Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Mężczyzna z USA skazany na 15 lat więzienia po spaleniu flagi LGBT zwisającej z kościoła.

 

Bardzo budujące świadectwo.

 

 

 Adolfo Martinez został uznany za winnego w środę po zerwaniu i spaleniu flagi, która zwisała  w czerwcu w kościele Chrystusowym Ames United. Martinez powiedział, że usunął flagę, ponieważ nie wierzył, że kościół powinien wspierać społeczność LGBT, ponieważ jest to dom modlitwy, czytamy w raporcie policji.

 

„To był zaszczyt” – powiedział Martinez KCCI, filii CNN. „To błogosławieństwo od Pana, aby móc zdecydowanie bronić swojego świata, wbrew wszelkim przeciwnościom.” 30-latek czeka 15 lat więzienia po tym, jak został uznany winnym przestępstwa z nienawiści, prześladowania trzeciego stopnia i bycia zwykłym przestępcą, poinformował KCCI. Martinez powiedział, że jest winny i nie miał zamiaru walczyć z zarzutami, ponieważ „świadomie, celowo i chętnie” spalił flagę.

„Przestępstwa z nienawiści wobec społeczności LGBTQ są ​​poważną sprawą, ponieważ wyrządzają ofiarom wyraźne szkody emocjonalne i budzą strach w społecznościach, na które atakują”, powiedziała Courtney Reyes, dyrektor wykonawczy One Iowa, ogólnopolskiej organizacji LGBTQ. „To powiedziawszy, prawdziwa sprawiedliwość powinna zawsze dążyć do rehabilitacji, pojednania i uzdrawiania społeczności”.

 

Flagi LGBT są na równi z flagami państwowymi, co jest dowodem na potęgę organizacji transwestytów. To już nie jest grupa równości ale państwo w państwie. LGBT towrzy w poszczególnych krajach swoje państwa niczym Watykan.

 

 

 

 

Updated: 23 grudnia 2019 — 08:31

1 Comment

Add a Comment
  1. Nie popieram prześladowania osób LGBT (mówię o prześladowaniu typu bicie,wyzywanie,mordowanie czy “korekcyjne gwałty” na lesbijkach jak to się dzieje w Afryce na przykład),ale on akurat dobrze zrobił z tą flagą. Żaden Kościół który uważa się za chrześcijański nie powinien wspierać sodomii. Za to powinno się wspierać osoby które mimo ciągotek do osób swojej płci nie chcą się temu poddać.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: