Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Biedny Watykan zakupił kamienicę za 200 milionów euro, a papież nakazuje przyjęcie państwom postsowieckim uchodźców.

“To nieprzezroczysta operacja, którą teraz się wyjaśni” – tak watykański sekretarz stanu kardynał Pietro Parolin skomentował we wtorek transakcję zakupu nieruchomości, w której uczestniczyło pięcioro zawieszonych w obowiązkach pracowników Stolicy Apostolskiej

Włoski tygodnik “L’Espresso”, który pierwszy poinformował o śledztwie wszczętym wobec pracowników Watykanu, twierdzi, że część pieniędzy na zakup kosztownej kamienicy pochodziło ze świętopietrza, a więc z datków przeznaczonych między innymi na dobroczynną działalność papieża.

Kardynał Parolin zapytany przez dziennikarzy o to, jak jego zdaniem zarządzane jest świętopietrze, odparł: “Sądzę, że dobrze”.

 

https://fakty.interia.pl/swiat/news-watykan-kupil-kamienice-za-200-milionow-euro-wyciekly-dane,nId,3306444#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

 

 

Ta biznesowa organizacją jaka jest Watykan jest ponad prawem religijnym i ponad Prawem Bożym. Apostołowie byli skromnymi ludźmi. Bóg celowo wybrał ludzi pokornego serca, aby dąć przykład innym. Papiestwo z całą ta hierarchią i majątkiem biskupów oraz takich ludzi jak p. Rydzyk jest przeciwieństwem charakteru Jezusa. To biznesmeni w sutannach i jarmułkach budujący wielki system Babilonu wraz z córkami Nierządnicy biblijnej jakimi są denominacje (nie) protestanckie, nie protestujące. Jest to układ biznesowy składający się z wielu para katolickich organizacji jak Opus Dei, Jezuici, Krzyżacy (nadal istnieją), Zakon Maltański.

Gwarantuję Wam, że takie portale i kanały jak: CW24, CEpowisle, wrealu24, partie Korwina, Brauna nie będą o takich sprawach mówić albo wcale albo pozytywnie będą opisywać jakoby kościół musiał z czegoś żyć. Np z zakupu nieruchomości za 700 milionów złotych.

Każdy katolik buduje ten system polityczno-finansowy na świecie tak samo jak każdy protestant będący w denominacjach współpracujących z Watykanem (vide Alians Ewangeliczny).

 

Kiedy Watykan lekka ręką wydaje 200 milionów euro, papież odgrywa teatr kupując tania Dacię dla siebie:

 

 

Ludzie wierzą w pozory i w tym przypadku kłamstwom aktora o nazwisku Bergoglio – Jezuity. Jezuity, który popiera ubóstwo…

 

Ubodzy ułatwiają dostęp do nieba, bo odsłaniają przed nami nieprzemijalne bogactwo miłości, dla której warto żyć. W obchodzony w niedzielę w Kościele po raz trzeci Światowy Dzień Ubogich Franciszek odprawił uroczystą mszę w bazylice watykańskiej.

 

– Są naszym skarbem, skarbem Kościoła. Odsłaniają więc nam bogactwo, które się nigdy nie starzeje; bogactwo, które łączy ziemię i niebo, i dla której naprawdę warto żyć – mówił papież o ubogich podczas homilii.

https://www.tvp.info/45370730/papiez-franciszek-ubodzy-ulatwiaja-dostep-do-nieba

 

Oni żyją ponad stan, ale innym nakazują solidaryzować eis z biednymi. Totalni kłamcy, których obnażał Jan Hus, W. Tyndale. Obłudnicy związujący duchowo ludzi.

 

Nienawidzę zła jak Bóg i z satysfakcją propagowania prawdy obnażam zło tego kościoła przeciwnego Bogu.

Szkoda tylko, że gro ludzi wychodzi z kościoła Rzymu oddalając sie od Boga. Takie wiadomości zniesmaczają i obrzydzają jakąkolwiek religie i o to chodzi szatanowi. Ale Szanowni Rodacy, macie wyjście: przyjść do Boga i Jego Słowa. Nie do instytucji, nie do organizacji, nie do mnie (możecie wcale mnie nie czytać), ale do Słowa Bożego prowadzącego do relacji z Jezusem Chrystusem, gdyż to on jest prawdą.

 

 

Updated: 29 listopada 2019 — 13:22

1 Comment

Add a Comment
  1. Plemie żmijowe to pasożyt. Żyją oni kosztem innych, nic w zamian nie dając, a wręcz odwrotnie, czynią wszystko aby upodlić i poniżyć uzależnionych i ogłupionych wiernych.
    Rzeczywiście biedni są ich skarbem i oni dbają o ten skarb gorliwie. Starają się bardzo by tych biednych nie zabrakło.
    Żyją w przepychu i luksusie za pieniądze tych biedaków.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: