Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Szkoła podstawowa w USA zaprosiła prostytutkę Drag Queen.

Rok 2019 bezapelacyjnie przejdzie w historii świata jako trium LGBT a wraz z nim transwestytów z Drag Queen.

 

 

 

Ale tak, jak zanim wybuchła 2 wojna światowa i Hitler musiał mieć czas na urobienie społeczeństwa i wprowadzenie dyktatury, tak LGBT zaczyna robić poważny fundament pod Neo Sodomę.

Teraz idą krok dalej. Szkoła podstawowa w Austin w Teksasie zaprosiła prostytutkę drag queen w ramach nowej radykalnej inicjatywy edukacji seksualnej w okręgu szkolnym. Jednak szkoła jest oskarżana o ignorowanie lub nieprzeprowadzenie pełnego sprawdzenia przeszłości osoby, którą zaprosiła.

 

 (FRC) donosi Blackshear Fine Arts Academy zaprosił pannę Kitty Miot ATX (prawdziwe nazwisko David Robinson), aby spędzić czas z dziećmi w szkole, mimo że był podobno oskarżony o łamanie prawa jako prostytutka.

 

Według FRC w tekstach do Rogera Grape, szkolnego bibliotekarza, Robinson przyznał, że może nie zdać sprawdzianu szkolnego.

„Wytyczne dotyczące składania wniosków automatycznie dyskwalifikują mnie, jeśli odroczenie osądu w sprawie prostytucji jest uważane za wyrok skazujący … więc nie wiem, czy poddanie się jest etyczne” – napisał.

 

„Więc albo szkoła nie przeprowadziła kontroli przeszłości – albo całkowicie ją zignorowała. Każda z opcji jest równie niepokojąca”, pisze Tony Perkins z FRC.

 

Drag queen podobno spędził cały dzień w szkole,paradował  w strojach od stóp do głów jako kobieta o 7:25 rano, mimo że czytanie książek zaplanowano na 11:00. FRC mówi, że wyszedł dopiero tuż przed ostatnim dzwonkiem o 14:10, co jest oczywistą propagandą i tyranią zboczenia.

„Zwykle fakt, że dzielnica jest gotowa na zorganizowanie jednego z tych drag drag queen, jest dość obrzydliwy. Wyobraź sobie, że osoba, którą zaprosili, nie została nawet zweryfikowana – lub, co gorsza, potwierdzono, że jest handlarzem seksu. Szkoły powinny być bezpiecznym miejscem do nauki, a nie wybiegiem dla prostytutek ”, zauważył Perkins na stronie internetowej FRC .

 

 

Ten człowiek był częścią lokalnej grupy drag queen zwanej „Space City Sisters”, która została zaproszona przez Bibliotekę Publiczną w Houston do czytania opowiadań małym dzieciom podczas wydarzenia promowanego jako „Drag Queen Story Hour”. Według LifeSite News skazany przestępca seksualny był powitaniem imprezy. Później aktywiści odkryli, że mężczyzna pracował jako prostytutka transpłciowa i aktor porno.

 

Co do LGBT i Drag Queen moralnych wątpliwości nigdy nie mieliśmy. Według biblii jest to zło, są to zboczenia.
Natomiast pojawia się nowy symptom działalności faszystów seksualnych: zaangażowanie szkół w USA.
To pokazuje, że te szkoły były od dawna w rękach złych ludzi i podobnie jest w Polsce. To dlatego szkoła podstawowa jest
PRZYMUSOWA.
Szkoły są przymusowe aby móc indoktrynować dzieci, aby móc zarządzać ich umysłami. Wielka to rola w czasach obecnych nauczycieli chrześcijańskich…i okazji do starcia z ciałem pedagogicznym, co będzie świadczeniem o Jezusie, gdyż jak inaczej można świadczyć o Jezusie jak nie o Jego Prawie.
Polskie szkoły, niestety w dużej części wypełnione są lewicowymi nauczycielami i jeśli Polacy nie będą informować o takich zagrożeniach i modlić się o poszczególne szkoły to czeka nas przyszłość amerykańska.

 

 

 

 

2 komentarze

Add a Comment
  1. okropne…oby takie “wizyty” nie zaczęły się pojawiać w Polsce… :/

  2. I takie osoby mają jeszcze kontakt z dziećmi?! Prawo jest naginane, bezbozni wikłają sie w bezboznosc jeszcze bardziej. To ich sposob, taktyka walki o nasze dzieci pod całą pruderią ubrania i make up’u. Dlaczego nie wejdą tacy jacy sa realnie tylko tą otoczke maski na siebie zakładają?! Tacy sa dumni z tego kim sa a co dzień muszą poświęcać czas aby stawać się tym kim chcą być wbrew wizerunkowi w lusterku. Byli w klubach dla takich jak oni a teraz łapy wyciągnięte w kierunku niewinnych. Dobrze, że ujawniane są ich bezbozne zamiary.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: