Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kościół Szwecji zawarł kontrakt z diabłem: zastępuje Adama i Ewę w raju parami gejów.

 

Kościół w Szwecji prezentuje ołtarz raju z parami homoseksualnymi i wężami transpłciowymi.

 

 

Do profanacji doszło w kościele w Malmo gdzie znajduje się nowy ołtarz, który ma uczcić integrację, zastępując Adama i Ewę w raju parami homoseksualistów w sugestywnych pozach, przedstawiając jednocześnie węża kuszącego ich jako kobiety transpłciowe.

 

Kontrowersyjne dzieło sztuki nie jest nowe. Fotograf i artystka Elisabeth Ohlson Wallin namalowała go w 2012 roku i próbowała przekazać go do katedry w Skara tuż przed tym, jak kościół przygotowywał się do przeprowadzenia pierwszego ślubu tej samej płci w swojej 1000-letniej historii.

 

Otwarcie lesbijska artystka, która od dawna łączy obrazy religijne z aktywizmem mniejszości, powiedziała w tym czasie, że chciała sprawdzić, czy Kościół Szwecji jest tak przyjazny gejom.

Katedra w Skara grzecznie odrzuciła ten dar, mówiąc, że chodzi o aktywizm polityczny, a nie wiarę.

 

Ale minęło ponad siedem lat, a teraz Wallin ma swoją drogę. Kościół św. Pawła w Malmo przyjął obraz „Raj” jako swój nowy ołtarz i odsłonił go w niedzielę, pierwszego dnia Adwentu. Helena Myrstener, pastor, powiedziała, że „historia została napisana” po powieszeniu „ołtarza LGBT”, gdy tweetowała zdjęcie tego obrazu.

 

Zwróćcie uwagę jaka jest tego droga, jaki proces…Czekali 7 lat. Czy wyobrażacie sobie co  będzie za 5 lat przy takim starcie deprawacji jaki miał miejsce od tego roku?

 

Teraz uwaga, bo to jest to co przepowiadałem.

Kościół szwedzki, państwowy kościół kraju skandynawskiego do 2000 roku i wciąż zdecydowanie największy wyznanie, szczyci się tym, że obejmuje listę rzeczy pobudzonych. Mimo to , jak wynika z badań , Szwedzi ostatnio opuszczają Kościół w rekordowej liczbie.

 

Czy teraz widzicie rolę agentów protestanckich na świecie? W Szwajcarii cała kongregacja zdecydowała się na akceptację homo małżeństw a w Szwecji

No cóż… z socjalizmem idzie w parze degrengolandia i ludzie pozbawieni kompasu, ufający pastorom a nie Bogu odchodzą… Cały luteranizm to zwiedzenie i oni wiodą prym w połączeniu w ekumeni z Rzymem. 

Nie ma kto podtrzymać wysokich standardów biblijnych i stąd taki spadek wierzących.

 

Dzisiaj ołtarz Adama i Ewy gejów a jutro co?

No i polityka YOUTUBR, za mówienie o tym ban, za Islam ban, a za przeklinanie, urąganie Bogu pełna aprobata.

Witamy w XXI wieku…

 

 

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: