Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

LGBT+ Pedofile przyspieszają z działaniami, a zbory protestanckie uśpione.

Grupa Garden State Equality,  opracowała modelowy program nauczania i wybrała dzielnice w USA, aby rozpocząć pierwszą fazę programu  LGBTQ + P dla ruchu pedofilów.

 

Kiedy chrześcijaństwo ewangeliczne jest uśpione, LBPT +Pedofile przyspieszają z prędkością światła. ja nie jestem w stanie objąć wszystkich informacji.

 W New Jersey nauczyciele szkół publicznych w 12 różnych dzielnicach są „reedukowani” przez organizację LGBTQ + z grupy Garden State Equality o tym, jak nauczać uczniów nowego programu nauczania queer. Bierze w tym udział oczywiście a jakby polityk: gubernator Phil ​​Murphy.

 

 

 

 

W poprzednim artykule pisałem o rewizji prawa wobec Kościoła Szatana. Tutaj jest mowa o reedukowaniu.

 

” (20) Biada tym, którzy zło nazywają dobrem, a dobro złem, którzy zamieniają ciemności na światło, a światło na ciemności, którzy przemieniają gorycz na słodycz, a słodycz na gorycz! (21) Biada tym, którzy się uważają za mądrych i są sprytnymi we własnym mniemaniu! “. Izajasza 5. 

 

 

 

 

Nauczanie w szkołach publicznych będzie filtrowane przez soczewkę LGBTQ + P dla ruchu pedofilskiego i jak zawsze celem będzie przekonanie uczniów, że muszą zostać gejami, lesbijkami, transami itp.,

W ten sposób Adolf Hitler przejął kontrolę nad całością Niemiec, tworząc program nauczania dla niemieckich dzieci w wieku szkolnym i odpowiednio je kształcąc. Po tym, jak Hitler miał całe pokolenie swojej Hitlerjugendej odpowiednio przeszkolonej, przejęcie Niemiec było właściwie dość łatwe. 

Nie wiem czy o tym pisałem ale w Kielcach dzieci są pro LGBt bo tak im sie robi wodę z mózgu…. Grzech nazywany jest tolerancją, a każdy chce być tolerancyjny….

 

 

 

 Nauczyciele w 12 okręgach szkół publicznych w New Jersey testują teraz pilotażowy program nauczania obejmujący instrukcje dotyczące wkładu lesbijek, gejów, osób biseksualnych i transpłciowych.

Gubernator Phil Murphy podpisał w zeszłym roku ustawę zobowiązującą szkoły publiczne w New Jersey do włączenia instrukcji związanych z LGBTQ do planów lekcji dla uczniów szkół średnich i średnich w całym stanie. Mandat obowiązuje na terenie całego roku szkolnego 2020–21.

 

 

 

Dochodzi do tak kuriozalnych sytuacji, że na lekcjach historii uczniowie mogli dowiedzieć się o tysiącach gejów umieszczonych w nazistowskich obozach koncentracyjnych i zmuszonych do noszenia różowych trójkątów lub o innych ważnych momentach w ruchu na rzecz praw gejów.

Skoro biznes holokaust wypalił dla Edomu  to dlaczego ma nie wypalić dla LGBT…. Być może Polacy będą musieli wypłacić specjalne odszkodowania LGBT za czas II wojny światowej.

 

Homoseksualizm jest poważnym grzechem, który powoduje utratę zbawienia. My chrześcijanie biblijni możemy tych ludzi kochać tylko w ten sposób, że będziemy ich informować o utracie zbawienia, mówic o złu jakim jest seksualizacja dzieci.

 

 

 

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: