Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Mężczyzna z Drag Queen Pedofilem. Skazany za seks oralny na ośmiolatku. Władze tkwią w siatce pedofilizmu.

 

We wrześniu 2009 r. sąd w 232. sądzie karnym w hrabstwie Harris w Teksasie uznało Alberta Alfonso Garzę za winnego napaści na tle seksualnym – mianowicie że w czerwcu 2006 r. Garza przeprowadził seks oralny na ośmioletnim chłopcu.

Zgodnie z prawem teksańskim przestępstwo to było przestępstwem pierwszego stopnia i podlegało karze od pięciu lat dożywotniego pozbawienia wolności.

Jednak sędzia Mary Lou Keel nałożył 10 lat w zawieszeniu, w tym pięć lat na okres próbny, co oznacza, że ​​Garza uniknął kary więzienia. 

 

Garza odwołał się od wyroku, argumentując, że prokuratorzy nie powinni byli uwzględniać jako zeznań przedstawionych przez chłopca, twierdząc, że Garza dokonał również na nim dwóch podobnych napaści seksualnych latem 2006 roku.

 

W grudniu 2010 r. Trzyosobowy skład Sądu Apelacyjnego odrzucił apelację Garzy i utrzymał w mocy wyrok sądu pierwszej instancji. Według stanu na październik 2019 r. Garza był notowany jako dożywotni przestępca seksualny, z poziomem ryzyka „umiarkowanym” w rejestrze przestępców seksualnych w Teksasie.

 

Garza jak i inni transwestyci z Drag Queen czytuje dzieciom bajki.

To jest prawdziwy cel LGBT: legalna pedofilia.

 

Osoby kierujące się fałszywą miłością do LGBT powinny się zastanowić, która miłość powinna być silniejsza: do dzieci czy do zboczeńców?

 

Czy ochrona dzieci jest nadrzędna w ocenie ekspansji LGBT czy miłość do grzeszników?

Według mojej oceny ci drudzy stoją najzwyczajniej po stronie szatana ponieważ nie znają Prawa Bożego. Powiedzmy sobie to jasno: akceptacja LGBT przez chrześcijan jest satanizmem.

Większość chrześcijan zgadza się co do tego, że Jezus to Bóg i zarazem Duch Święty. Niestety poprzez zwiedzenie nie chcą przyjąć do wiadomości, że wraz z uznaniem Jezusa jako Boga, należy trzymać się Prawa, które Pan Jezus dał ludziom:

 

Kpł 18:22.24-25.29
22. Nie będziesz obcował z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą. To jest obrzydliwość!
24. Tymi wszystkimi rzeczami nie plugawcie się, bo tymi wszystkimi rzeczami plugawiły się narody, które wypędzam przed wami.
25. Także i ziemia stała się nieczysta. Ukarałem ją więc za jej winę, a ziemia wypluła swoich mieszkańców.
29. Bo każdy, kto czyni jedną z tych obrzydliwości, wszyscy, którzy je czynią, będą wyłączeni spośród swojego ludu.
Kpł 20:13
13. Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli.
Rz 1:25-28.32
25. Prawdę Bożą przemienili oni w kłamstwo i stworzeniu oddawali cześć, i służyli jemu, zamiast służyć Stwórcy, który jest błogosławiony na wieki. Amen.
26. Dlatego to wydał ich Bóg na pastwę bezecnych namiętności: mianowicie kobiety ich przemieniły pożycie zgodne z naturą na przeciwne naturze.
27. Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie.

 

Niedouczeni chrześcijanie chcą tłumaczyć zło jakim jest pedofilia pojęciem miłości, które jest bliższe new age a nie Jezusowi.

Jezusa miłość objawia się w Jego Prawie i Jego Ojca. Zboczenia i wszelkie inne obrzydliwości są dla Boga złem i trzeba to nazywać po imieniu. Bóg przyjmuje ale pokutujących grzeszników. To my możemy ewangelizować LGBT a nie LGBT nas i nasze dzieci pedofilować.

 

Ludzie, obudźcie się!

Pedofilia puka do drzwi.

 

Lecz kto by się stał powodem grzechu dla jednego z tych małych, którzy wierzą we Mnie, temu byłoby lepiej kamień młyński zawiesić u szyi i utopić go w głębi morza. 7 Biada światu z powodu zgorszeń! Muszą wprawdzie przyjść zgorszenia, lecz biada człowiekowi, przez którego dokonuje się zgorszenieOtóż jeśli twoja ręka lub noga jest dla ciebie powodem grzechu, odetnij ją i odrzuć od siebie! Lepiej jest dla ciebie wejść do życia ułomnym lub chromym, niż z dwiema rękami lub dwiema nogami być wrzuconym w ogień wieczny. I jeśli twoje oko jest dla ciebie powodem grzechu, wyłup je i odrzuć od siebie! Lepiej jest dla ciebie jednookim wejść do życia, niż z dwojgiem oczu być wrzuconym do piekła ognistego.
10 Uważajcie, abyście nie zlekceważyli żadnego z tych małych; bowiem powiadam wam, że ich aniołowie w niebiosach, zawsze patrzą na osobę mojego Ojca, który jest w niebiosach. Mt 18

 

Wystawianie wyżej fałszywej miłości do zboczeńców niż prawdziwej miłości do dzieci jest zlekceważeniem dzieci.

Opamiętajcie się obłudnicy (liderzy nauczający) miłujący grzech a nie Prawo Boga.

 

“biada człowiekowi, przez którego dokonuje się zgorszenie”

 

Biada popierającym LGBT.

 

 

 

Updated: 16 grudnia 2019 — 10:05

6 komentarzy

Add a Comment
  1. Obrzydliwe…biedne dziecko, które stało się ofiarą tego człowieka… :/

  2. Czy seks oralny jest z gruntu zły? Np. seks oralny czy analny z własną żoną?

    1. Analny to napewno, ale czy oralny to ja bym dyskutował. Skoro mąż może całować zonę w usta, dalej po szyi, piersiach itd. to czemu i nie w tych miejscach. I w drugą stronę tak samo, tj. żona dla męża.
      Ale ja oczywiście niewiem.

  3. Ludzie nie są nawet świadomi co akceptują, gratulujac ślubu Sodomitom, jak ostatnio na FB czytalam komentarze i wiele laików. Trzeba czytać i interesować sie co chce sie.popierac.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: