierza pokazać go w stolicy stanu Arkansas obok monumentu przedstawiającego Dziesięć Przykazań.

 

Widzowie przywitali ów pomnik “Heil Satan”co oznacza Chwała Szatanowi.

 

Niebawem świat stanie przed wyborem. Oddać chwałę Bogu czy szatanowi. Jeśli jesteś po środku, np jesteś ateistą, to tak na prawdę stoisz po stronie Szatana. Tu nie ma trzeciego wyjścia.

Co ciekawe tego newsa nie wiedziałem ani na wp.pl ani na onet.pl

8 komentarzy

Add a Comment
  1. Bracia i siostry, pamiętajmy, że nie możemy i damy się opanować duchowi strachu. W Jezusie Chrystusie jest nasze zwycięstwo.
   Osobiście uważam, że to kwestia najbliższych paru/nastu lat. Wszyscy to czujemy, napięcie rośnie niemiłosiernie. Wyobrażam sobie, że tak było za dni Noego.

 1. Spokojnie spokojnie, ateista to jeszcze nie satanista, tymbardziej że według koncepcji NWO dla ateistów też nie ma miejsca- tylko lucyferianie albo zamrażamy konto :D, pieprzyć ich. Gówno mogą. Kto ma wiare ten wytrwa a i wielu ateistów za sobą pociągnie

  1. Piorunie!
   Przede wszystkim chcę ci powiedzieć, że nie należy mówić takich rzeczy jak “pie*rzyć ich” lub “g*wno mogą”, chrześcijaninowi nie godzi się. Sam mam z tym problemy, ale staraj się hamować język.
   Ateista, mimo że nie jest jawnym satanistą, jest przeciw Chrystusowi.
   Pan Panów wyraźnie powiedział “Kto nie jest ze mną, jest przeciw mnie”, więc ateizm to, tak jak satanizm, jawna walka z Bogiem i wspomaganie Szatana. Więc jest to satanizm, mimo tego, że Szatan będzie chciał ich usunąć, jednak zrobi to z nienawiści i chęci czci, a nie z powodu tego, że ateizm jest przeciw niemu. Jednak w czasie Wielkiego Ucisku nie będzie ateistów, będą tylko ci, którzy są po stronie Boga i ci, którzy przyjęli znak Bestii.
   Szalom!

   1. Albo 🙂
    “Kto nie jest przeciwko nam, ten jest z nami” Mar. 9:40
    Z ateistami może być różnie… Dajmy im szansę!
    Po prostu w życiu ateisty nie wydarzyło się nic, co mogło by “wywołać” wiarę w Boga…
    Mar. 9:24
    “Wierzę, pomóż niedowiarstwu memu” – oto słowa z jakimi ateista powinien się modlić… gdzieś tam ku niebu…
    🙂

    1. Też racja 🙂
     Wśród ateistów mogą być, i są, nasi jeszcze nienawróceni bracia i siostry, którzy wciąż się wahają i chcą miłować Pana, albo jeszcze nie zaczęli, jednak Bóg ich pociągnie do Siebie, dla nich i dla ich ich zbawienia nie należy skreślać ateistów, jednak ateizm sam w sobie jest przeciw Panu.
     Szalom!

 2. Wg waszej bibli bóg zabił mln ludzi a szatan 9. Kto jest gorszy?
  Szatan kocha ludzi za to że są ludźmi a bo każe sobie oddawać cześć a tym którzy tego nie robią skazuje na wieczne potępienie.
  Tyle z mitologii.
  Dzisiejszy satanizm to kult prawdy i wielbienie nauki czyli dwa śmiertelne zagrożenia dla zaklamanego kościoła. No i kapłani szatana nie gwalca dzieci…

  1. szatan zabija szczepionkami, wojnami i etc. Znany slogan kto wiecej zabił 😀
   szatan to niszczyzciel w Biblii nazywany Apolyon …

   Przyjdź do Jezusa, a a wtedy powiesz:
   szatan kłamstwami głosu Boga nie zagłusza….

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: