Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Sataniści z Australii chcą nauczać w szkołach oraz ewangelizować na ulicach o swym Mrocznym Panu!

LGBT-Tube zawiesił mi konto na 14 dni z powodu prawdy o LGBT, ponieważ mówiłem, że dewiacje są niezgodne z biblią.

Filmowa wersja tego tekstu poniżej będzie więc na moim zapasowym kanale w wersji rozszerzonej. Jeśli chcecie oglądać nowe filmiki przez 14 dni to musicie subskrybować mój nowy kanał:

 

https://www.youtube.com/channel/UC9ytWS8REFdEfhwOqjlqm2Q

 

___________

Tymczasem…..

 

 

Jak podaje Daily Mail „Świątynia Szatana” w sennym australijskim miasteczku wakacyjnym przysięga skorzystać z ustawy o wolności religijnej, aby głosić o „mrocznym władcy” w szkołach
Rząd zrewidował przepisy dotyczące dyskryminacji religijnej, które ma nadzieję wprowadzić w tym roku.

 

Członkowie Świątyni Szatana Noosa przysięgali  „uzyskać dostęp do wszystkich przywilejów, które gwarantuje” i głosić w szkołach

„Szatan ma wielkie plany na przyszłość Noosy i zamierzamy wykorzystać każdą drogę”.

 

Powiedzieli, że  rząd zrewiduje przepisy….
To oznacza, że oni od zawsze mieli takie poglądy ale je teraz tylko zrewidują.

W sjp zrewidować oznacza “«poddać rewizji dotychczasowe poglądy, poprzednie postanowienia itp.»”

 

Oni, nie zablokują rejestracje satanizmu ale zrewidują . Rozumiecie to?

W USA od ok 2 lat sataniści jako organizacja religijna otrzymuje dotacje z budżetu państwa . Są legalnym związkiem wyznaniowym.

 

 

 

Proponowane prawo sprawiłoby, że dyskryminacja kogoś na podstawie jego religii byłaby nielegalna.

 

Teraz już wiemy dlaczego najpierw pozwolili zarejestrować takie śmieszne religie jak Jedizm czy Potwora spagethii.

Sataniści z Australii powiedzieli także ze szatan ma wielkie plany dla tego miasteczka…

 

Popatrzcie oni się modlą o miasta do szatana a chrześcijanie prawie wcale!

Sataniści to ludzie praktyczni duchowo.

Jak myślicie czy mogą atakować takie blogi (autorów) jak mój? Pytanie retoryczne…

 

W oświadczeniu dotyczącym drugiej wersji projektu ustawy, Świątynia Szatana Noosa na słonecznym wybrzeżu Queensland oświadczyła, że ​​„agresywnie” skorzystaliby z prawa, gdyby zostało uchwalone.

Świątynia Szatana przysięgła używać ewangelizacji ulicznej, programów szkolnych, programów grantów rządowych i dostępu do obiektów użyteczności publicznej, twierdząc, że lista była nieskończona…

To w kanadzie zakazują ewangelizowania przez chrześcijan a w Australii…

 

Popatrzcie tj Australia. Czy pamiętacie co mówiłem o pożarach w Australii? ze potrzebowali ofiar. Ofiar to powodzenia w ich sprawach. Oczywiście ci satanisci to tylko bojówkarze. najważniejsi są w rządach, uniwersytetach, piszą książki o ewolucji, o new age, prowadza kanały o UFO tp.

Więcej tłumaczę w filmie..

 

Dalej mówią:

 

„Będziemy wykorzystywać naszego lokalnego członka federalnego, komisarzy i sądy do obrony naszych nowo odkrytych praw wynikających z proponowanego ustawodawstwa” – oświadczyli.

 

Kiedy inni kwestionowali , czy Świątynia Szatana Noosa była legalną organizacją religijną 10 grudnia premier Scott Morrison wydał proponowane ustawy do drugiej tury publicznego komentarza.

 

„To rachunek dla wszystkich Australijczyków” – powiedział premier:

„Australia to kraj szacunku i tolerancji”.

 

 

 

Szacunek do zła, tolerancja dla nienawiści. Oczywiście oni nie powiedzą, że propagują nienawiść, ale promując hedonizm i słynne hasło Alistera Crwley Rob to co  chcesz sprzeciwjaja się dobremu Prawu Bożemu, które chroni nas przed złem. . Notabene tak samo jak część pastorów się sprzeciwiają Prawu Bożemu. .

Komentarze do projektu ustawy są otwarte do końca stycznia, a rząd planuje wprowadzić ustawodawstwo do parlamentu na początku tego roku.

Ponad pól tysiąca członków ma ta ‘Temple of Satan w Noose. a samo miasto ma ok 50tys mieszkańców a wiec jest to 1%.
Dla porównania,  w Polsce mamy 0,37% ewangelików, z czego ponad polowa to ekumeniści. Inną kwestią jest to, że sami katolicy to bardzo duży zbiór ludzi. Podobno ok 20% praktykuje a reszta od świąt do świąt czyli od żarcia do żarcia. Taka to religia. Jest nawet część katolików nie wierzących w Boga.

 

Kościół ,ludzi zawiódł i dlatego lądują w new age, slowianstwie, ufo itd. Ale tylko Biblia da ci moc przetrwania tych ciężkich czasów które nadchodzą.

 

Na YT odzywają sie na moim kanale fani slowiaństwa. Ale (demon) bożek Światowid nie da im  ochrony przed chipem i nie zbawi  od śmierci drugiej.

Swaróg nie da im  pokoju Bożego, i życia bez chorób, bez śmierci.
Jeśli byliście w jakimś ciepłym kraju, np W Hiszpanii na Majorce, w Sardynii, czy choćby tam gdzie masa Polaków jeździ do Chorwacji, to przypomnijcie sobie co daje Bóg ile dobra, i jaki jest wspaniały. Jaka piękna przezroczysta woda, ryby, góry, gaje oliwne…

A teraz wróćcie wspomnieniami do fotek satanistów jak oni wyglądają, bo wybór jest tylko w dwie strony nie ma trzeciego wyjścia po środku….

Ten news to nie epizod, to wulkaniczny wytrysk prosto z piekla. Popatrzcie na newsy, które zbierałem:

 

„Świątynia Szatana otwiera w całej Ameryce sekcje, by ‘zwalczać chrześcijaństwo’”

 

Satanistyczna Świątynia została oficjalnie uznana przez władze USA i przez IRS.

 

Oni mają swoich przedstawicieli w mediach. My mamy tylko takie strony jak ta.

W TVN nie powiedzą o postępującym satanizmie. Jak myślicie dlaczego?

 

 

Jeszcze na koniec, świeża informacja. istnieje coś takiego jak Zegar Zagłady z ang Doomsday Clock. Jest to liczny zegar prowadzony od 1947 roku przez zarząd Bulletin of the Atomic Scientists na Uniwersytecie Chicagowskim. Pokazuje zawsze x minut do północy, gdzie „północ” oznacza zagładę ludzkości. Pierwotnie „zagłada” oznaczała zagrożenie wojną nuklearną, lecz koncepcja zegara ewoluowała tak, że w początkach XXI wieku zawierała też rodzaje broni nuklearnej, technologie zmieniające klimat i „nowe osiągnięcia w naukach biologicznych i nanotechnologii, które mogą spowodować nieodwracalne szkody.

 

 

Dwa dni temu opublikowano informacje, że zegar zagłady jest bliżej północy niż kiedykolwiek. Owa północ  sy,symbolizuje koniec świata.
W czwartek został zresetowany do 100 sekund przed północą.
Ja nie wiem czy to jest ich plan czy tylko taki postrach. Ale czas ucieka i trzeba się zastanowić nad swoim życiem i innych.

Zegar zagłady to nie teoria spiskowa. To ich czyli systemu tego świata zegar. Oficjalnie pokazują zagrożenia wojną nuklearną i zmianami klimatu, ale nawet jeśli ma to być tylko kwestia klimatu to i tak będzie on elementem tyrani

Jednak jest coś o wiele bardziej groźnego od dnia zagłady: nadejście gniewu Bożego co będzie jeszcze poprzedzone transhunaizmem oraz postępującym satanizmem.

 

Boga się bójmy zatem a nie ludzi.

 

_____________

 

Jeśli chcesz mnie wesprzeć w tym co robię, podaję dane do przelewu:

 

Odbiorca:

 

Piotr w tytule:

“bezinteresowna darowizna dla admina detektywprawdy.pl”

 

PKO

nr konta:

 

03102026290000910204005278

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: