Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

SONDA wśród Żydów: Kim jest największy żydowski przywódca?

Bardzo ważny film.

 

Miałem dylemat czy umieścić ten film nie ze względu na jego zawartość, ale ze względu na kanał YT, z którym w 50% się nie zgadzam a więc prawie wcale.

Kanał idź pod prąd prowadzi pastor Chojecki. Problem polega na tym, że błędnie interpretuje biblie popierając posiadanie broni przez chrześcijan, uważał w swych nauczaniach, że Jezus przyjdzie z fizycznym mieczem żeby zabić antychrysta i p. Paweł ma super przyjaciela syjonistę ze stowarzyszenia amerykańsko-izraelskiego.

Niestety nie ma tego filmu na innym kanale.

 

Jednakże film bardzo polecam, a jest on autorstwa kogoś zupełnie innego niż kanał Idz pod prąd.

 

Film pokazuje jak Żydzi są oszukiwani i tylko jest potwierdzeniem tego, co przedstawiono nam w filmie pt “Zniesławienie”.

Żydzi po prostu są indoktrynowani przez elity polityczno-religijne, są ofiarami systemu tak samo jak katolicy i dlatego może dzisiaj pomódlmy się o Żydów na świecie aby poznali Jezusa.

 

Updated: 22 listopada 2019 — 13:48

12 komentarzy

Add a Comment
 1. https://youtu.be/vxk13VEHer8?t=895
  W którymś pana filmie było, że jakiś ksiądz miał dokonać laicyzacji, czy jakoś tak. Słucham wywiadu i ta pani od 14:55 o tm właśnie mówi.

  Pozdrawiam

 2. Wytłumaczy mi ktoś czy jeśli przykładowo jutro zacząłby się Wielki ucisk(Jezus na niebie, przyjście antychrysta) to czasy końca będą trwały 3,5 roku i zacznie się 1000 letnie Królestwo Boże czy tak jak ktoś tam pisał o 7 latach czasów końca (3,5 roku dobrobytu, później 3,5roku gniewu Bożego)

  Mógłby mi ktoś na podstawie Biblii odpowiedzieć z cytatami?
  Wcześniej nikt mi nic nie odpowiedział :/

  1. jest kilka wersji interpretacji. Nie da się jednoznacznie napisać. Zalezy od interpretacji. Wg ad7 wcale nie będzie pochqwycenia i ucisku ale od razu gniew Boży a Chrystuspowcy będą ocaleni na pustyni lub jak Daniela przyjaciele w piecu.

   1. Wg ADS PAN powróci i zabierze swój lud (1 Tes.4)

    __” Nie chcemy, bracia, waszego trwania w niewiedzy co do tych, którzy umierają, abyście się nie smucili jak wszyscy ci, którzy nie mają nadziei. Jeśli bowiem wierzymy, że Jezus istotnie umarł i zmartwychwstał, to również tych, którzy umarli w Jezusie, Bóg wyprowadzi wraz z Nim. To bowiem głosimy wam jako słowo Pańskie, że my, żywi, pozostawieni na przyjście Pana, nie wyprzedzimy tych, którzy pomarli. Sam bowiem Pan zstąpi z nieba na hasło i na głos archanioła, i na dźwięk trąby Bożej, a zmarli w Chrystusie powstaną pierwsi. Potem my, żywi i pozostawieni, wraz z nimi będziemy porwani w powietrze, na obłoki naprzeciw Pana, i w ten sposób zawsze będziemy z Panem. Przeto wzajemnie się pocieszajcie tymi słowami!”

    Lud PANA zostanie zostanie porwany na obłoki, a na bezbożnych zostanie wylany gniew Boga(2 Piotra 3)

 3. Już na początku gdy usłyszałam ”największy żydowski przywódca” miałam cichą nadzieję, że to o Panu Jezusie. No i pozytywne zaskoczenie 🙂 Przepiękna, wzruszająca inicjatywa…

  1. Arku, zawsze miałem takie zdanie.
   Ludzie nie potrafia rozróżnić niechęci wobec organizacji między niechęcia do ludzi.
   Jak krytykuje katolicyzm to nie ludzi. Jak krytykuje syjonizm to nie ludzi….

   1. Mądrze napisane…dziękuję za zamieszczenie filmu…

 4. Podobno większość Izraelczyków to ateiści. Zastanawia mnie dlaczego w tym filmie Jezusa nazywa się jakimś żydem? W Izraelu jest największy odsetek homoseksualistów i lewaków. Tam czyta się talmmud, oni popierają wyrzucanie Palestyńczyków z domów. Więc nie uważam za stosowne modlenie się za żydów. Lepiej modlić się za Polaków którym się wmawia fałszywe doktryny religijne 😉

  1. to prawda co piszesz, ale oni sa oszukiwani tak samo jak Polacy zniesmaczeni kościołem katolickim albo świadomie ida w ateizm, albo po prostu sa tzw wierzącymi niepraktykującymi co na jedno wychodzi.
   To organizacje religijne psuja ludzi, a wiec w myśl tej wiedzy podobny problem jest w pseudo protestanckich zborach. Osobiście czasem modlę się aby w konkretnym kościele doszło do włożenia miecza Jezusa aby część chrześcijan oddanych Bogu stała się gorliwa, żeby poznali spiski góry.

   Czy to, że Żydzi czynią źle ma powodować, że przestaniemy się o nich modlić? A dlaczego nie modlić sie o muzułmanów w Polsce?
   Czyż nie mamy modlić się o naszych wrogów?

   1. A no właśnie o tym samym sobie pomyślałem. Nie ma znaczenia co MY uważamy za stosowne, jak pisze Kamil tylko co NASZ PAN uważa za stosowne mamy wykonać:

    MT 5.44 A Ja wam powiadam: Miłujcie waszych nieprzyjaciół i módlcie się za tych, którzy was prześladują.

    Dlatego mamy się zaprzeć samych siebie bo tak po ludzku to chyba niewykonalne 🙂

    Dlatego mamy być poddani i posłuszni Ewangelii w 100%.
    Z Bogiem!

    1. Mam wiele osób których powininem przekląć, ale czasem zapieram się samego siebie i modlę sie o nie. Boli, może nawet czasem jest nieszczere ale taki nakaz, takie PRAWO.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: