Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

ONZ chce abyśmy czuli się szczęśliwi mimo ograniczeń wolności. Straż Miejska w Kielcach.

 

ONZ jest organizacją totalitarną, tak samo, jak  i WHO i oni chcą Was zmusić abyście byli szczęśliwi. Gro osób na moim kanale YT martwi się o jutro, pyta co robić w tych ciężkich czasach, czy poddać się szczepieniom, jak się zachować.

No to oni mają dla takich osób  wyjście: macie być po prostu szczęśliwi. To takie zaciągnięcie siłą przed ołtarz pannę młodą., za kark mimo, że ona kocha kogoś innego. To plemię żmijowe , nieszanujące ludzkiej woli, to zwyrodnialcy…

 

 

Ten PROJEKT NARODÓW ZJEDNOCZONYCH DOTYCZĄCY NOWEGO ŚWIATOWEGO PORZĄDKU JEST GLOBALNĄ INICJATYWĄ WYSOKIEGO SZCZEBLA ZAŁOŻONĄ W 2008 R. W CELU PROMOWANIA NOWEGO PARADYGMATU GOSPODARCZEGO, NOWEGO PORZĄDKU POLITYCZNEGO, A SZERZEJ – NOWEGO PORZĄDKU ŚWIATOWEGO DLA LUDZKOŚCI, KTÓRY OSIĄGA GLOBALNE CELE ONZ DOTYCZĄCE ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU DO 2030 R., A SZCZĘŚCIE, DOBROBYT I WOLNOŚĆ CAŁEGO ŻYCIA NA ZIEMI DO 2050 .

 

Oni oferują takie szczęście, że miliony ludzi umiera na raka a część od chemioterapii.

Takie szczęście, że zabierają 80% w podatkach. Oczywiście nie widzi tego kościół katolicki ani pseudoprotestantyzm.
Oni tego nie widzą, gdyż  budują ten system. Nie widzą niesprawiedliwości.

 

Powstała nawet kampania o nazwie #HAPPINESSFORALLTOGETHER 2020 i ONZ #InternationalDayOfHappiness.

Ta kampania jest wezwaniem wszystkich 7,8 miliarda członków globalnej rodziny ludzkiej oraz wszystkich 206 narodów i terytoriów planety Ziemi do zjednoczenia się w solidarności i niezłomnej determinacji w walce przeciwko COVID 19, podejmując wyzwanie #TenStepsToGlobalHappiness, aby uczcić 2020 #InternationalDayOfHappiness, i ostatecznie pokonując globalną pandemię COVID 19 oraz zagrożenie dla całego życia.

Tak, jak kościół rzymski uczynił grzech świętością, tak oni ten czas zabierania wolności nazywają dniami szczęścia. Zło dba o swój PR.

Sekretarz generalny ONZ Antonio Guterres powiedział:

„Pandemia powoduje, że nasza ludzka rodzina jest niezbędna do połączenia. Jestem głęboko poruszony aktami dobroci, hojności i solidarności, które dzieją się na całym świecie w obliczu COVID 19. Jesteśmy w tym razem – i razem to przeżyjemy – powiedział

Nie jesteśmy rodziną z satanistami.
Nie jestem rodziną z Gatesem, Trumpem,. Macronem, Morawieckim, Netanjahu itp. Wy pewnie tez.

ZASTĘPCA SEKRETARZA GENERALNEGO AMIN J. MOHAMMED PRZED MIĘDZYNARODOWYM DNIEM SZCZĘŚCIA, 8 MARCA 2020 ROKU powiedział:

 

„GLOBALNI OBYWATELE, JESTEŚMY W TYM RAZEM. W TYM KRYTYCZNYM MOMENCIE NIE MA WIĘKSZEGO UZASADNIENIA DLA DZIAŁAŃ ZBIOROWYCH NIŻ NASZA WSPÓLNA ODPOWIEDŹ NA COVID 19. DOŁĄCZAM DO SEKRETARZA GENERALNEGO ONZ ANTONIO GUTERRES W SOLIDARNOŚCI ZE WSZYSTKIMI, KTÓRZY SĄ DOTKNIĘCI COVID 19. JESTEŚMY W TYM RAZEM I PRZEJDZIEMY TO RAZEM

 

Uziemili klasę średnią . Korporacje się super mają no ale oni nakazują nam być szczęśliwi.
To popatrzcie na świeży materiał z Kielc jak przedsiębiorca mający restaurację został potraktowany przez straż miejską za blokadę na kołach:

 

 

 

Oczywiście ja nie popieram wulgaryzmów, nie popieram wyzwisk w kierunku Straży Miejskiej, ale chce pokazać jak w tych ciężkich czasach, gdzie ludzie są sfrustrowani traktuje się dogorywającą klasę średnią za  nasze pieniądze. Ci strażnicy pracują za nasze pieniądze. W ogolę ta instytucja to sztuczny twór dla kolegów  z magistratu. Jest tajemnicą poliszynela, że pracują tam ludzie ekip rządzących w miastach…

Temat znam bardzo dobrze.
Człowieka kują w kajdany, kiedy politycy robią wałki na miliony, ale to nie jest państwo prawa.
Ok, ale obchodźmy dzień szczęścia. Czy myślicie, ze tvn, polsat podejmą się takiej narracji jak ja wam teraz mówię? nie, bo oni sa w systemie, my jesteśmy poza.

Międzynarodowy Dzień Szczęścia jest częścią planu Nowego Porządku Świata, czytaj NWO.
Podczas wielkiego ucisku biblijnego nie będzie wolno być nieszczęśliwym.

Depresja będzie karana. Czy pamiętacie ten film, w którym Rutkowski ratował córeczkę Polaków z kraju wiecznej szczęśliwości z Norwegii? z kraju gdzie ludzie produkują po kryjomu samogony, ponieważ kupowanie w sklepie wódki grozi wejściem do domu pracowników socjalnych.

No więc w tym filmie pokazano akcję jak to dziewczynka została porwania przez Rutkowskiego, ponieważ rząd Norwegii zabrał ja rodzicom za to, że była przez kilka dni smutna…
To jest własnie ten rodzaj komunizmu. Nie tylko gospodarka sterowana centralnie i duży fiskalizm ale i emocje sterowane odgórnie. Nakaz kochania, nakaz pomagania, nakaz, nakaz nakaz..

Nic od serca, bo serce się w tym nie liczy.
Tylko czekać aż założą ministerstw ds szczęścia Dni Szczęścia . Na świecie są dwa Ministerstwa Szczęścia. Pierwszy tego typu resort powstał w Wenezueli, natomiast drugimi w kolejce są Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Jeśli nie jesteś szczęśliwy to możesz trafić za kraty.

Kolejny materiał tym razem z USA o wielkiej szczęśliwości:

To sceny z protestu po tym jak policja aresztowała 46-latka w południowym Minneapolis w poniedziałek wieczorem. Człowiek ten krzyczał do policjanta:

„Nie mogę oddychać! Proszę, weź kolano z mojej szyi ”-

 

Film pokazuje oficera klęczącego na szyi Floyda , przygniatającego go do ziemi przed Cup Foods w Chicago Avenue przez ponad siedem minut. Floyd zmarł wkrótce potem w Medical Center.

To jest niesamowite, że sataniści za nasze pieniądze terroryzują nas i to przez naszych rodaków pracujących w służbach porządkowych.

Podejrzewam, że jeszcze nie raz zobaczymy niestety takie sceny i może gorsze z udziałem policji i wojska.
Kostek Yoriadis śpiewał w pięknej piosence ‘co warty człowiek jest jeśli nie  ma w sercu Boga, jak krótka  jego droga”…

 

 

 

To właśnie prezentują ci strażnicy i policjanci bez Boga w sercu,. Porządek być musi i nie wszyscy tacy są jak ci z filmów, ale trzeba mieć trochę rozumu, w tym wszystkim, i wiedzieć kto zgotował ludziom ten los, trzeba kochać prawdę.

Pytanie czy policjanci jeśli  doprowadzą kogoś do  tragedii powiedzą to samo co hitlerowcy w Norymbergii: ja tylko wykonywałem rozkazy.

Oto szczęście nwo…ale nie moje i nie nasze.
Jedyna nadzieja w Bogu, który może nas uratować z tego ziemskiego wiezienia,. Jedyna nadzieja w Jezusie Chrystusie i Jego prawie bo na ziemi jest bezprawie…

 

 

 

Updated: 27 maja 2020 — 18:23

1 Comment

Add a Comment
  1. Myślicie że Bil z pod Bramki będzie tym “jedynym”

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: