Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Brytyjska para lesbijek jako pierwsza nosiła dzieci w obu łonach.

 

Jasmine(kobieta)  Francis-Smith urodziła Otisa, syna swojej żony, dwa miesiące temu, za pomocą jaja, które zostało wszczepione przy użyciu in vitro po pierwszym inkubowaniu przez jej żonę, Donnę.

 

 

Leczenie oferowane przez Londyńską Klinikę Kobiet obejmuje jednego partnera wkładającego i inkubującego jajo, podczas gdy drugie następnie przenosi płód.

 

Podczas gdy ponad 100 dzieci urodziło się w parach lesbijek przy użyciu sztucznej inkubacji, procedura ta posunęła się o krok dalej, z udziałem obojga rodziców.

 

To jest moje jajko, a potem zrobili ode mnie zbiór jaj, a następnie włożyli je z powrotem do mojego ciała na 18 godzin, zanim zostały umieszczone w ciele Jasmine, a ona zaszła w ciążę”.

Chciałbym zauważyć pewien aspekt tego i wielu podobny newsów w Anglii.

Otóż pani królowa Elżbieta oraz cała rodzina królewska nigdy nie reaguje na sprzeczne z chrześcijańskimi wartościami ustawy i trendy w swoim kraju, a firmuje się ona i cały dwór jako chrześcijanie. Popatrzcie jak ą fałszywa otoczkę sobie przyoblekają. Ludzie nie rozumieją, że nie ważne czy ktoś mówi Panie Panie, Jezu, o mój Boże.

 Anglicy oraz świat wierzą, że rodzina królewska jest wierząca, ale oni są poganami, co widać po owocach.

 

Ważne czy ktoś przestrzega Prawo Boże a rodzina królewska jak widać jest wrogiem Boga co do wartości biblijnych.

W ogolę to jest to bardzo interesującym jaka faktycznie linia krwi dominuje w rodzinie królewskiej.

Bardzo złe czasy idą, ale zdecydowana większość ludzi nie jest w temacie. Żyją w totalnej niewiedzy.

Czy wiecie, że jest strona www.rainbowfertility.com.au na której instruuje się lesbijki jak mieć dzieci? Takich stron jest wiele.

Reklamują się jako strona dla szczęśliwych lesbijek chcących mieć dzieci. Z drugiej strony właściciele tych plemników będą potępieni razem z ich matkami lądując w jeziorze ognia.

 

 

Wszystko wskazuje na to, że -> Plan III Wojen Światowych <-Illuminati będzie miał miejsce.

 

Jesteśmy na tym etapie:

 

“Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą.

W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego.

Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.

Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.”

 

 

Prawdopodobnie jesteśmy przed III wojną światową a progres LGBT to tylko element czasów końca. Ma dojść do tego, co dosyc precyzjnie robią kościoły:

 

” formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację”

 

 

 

 

 

Updated: 6 grudnia 2019 — 17:24

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: