Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

NWO będzie kontrolować co jesz i pijesz i czy się ruszasz.

 

Chiny są  testowym  krajem światowego komunizmu zaczyna od miasta Hangzhou monitorować stan zdrowia w oparciu o nawyki picia alkoholu ilość snu i jedzenia.

System śledzenia działałby za pomocą cyfrowego kodu kreskowego na telefonach danej osoby. Te tak zwane kody QR stały się popularne podczas szczytu epidemii koronawirusa w Chinach. Nadal są używane – w mniejszym stopniu niż wcześniej – do ustalenia, czy dana osoba może wejść do budynku lub skorzystać z transportu publicznego.

Niektóre aplikacje kodów kreskowych działają w systemie sygnalizacji świetlnej, gdzie kolor czerwony oznacza, że ​​dana osoba stanowi zagrożenie dla zdrowia, a kolor zielony oznacza na przykład, że mogą wejść do budynku.

 

 

Niektóre z tych kodów kreskowych były oparte na historii podróży danej osoby. Jeśli dana osoba udała się do obszaru wysokiego ryzyka w Chinach, ten kod może zmienić kolor.

Przypominam to, co niedawno Wam pokazywałem przy okazji aplikacji CovisPass:

 

W Hangzhou propozycje rządu obejmują przyznanie osobie oceny stanu zdrowia. Będzie to oparte na różnych czynnikach, w tym elektronicznej dokumentacji medycznej, wynikach badań  i wyborach dotyczących stylu życia. Na zrzucie ekranu systemu opartego na kodach kreskowych widać pogorszenie stanu zdrowia danej osoby, ponieważ piła alkohol i paliła papierosy. Tymczasem dobra ilość snu plus ćwiczenia zwiększają wynik danej osoby.

Nie jest jasne, w jaki sposób rząd miałby gromadzić takie informacje lub czy ta aplikacja zostanie zrealizowana.

Kod zdrowotny, z którego obecnie korzystają mieszkańcy Hangzhou, związany z koronawirusem jest uruchamiany za pośrednictwem Alipay, platformy płatności mobilnych należącej do spółki zależnej Ali Financial.

 

 

Chinka pokazuje ochroniarzowi swój lokalny kod QR z miasta Pekin, który sprawdza jej temperaturę przed wejściem do strefy zakupów podczas majowego święta 3 maja 2020 r.

 

W systemie śledzenia zdrowia , w aplikacji przyznawane jest maksymalnie 100 punktów na podstawie dokumentacji medycznej. Liczba wypalanych papierosów obniży punktacje. Dla przykładu wypicie jednego kieliszka wina może obniżyć Twój poziom punktacji o 1,5 punktu, a sen przez siedem godzin może go poprawić o 1 punkt,.

 

Według chińskich doniesień medialnych władze Hangzhou planują przygotować aplikację do końca przyszłego miesiąca. Miejska komisja zdrowia stwierdziła, że ​​proponowany system będzie „zaporą ogniową, która poprawi zdrowie i odporność ludzi” po pandemii.

 

 

Popatrzcie miejska komisja zdrowia, czyli osoby będące w urzędzie będą wiedziały jaki styl życia prowadzisz, czy za dużo jesz , kiedy pijesz alkohol a może w przyszłości ile czasu spędzasz na współżyciu.

 

Z ludźmi na prawdę można wiele zrobić, ponieważ większości nie interesuje prawda,  a więc ci wolnomyśliciele  są w zdecydowanej mniejszości.

Teraz pani Krysia z urzędu miasta lub gminy będzie wiedziała o Tobie wszystko. Oczywiście oficjalnie jest RODO, ale nieoficjalnie o Kowalskiej ile kupuje mięsa czy o Nowaku ile pije alkoholu będzie wiedziało cale miasto ..

 

Niektórzy są zbulwersowani w internecie pisząc, że to przekroczenie sfery prywatności. No ciekawe, że teraz się ludzie budzą i to jeszcze nieliczni. Wszyscy żyli meczami, kinem, , serialami a teraz nagle coś się nie podoba co było budowane od dekad.

 

Inni uważają, że tylko lekarz może wiedzieć jaki prowadzisz styl życia i to jeszcze za Twoją zgodą..
Osoby palące papierosy, trawkę, czy nadużywające alkoholu będą drżały.

Pomyślicie w jaki sposób się to odbędzie, skoro kupujecie sobie co chcecie i kiedy chcecie a państwo nic o tym nie wie. Własnie po to był koronny aby wprowadzić obrót bezgotówkowy. Przy płatnościach elektronicznych każdy wydatek będzie zarchiwizowany.

 

Dodatkowo plandemia wersja 2.0 dokona reszty spustoszenia w ograniczeniu wolności.
Aplikacje będą prawdopodobnie obligatoryjne.

Przez te ostatnie lata byliśmy przyzwyczajani do systemu punktacji obywatela jaki jest w Chinach.
Warto tez przy tej okazji odnotować, iż Chiny jako pierwsze chyba na świecie, wprowadzą swoją kryptowalutę czyli cyfrowego Juana. China także chcą mieć pierwsze miejsce w osieciowaniu swego kraju 5g.

 

System śledzenia zdrowia  pomoże takim Sorosom, Rockelferom, Gatesom i ich pionkom w postaci rządów poszczególnych państw zaoszczędzić na jednostkach chorych i bezużytecznych.

 

Oto nowa rzeczywistość.

Chwała Bogu że już dobiega koniec ten spektakl ludzi diabła.

 

źródło:

https://www.cnbc.com/2020/05/26/chinese-city-hangzhou-proposes-permanent-health-tracking-app-with-score.html

 

Updated: 28 maja 2020 — 21:20

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: