Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Pierwszy gejowski film dla dzieci pt “Out”.

Pixar to amerykańska wytwórnia filmów komputerowych , która jest częścią korporacji Disneya, oficjalnie przedstawiła pierwszego gejowskiego bohatera w swoim nowym filmie krótkometrażowym pt. „Out”.

 

 

 

Już po samym tytule łezka się w oku kręci: “Out”, na zewnątrz, pozostawiony na uboczu. Oznacza także wykluczony lub poza czymś.

To, co oni robią to pranie mózgu, socjotechnika, eksperymentowanie psychologiczne na dzieciach
Jaka jest fabuła filmu?

Jak podaje portal spiderweb.pl

“nimacja „Out” opowiada o chłopaku imieniem Greg, który planuje zacząć dorosłe życie w dużym mieście. Tam czekają na niego nie tylko nowe wyzwania, ale i miłość — Greg planuje bowiem zamieszkać ze swoim partnerem, Manuelem. Zanim bohater opuści rodzinne strony, stanie przed trudną decyzją o wyznaniu rodzicom prawdy na temat swojej orientacji seksualnej.
Kiedy ma już dojść do decydującej rozmowy, Greg nagle wpada panikę i postanawia zamienić się miejscami ze swoim… psem, Jimem. W nowym ciele bohater będzie dążył, by za wszelką cenę jego bliscy nie poznali prawdy o jego związku. To właśnie to niecodzienne doświadczenie przekona go, że tak naprawdę wcale nie ma ochoty dłużej niczego ukrywać.”

 

Demoralizacja dzieci trwa odkąd istnieją bajki animowane.

 

Świat upada, a Polska na tym tle przedstawia się nie tak źle, choć wybór pro tęczowego prezydenta Warszawy był przełomowy w tej nowoczesności. Ale chciałem wam powiedzieć, że to żadna nowoczesność, że to potomkowie Chama Kananejczycy zamieszkiwali Sodomę.

 

Teraz mają media, wytwórnie filmowe, banki.
Planowana demia paradoksalnie oczyszcza świat z kłamstwa. Ludzie zaczynają się budzić i wiele wychodzi na wierzch niczym oliwa. Praktycznie covid to samobój dla elit. Dr Sutkowski stracił dobre imię dzięki Wojtkowi Brzozowskiemu. Pan Lewandowski uczył nas prawidłowego kichania, a dzisiaj dowiaduje się, że w portalu fakt.pl o apelu Latkowskiego

“- Zwracam się do Borysa Szyca. Borys, może czas opowiedzieć prawdę? Nie, że byłeś pijany, naćpany, że nic nie pamiętasz… Jesteś dobrym aktorem, czas powiedzieć prawdę – apelował Latkowski po emisji swojego filmu „Nic się nie stało” opowiadającego o trójmiejskich klubach, do których werbowano młode, czasem wręcz nieletnie dziewczyny. Tam miały być zmuszane do prostytucji, a nawet gwałcone.

Padły także nazwiska Radosława Majdana, Kuby Wojewódzkiego czy Jarosława Bieniuka.

Świat jest bardziej zepsuty niż się wam wydaje. Jest masa materiałów w necie o pedofilii świata kina, tak bardzo chętnie oglądanego przez miliony ludzi.

 

Pedofilia i wszelkie dewiacje oraz LGPTyzm są wręcz nobilitacją dla gwiazd. Dla pentagramowych gwiazd. Przypominam, że symbolem gwiazd jest pięcoramienna gwiazda.

 

 

Oczywiście dla niepoznaki oni przedstawiają ją jednym ramieniem do góry.

Na łamach biblii w 1 liście Jana dowiadujemy się, że cały świat tkwi w złym i tak jest.

 

 

” Kto zaś zgorszy jednego z tych małych, którzy we mnie wierzą, lepiej byłoby dla niego, gdyby zawieszono mu u szyi kamień młyński i utopiono go w morskiej głębinie. (7) Biada światu z powodu zgorszeń! Muszą bowiem przyjść zgorszenia, ale biada temu człowiekowi, przez którego przychodzi zgorszenie! ” Mateusza

 

 

 

Biada tym ludziom.
Ja już teraz przestałem lubić  tych bohaterów filmu Testosteron, którzy tak mnie kiedy rozbawiali. Ohydztwo.
Gdzie męskość pana Szyca w dochodzeniu do prawdy o Covidzie. Gdzie p Majdan?

Covid oczyszcza, dzieli, ale za pół roku za kilka lat podział na tym świecie będzie jeszcze bardziej wyraźny. Przekonacie się sami.

Dziś antysystemowcem jest także ktoś kto przeklina, upija się, ma w sobie nienawiść, chętnie tatuuje. Ale za rok, dwa ci ludzie będą musieli wybrać po której stronie stanąć….

Film  Out  jest otwarciem puszki Sodomy.

 

 

Wielu rodziców będzie przymykać oczy na takie filmy ponieważ sami żyją bezbożnie.

 

“lud mój ginie gdyż brak mu poznania” Ozeasza.

 

 

 

Updated: 29 maja 2020 — 21:47

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: