Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Dlaczego Jacek Międlar został zatrzymany przez ABW? Prawdziwe powody co ma z tym wspólnego Trump?

 

Zatrzymanie przez Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego byłego księdza katolickiego podrywającego co jakiś czas narodowców nie jest czymś jednostkowym w sensie wydźwięku. To nie o Jacka Międlara chodzi.

 

 

Ale przejdźmy do newsa.

 

 

„ABW zatrzymała Jacka M. w związku z podejrzeniem publicznego nawoływania do nienawiści na tle różnic narodowościowych. Czynności były realizowane na polecenie Prokuratury Rejonowej dla Wrocławia-Stare Miasto”

 

 

Jak wiemy Wrocławiem zarządza PO, a więc jest “wiosenny” choć związek z tą sprawą nie jest tak duży. Ważne jest to, co robi p. Międlar.

 

 

 

Rzecznik prasowy ministra koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn potwierdził, że ABW zatrzymało Międlara:

 

 

“Funkcjonariusze Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego zatrzymali Jacka M., w związku z podejrzeniem publicznego nawoływania do nienawiści na tle różnic narodowościowych poprzez publikację w dniu 9 listopada 2019 r. na portalu internetowym artykułu pt. ‘Polska w cieniu żydostwa. O masowej zdradzie i dywersji wobec odradzającego się Państwa, czyli skrywana prawda na stulecie odzyskania niepodległości'” – wyjaśnił Żaryn w komunikacie przekazanym PAP.”

 

 

To prawda p Jacek Międlar jest antysemitą, chociaż Żydzi, którzy mają władzę są Chazarami i Edomitami, a więc nie są potomkami Izraela.

Gdyby ten naród faktycznie był pochodzenia judejskiego, to przestrzegałby Torę.

 

Ale w tym kłamliwym znaczeniu, które nie rozumie większość społeczeństwa bo  jakieś 95%,  tak, p Jacek Międlar jest antysemitą.
W tym prawdziwym znaczeniu jest w 100% antyżydem. Co jakiś czas głosi antyżydowskie hasła i nawołuje do odbudowy Polski, której już dawno nie ma.

 

Tak, zgadzam się, p Międlar nawołuje do nienawiści. Pisałem o tym prawdopodobnie jako jedyny z antysystemowych publicystów i blogerów. Nie piszę dla wywyższenia, ale po to by pokazać, że żaden portal nie wskazał celowo na brak chrześcijańskich owoców p. Międlara.

 

 

Spójrzcie na mój wpis ze stycznia tego roku:

 

Sklep Jacka Międlara – poduszka „śmierć wrogom ojczyzny”.

 

 

Jawna nienawiść do Żydów.

Tak więc nie jest zasadne pytanie czy p Międlar jest antyżydem i czy głosi nienawiść bo tak jest, ale dlaczego to robi?

W październiku napisałem tak oto o p Jacku:

 

Marsz Niepodległości 2019 ku zniewoleniu duchowemu Polaków.

Napisałem wtedy:

“Mamy od niej (Królowej Niebios – Matki Boskiej)  taki sam ucisk, jak od fałszywych potomków Dawida. Zresztą to dwie strony tej samej monety….a p. Międlar super symbolizuje tę monetę.”

 

 

Według mojej oceny p Jacek pracuje dla tego systemu, który karci i tak oczywista nienawiść do Żydów  jest po to, aby całej reszcie ludzi krytykujących Żydów przymknąć usta. Tak, aby wszelka krytyka nawet bez nienawiści nie miała miejsca przed nadejściem biblijnej bestii.

Pan Międlar może być takim samym więźniem politycznym jak p.  Wałęsa i dopiero historia może kiedyś pokaże jak w przypadku p Wałęsy jakim był wrogiem systemu…

To co się dzieje,  to przygotowanie na nadejście rządów ludzi spod znaku Heksagramu.

Na potwierdzenie mojej hipotezy  pragnę poinformować Was, że ten ekspansywny w polityce prezydent Trump podpisał dekret o zwalczaniu antysemityzmu na uczelniach w USA:

 

Trump ogłosił w środę podpisanie zarządzenia wykonawczego (EO), które wzywa departamenty rządowe egzekwujące tytuł VI ustawy o prawach obywatelskich z 1964 r. Do przyjęcia definicji antysemityzmu zawartej przez International Holocaust Remembrance Alliance (IHRA).

 

W szczególności zamówienie skierowane jest do finansowanych ze środków federalnych uniwersytetów i szkół wyższych i będzie wymagać od Departamentu Edukacji, aby podczas przeglądu, czy doszło do naruszenia tytułu VI Ustawy o prawach obywatelskich z 1964 r., Uznał tę powszechnie akceptowaną definicję antysemityzmu za część oceny, czy incydent lub działanie, które  może mieć charakter antysemicki. Jako takie, zgodnie z wyjaśnieniem EO przedstawionym przez Ligę Przeciw Zniesławieniu, krytykę Izraela można uznać za antysemicką, jeśli stanie się „umyślnym, niezgodnym z prawem, dyskryminującym zastraszaniem i nękaniem Żydów”.

 

Co za cienka różnica…

 

Natomiast Przewodniczący parlamentu Narodowej Koalicji Żydów, senator Norm Coleman, powiedział: „Prezydent Trump pokazał, że jest najbardziej prożydowskim prezydentem” z wykonawczym antysemityzmem, który rozgniewał anty-izraelskich demokratów”

To nieprawda. Demokraci są tak samo prożydowscy. Wszak za rządów p Clintona również płynęły pieniądze do Izraela. Demokraci są tylko bardziej watykańscy i propapiescy.

 

Krytycy twierdzą, że zarządzenie narusza prawa do wolności słowa na kampusach uniwersyteckich i nieuczciwie atakuje ruch BDS. (Boycott – Disinvestment – Sanctions) mający na celu zakończenie izraelskiej okupacji Zachodniego Brzegu i uznania pełni praw obywatelskich Palestyńczyków.

Czy widzicie co się dzieje? Na takie sprawy należy spoglądać szeroko, nie tylko lokalnie na podwórko polskie. Nie tylko globalnie ale i biblijnie. Jedna władza przekaże władzę drugiej bestii i zniszczą nierządnicę.

 

 

To co się stało z p Międlarem celowo głoszącym hasła nie antysemickie ale antyżydowskie to teatr dla gojów. Tak, aby uciszyć tych zdrowo krytykujących. Dla przykładu, samo grzebanie w historii obecnego fałszywego Izraela może być oznaką antysemityzmu. Samo wskazanie jako biblijnej bestii może być oznaką antysemityzmu. Można nikogo nie wyzywać, nie ubliżać, nie nawoływać do nienawiści, ale mieć inne zdanie nt historiii i można stać się antysemitą.

O to tu chodzi. Pan Międlar konsekwentnie podkręca emocje antyżydowskie.
Gdyby był chrześcijaninem, to opierałby się na faktach a nie na emocjach. Nie wzywałby do nienawiści. Byłby merytoryczny…

 

 

Czeka nas prawdopodobnie rewolucja. Podczas każdej rewolucji tworzono teatr. Ten sam schemat ta sama taktyka ma miejsce w działaniach LGBT. Prowokacja celem utwierdzenia ich władzy
Nie dajmy się prowokować. Mało tego jeszcze bardziej ważmy słowa na temat Żydów, gdyż oni tylko czekają na takie działania jak p Międlara.

Chcą siebie zrobić ofiarami aby oficjalnie rządzić . Można drwić z Polaków w kabaretach, w reklamach Media Markt, ale nie można nawet mieć innego zdania od od najbardziej pokrzywdzonego i świętego narodu na świecie i bezgrzesznego….. Nie można interesować się ich historią. W sumie nic nie można.

 

Co ma być będzie, ale nie dajmy się wciągnąć w ich grę. Tym bardziej szanujmy tę grupę.

 

 

Zaktualizowane: 16 grudnia 2019 - 11:28

8 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Cała prawda.
  Ksiądz w cywilu. To prowokator i kukła kk. Na tegorocznym marszu też dodał do pieca wiedząc, że ratusz tylko na to czeka. W sumie to czekał bo jak widać po filmach z marszu akcja pacyfikacji była z góry zaplanowana. Wozów policyjnych było pełno ale karetek to widać nie było co jest dziwne jak na taką imprezkę. Kordony policji szły razem z maszerującymi ludzmi. Dziwny zbieg okoliczności, że może dwa dni po marszu był zryw WKU i poranny pobór rezerwy.
  Tu Jego płomienne przemówienie z 2018.
  To prowokator pytanie czy świadomy czy nie.
  https://youtu.be/Fkx6kPK585Y

 2. Dokladnie tak jak kiedys w kielcach dokonano inscenizowanego , wykreowanego przez nkwd i posluszne im sb pogrom kilecki zeby pokazac mocarstwom ze Polska to dziki i antysemicki kraj , wiec nie nalezy im sie wolnosc i trzeba ich olac.
  Dokladnie dzisiaj te sama role ma jacek. Oczywiscie on lub jemu podobni zawsze musza byc typem polskiego patrioty i narodowca, on lub jablonowski-olszanski , michajlowicz, braun bo smiersz, nkwd , gru itp sa juz be.
  W skrocie nasi ‘bracia slowianie’ przemalowuja sie na narodowcow i kreuja nienawisc do Zydow. Latwiej wtedy znowu olac nasz kraj na arenie miedzynaroowej czy wydac na pozarcie sasiadow. dlaczego?
  No bo przeziec to ci slynni i najgorsi antysemici. Taka jest agenda Miedlara, brauna, michajlowicza, jablonowskiego a moze i roli. W koncu to tam oni te obozy pobudowali, organizowali pogromy.
  Na stronie niezlomniCom caly ten schemat kieleckiego pogromu zostal dokladnie wyjasniony.
  i niczym sie nie rozni od podobnych kreowanych jeszcze za caratu bodajze na bialostocczyznie (braun o tym mial wyklad) .

  1. Dzięki za komentarz, całkiem ciekawe spostrzeżenia…o niektórych rzeczach nie wiedziałam…

 3. Przepraszam że nie w temacie,ale natknąłem się w piśmie na taki oto fragment a temat kształtu ziemi

  mądrość mówi o sobie :

  Zanim góry zostały założone, nim były pagórki, zostałam zrodzona. Gdy jeszcze nie stworzył ziemi ani pól, ani początku prochu okręgu ziemskiego; Kiedy przygotowywał niebiosa, byłam tam; gdy odmierzał okrąg nad powierzchnią głębi; Gdy w górze utwierdzał obłoki i umacniał źródła głębin; Gdy wyznaczał morzu jego granice, by wody nie przekraczały jego rozkazu, kiedy ustalał fundamenty ziemi; Byłam wtedy przy nim jak wychowanka i byłam jego radością każdego dnia, ciesząc się zawsze przed nim; Radując się na okręgu jego ziemi, rozkoszując się synami ludzkimi.
  Księga Przysłów 8:25‭-‬31 PUBG
  https://bible.com/bible/138/pro.8.25-31.PUBG
  Ten fragment rozwiewa wszelkie wątpliwości.
  Chwała Panu Jezusowi. ?

  1. Piękne dzięki…w takim razie Ziemia ma kształt okręgu z tą taką kopułą nad nim (nie wiem czy dobrze opisałam)?

 4. Wybory prezydenckie w USA 3.11.2020 co za przypadkowa data.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish