Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Przykład zwiedzenia przez darmowe biblie.

Raptem dzisiaj napisałem o pobieranych adresach i bezpłatnych książkach chrześcijańskich, a już za kilka godzin zobaczyłem ofertę darmowej biblii.

 

 

Pragnę zwrócić uwagę na niesłychanie infantylne hasło dostosowane do bezmyślnych owieczek.

 

“Tę biblię naprawdę zrozumiesz”

 

Oni dobrze wiedzą, że większość chrześcijan nie myśli.

 

O dziwo najwięcej osób dało ikonkę śmiechu zapewne ze względu na hasło.

Już po samym haśle można uznać takie darmowe biblie za zwiedzenie, ale ja pofatygowałem się zapoznać z ich blogiem i znalazłem potwierdzenie zwiedzenia:

 

 

Niestety, ale biblia zaprzecza tej tezie. Zbawienie można stracić:

 

Dlaczego zbawienie można stracić?

 

System bestii pcha albo w religijność albo w obniżanie poprzeczki.

 

Jest jeden szkopuł w tych wszystkich zwiedzeniach: totalna zmowa milczenia.

Poza takimi stronami jak moja nie przeczytacie słowa krytyki wobec innych denominacji. Zwiedzenia w środowisku ewangelików nie są omawiane.

Teraz popatrzcie jak to działa. Darmowe biblie, darmowe książki żeby przemycić fałszywe nauki. Sam kolportaż biblii nie jest niczym złym, ale tutaj jest coś więcej: fałszywa teologia. Jestem przekonany na 100%, iż inicjatywa bibliedlaeuropy.org odrzuca ważność Prawa Bożego jak większość denominacji.

 

To, co się dzieje na świecie to jedna i wielka, totalna wojna o dusze.

 

Takie fanty oraz pobieranie adresów ma dwa cele:

 

 1. Kształtować i rozpowszechniać  fałszywe nauki  biblijne.
 2. Przygotować grunt dla antychrysta. W odpowiednim momencie wszystkie tego typu strony religijne, kolportujące gratisy sprzedadzą dusze, które posiedli dla bestii apokaliptycznej.

 

Czy wiecie jaka jest immanentna cecha wszystkich religii na świecie? Kompletny brak krytyki bestii, plemienia żmijowego. Nawet oderwani od światowości Świadkowie Jehowi nie wiedzą nic o tak potężnym ruchu jakim jest środowisko plemienia żmijowego.

Żadna religia nie wskaże jako zło tych ludzi pomimo, że banki są ich i z USA spływa masa dolarów na terytorium państwa wielkość województwa mazowieckiego.

Nie widzą tego adwentyści ani mesjańscy.

 

 

 

Updated: 10 grudnia 2019 — 13:20

12 komentarzy

Add a Comment
 1. Wtłaczają w umysły szukających PRAWDY doktrynę o nieutracalności zbawienia i niejeden z nas jest nią zwiedziony.
  Historia się powtarza – w przeszłości, w głowy Izraelitów wbito przekonanie, że nie mogą oni utracić swego wybraństwa BOŻEGO, pomimo ich draństwa, i do dzisiaj są o tym “święcie” przekonani.

  1. dokładnie o tym pomyślałem. Sama historia Izraela pokazała, że poczucie wybraństwa uderza niczym woda sodowa do głowy i niestety wychodzi zong.

   Rzecz się ma podobnie z obecną klasą pastorów systemu bestii. Myślą, że są wybrani bo znają Pismo, ale faryzeusze wybitnie dobrze znali Pismo jak Paweł przed narodzeniem…

 2. Mam tą biblię, to Nowy testament 1/4 tekstu reszta to opis do tekstu, tak jak w tysiąclatce są przypisy tak i tu, ale tu jest X10 więcej, ba nawet 20x :), ja czytam bez opisu, sprawdzam z innymi wersjami Pisma i na razie uważam że jest to w porządku przekład, ale dla osób ugruntowanych, dla których czyste Słowo jest całym życiem, bez zbędnych opisów.

   1. Jest tak dobry jak każdy inny. Zaczynając przygodę z Pismem… ja i myślę, że wielu, na początku bierzesz tą którą masz pod ręką- przeważnie tysiąclatkę, dopiero potem , przynajmniej ja tak miałem, że brałem inne przekłady i porównywałem. Odkrywałem Słowo. Ale dla osób które nie studiują Pisma dość dogłębnie, jest to przykład dobry jak każdy inny, nie zobaczą różnicy w samym tekście, tylko w przypisach.

 3. Czy możesz podać jakieś przykłady “zwiedzenia” w treści tej Biblii? Jakieś inaczej przetłumaczone wersety itp?

  1. Ja nie napisałem że biblia jest zniekształcona ale że jest wykorzystywana do zwiedzenia poprzez niebiblijne nauki na ich blogu.

 4. Sugerujesz że coś takiego jak Biblia czyli Słowo Boże powinno być płatne? I jaką korzyść ma Bóg ze sprzedaży jego słowa – prawa autorskie, tantiemy i takie tam.

  1. nie, sugeruję, że w sprytny sposób z biblią przemycane są fałszywe nauki.

 5. Sam ton już mówi wiele ‘radzę przemyśleć’.
  No i to oko.
  Wy na prawdę uważacie ludzi za głupich?

 6. Panie Rob, chce Pan konstruktywny komentarz?

  Proszę uprzejmie:

  https://detektywprawdy.pl/2018/02/23/czy-prawo-boze-nadal-obowiazuje/

  https://detektywprawdy.pl/2018/11/16/obalam-klamstwa-sloganu-praw-wlozonych-w-serca-bez-wysilku-checi-i-szukania-tego-prawa-przez-chrzescijan/

  Władcami jesteście wy, ponieważ to wy macie swoje tuby w zborach. Tutaj może się Pan wypowiedzieć co Pan czyni, a ja merytorycznie odpowiedziałem w linkach.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: