Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Rożnica między systemem szatana, a Jezusem.

 

 

Jezus zna nas bardziej niż my sami. Chce nam pomóc. Oni chcą nas kontrolować

 

Czas łaski się kończy. Jeśli nie jesteś pewien, że jesteś zbawiony, możesz teraz przyjąć Chrystusa do swojego życia, modląc się:

 

„Panie Jezu, wierzę, że jesteś Synem Bożym. Dziękuję, że umarłeś na krzyżu za moje grzechy. Przebacz mi moje grzechy i daj mi dar życia wiecznego. Zapraszam Cię do mojego życia i serca, abyś był moim Panem i Zbawicielem ”.

 

 

 

 

 

Updated: 27 kwietnia 2019 — 09:03

4 komentarze

Add a Comment
  1. Dodatkowo fajnie jest porównać, że Bóg ma nieograniczoną wiedzę o nas wszystkich natychmiast, bez żadnych przeszkód, wynikającą ze swojej natury, w moim rozumieniu miał ją jeszcze zanim w ogóle pojawiliśmy się na tym świecie. A popatrzcie, jak szatan przez setki lat, przez swoje chore ambicje jest zmuszony powoli coraz bardziej manipulować, planować, i małymi kroczkami budować skomplikowane systemy identyfikacji, inwigilacji, propagandy żeby osiągnąć jakąkolwiek ”kontrolę”. Która i tak już długo nie potrwa, i jakby nie patrzeć, ostatecznie wielu ludzi nawet nie obejmie…. 🙂

  2. Tak .diabeł jednak mający możliwości działania i działający od wieków ma rozeznanie wielu spraw i temu to zamieszanie w świecie a że nie opuszcza bo chce pociągnąć za sobą wielu to mamy jak mamy w tym świecie .Możemy się przeciwstawić walcząc modląc się ale ten mając czas(już niedługo ..) i sposoby i znając nas ponownie uderza i to tak trwa i trwa ale jest przecież Bóg ,Aniołowie i siły jasności to przecież diabelstwo nie może się panoszyć w nieskończoność i ten czas diabłu umyka “świadom że mało ma czasu”.Wkurza ludzi wiary ten typ diabelski i jego demony ale nie łatwo nam walczyć w pojedynkę dlatego wciąż aktualne słowa Jezusa “nieustannie się módlcie” .Walka nasza będzie trwała już do końca naszych dni tu na ziemi .Pocieszeniem jest to że to czasy ostateczne i Bóg przejmie wkrótce wszystko .Panowanie Boga na wieki .

  3. YT “Apokalipsa w świetle Ewangelii i Dziejów Apostolskich ” trwa 53 minuty i mimo że ksiądz katolicki warto posłuchać .Jest tam mowa od początku szczególnie około 10minutach że nie mowy o jednaniu się religij.Trzeba się określić ,to zresztą Admin wspomina nie raz tu na blogu .Posłuchajcie sami .Otwórzcie ta część tego wykładu gdzie jest 53.25 minuty co trwa całość i od około 10tej minuty mówi o tym

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: