Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Satanistyczna Świątynia została oficjalnie uznana przez władze USA i przez IRS.

Hedonistyczne i antyboże Pismo Rolling Stone poinformowało jak poniżej:

 

Dobra wiadomość dla tych, którzy czczą szatana i bóstwa sąsiadujące z Szatanem (kozy,): Satanistyczna Świątynia została oficjalnie uznana przez IRS (odpowiednik naszego US) otrzymując  status zwolnionej z podatku, zgodnie z postem z oficjalnego konta religii na instagramie

Przyznanie statusu zwolnionego z podatku zasadniczo oznacza, że ​​satanistyczna świątynia ma takie same zabezpieczenia prawne, jak inne religie, w tym „dostęp do przestrzeni publicznych jako innych organizacji religijnych; potwierdzając swoją pozycję w sądzie podczas walki z dyskryminacją religijną; i umożliwienie satanistycznej świątyni ubiegania się o dotacje rządowe oparte na wierze ”, zgodnie z komunikatem prasowym wysłanym do  Rolling Stone.

 

 

 

A nie tak dawno bo wczoraj mówiłem w filmiku bodajże 3 części o Sri Lance jak oficjalnie wyjdą na powierzchnię ziemi i to JUŻ się dzieje.

 

Popatrzcie na ich informacje, 15 tysięcy polubień w kilka dni. Jak wiele jest tych ludzi, którzy świadomie oddają szatanowi cześć. Pytanie ilu nieświadomie schodzi na zła drogę.

 

 

Chwała Panu Jezusowi bo to znaczy że Jego powrót jest bliski.

 

Czas łaski się kończy. Jeśli nie jesteś pewien, że jesteś zbawiony, możesz teraz przyjąć Chrystusa do swojego życia, modląc się:

 

„Panie Jezu, wierzę, że jesteś Synem Bożym. Dziękuję, że umarłeś na krzyżu za moje grzechy. Przebacz mi moje grzechy i daj mi dar życia wiecznego. Zapraszam Cię do mojego życia i serca, abyś był moim Panem i Zbawicielem ”.

 

 

 

 

 

Updated: 26 kwietnia 2019 — 21:18

1 Comment

Add a Comment

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: